Dodaj daty

Disneyland Park

Disneyland Park – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

1. Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

Park Disneyland®: Do 30 września 2023 roku możesz wziąć udział w wielkim finale obchodów 30-lecia Disneylandu w Paryżu. Doświadcz jeszcze większych wrażeń dzięki niesamowitym pokazom, nowym atrakcjom i doświadczeniom, które sprawią, że finałowa część tych jedynych w swoim rodzaju obchodów będzie wyjątkowa. W nie tak odległym fantastycznym świecie Disneya szczęśliwie żyją postacie z niekończących się baśni. Baw się bez końca, odwiedzając różne magiczne krainy. Na nowo przeżyj swoje ulubione historie Disneya dokładnie tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów. Tutaj sen staje się jawą. W parku Disneyland® poczujesz dreszczyk emocji w każdej postaci. Big Thunder Mountain i Star Wars Hyperspace Mountain to atrakcje dla dorosłych, zaś najmłodsi mogą sięgnąć gwiazd podczas „Peter Pan's Flight” Oczywiście rodzinną zabawę można znaleźć w każdym zakątku parku, od „Pirates of the Caribbean” po „Mad Hatter's Tea Cups”. Spotkaj postacie z filmów Disneya. Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ulubionymi postaciami Disneya. Na spotkanie z ukochanymi postaciami przygotuj długopis i aparat fotograficzny. W Disneyland® Park każdy dzień to święto. Wspaniałe atrakcje i ulubione postacie to nie wszystko — przez cały rok możesz oglądać rodzinne parady i ciekawe przedstawienia. W tym roku poczuj wyjątkową atmosferę z okazji 30-lecia. Posłuchaj muzyki, zachwyć się dekoracjami i zobacz, jak park zmienia się w krainę czarów. Myszka Miki, Minnie, Kaczor Donald i Daisy z radością prezentują swoje nowe stroje oraz zatańczą podczas pokazu dziennego stworzonego specjalnie na 30-lecie. Gdy zapadnie zmrok, zachwyć się najnowszą technologią oświetlenia zamku Śpiącej Królewny, a następnie obejrzyj spektakularne iluminacje Disneya. Park Walt Disney Studios®: Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®. Odkryj 4 magiczne plany zdjęciowe i ich tajemnice oraz obejrzyj niezapomniane przedstawienia. Wejdź na scenę w parku Walt Disney Studios, zaledwie kilka kroków od parku Disneyland. Nigdy nie wiesz, jaką gwiazdę spotkasz. Połącz siły z Avengersami i wykonaj najtrudniejsze misje Marvela w Avengers Campus. Wejdź za kulisy w strefie World of Pixar. Zanurz się w kolorowym świecie atrakcji, rozrywki, jedzenia i zabawy z postaciami z filmów, takich jak „Ratatuj”, „Gdzie jest Nemo”, „Toy Story” i wiele innych.

Paryż: wielodniowy bilet wstępu do parku Disneyland®

2. Paryż: wielodniowy bilet wstępu do parku Disneyland®

Odwiedź paryski Disneyland i wkrocz do magicznego świata Walt Disney Studios. Zobacz zamek Śpiącej Królewny i poleć z Piotrusiem Panem do Nibylandii. Wybierz swoją własną przygodę dzięki biletom 2-, 3- lub 4-dniowym. Do 30 września 2023 roku możesz wziąć udział w wielkim finale obchodów 30-lecia. Doświadcz jeszcze większych wrażeń dzięki niesamowitym pokazom, nowym atrakcjom i doświadczeniom, które sprawią, że finałowa część tych jedynych w swoim rodzaju obchodów będzie wyjątkowa. Rozpocznij przygodę w wybranym przez siebie parku. W Disneyland Park bajki ożywają na Twoich oczach. Spotkaj się z ulubionymi postaciami Disneya i odkryj atrakcje w 5 krainach. Odwiedź świat Piratów z Karaibów i zobacz laser Buzza Astrala.  Kontynuuj swoje przygody w Walt Disney Studios, gdzie możesz zobaczyć na własne oczy słynne plany zdjęciowe oraz zakulisową magię filmu. Dołącz do Avengersów i wyrusz na misje lub wejdź do świata Ratatuj i Toy Story Playland. W ciągu dnia możesz obejrzeć wspaniały występ Mikiego, Minnie, Donalda i Daisy z okazji 30-lecia parku. Później, o zmroku, zobacz wspaniały pokaz oświetlający zamek Śpiącej Królewny, aby upamiętnić klasyczne bajki Disneya. Miłośnicy wyjątkowej rozrywki na żywo – słuchajcie! Od 15 lipca 2023 roku, po raz pierwszy w historii Disneyland® Paris, przygotuj się na muzyczną podróż po wielu fascynujących światach Pixara. Podziwiaj widowisko „TOGETHER: a Pixar Musical Adventure” – oryginalne, prawdziwie wciągające, zupełnie nowe show.

Paryż: Disneyland Paris – bilet do 2 parków z transportem

3. Paryż: Disneyland Paris – bilet do 2 parków z transportem

Bilet 1-dniowy do parku Walt Disney Studios® i/lub parku Disneyland® pozwala spędzić cały dzień z rodziną lub przyjaciółmi w towarzystwie Myszki Miki, Myszki Minnie, Kopciuszka, Kaczora Donalda, Balu, Kubusia Puchatka oraz innych bajkowych postaci! Bilet całodniowy obejmuje komfortowy transfer autokarem z centrum Paryża i gwarantuje dzień pełen magicznych chwil. Bądź gościem Alicji i Szalonego Kapelusznika na szalonej herbatce albo zagraj z Piotrusiem Panem w naśladowanie. Każdy mały pirat byłby zachwycony. Jeżeli świat księżniczek fascynuje Twoje pociechy, to skorzystaj z królewskiego zaproszenia i patrz, jak Twoja córeczka zamienia się w księżniczkę. Puść wodze wyobraźni i poczuj rosnącą adrenalinę podczas pokazu, w którym uczestniczy Zygzak McQueen – „Moteurs! Action! Stunt Show Spectacular!”. Zobacz, jak Myszka Miki pociera lampę dżina, zostaje wspaniałym magikiem i przywołuje wróżki Disneya. Razem zadbają o wspaniała zabawę. Skorzystaj z całodziennego wstępu do jednego lub obu parków i ciesz się niezliczonymi atrakcjami. Parki znajdują się w mieście Marne-la-Vallée, niedaleko Paryża. Dotrzesz do nich wygodnym autokarem z centrum stolicy Francji.

Paryż: Disneyland® Express – wstęp i transport wahadłowy

4. Paryż: Disneyland® Express – wstęp i transport wahadłowy

Linia Disneyland® Paris Express to nowy sposób na dostanie się z centrum Paryża do parków Disneyland®. Oprócz transportu w obie strony pakiet obejmuje również wstęp do parków Disney®. Autobus wahadłowy Disneyland® Paris Express obsługuje 3 strategicznie rozlokowane przystanki w samym centrum Paryża. Cena jest atrakcyjna dla całej rodziny, a przystanki znajdują się przy takich atrakcjach jak wieża Eiffla, Gare du Nord, Opéra oraz Châtelet. Więcej szczegółowych informacji o konkretnych przystankach znajdziesz w sekcji „Miejsce zbiórki”.  Wygodną podróż zapewni Ci zainstalowana w autobusach klimatyzacja.

Paryż: elastyczny bilet 1-dniowy do Disneylandu

5. Paryż: elastyczny bilet 1-dniowy do Disneylandu

Do 30 września 2023 roku możesz wziąć udział w wielkim finale obchodów 30-lecia Disneylandu w Paryżu. Doświadcz jeszcze większych wrażeń dzięki niesamowitym pokazom, nowym atrakcjom i doświadczeniom, które sprawią, że finałowa część tych jedynych w swoim rodzaju obchodów będzie wyjątkowa. Zarezerwuj elastyczny bilet do parku Disneyland® i Walt Disney Studios®, aby bawić się bez końca w 5 czarujących krainach i 4 studiach filmowych. Przeżyj swoje ulubione historie Disneya dokładnie tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów dzięki kolejkom, paradom i pokazom. Przeżyj ekscytujące chwile z całą rodziną. Big Thunder Mountain i Star Wars ® Hyperspace Mountain to wspaniała rozrywka dla dorosłych, a dzieci mogą wyruszyć w rejs „Jaki ten świat mały”. Rodzinna rozrywka czeka Cię na każdym kroku — od „Piratów z Karaibów” po „Filiżanki Szalonego Kapelusznika”. Spotkaj swoje ulubione postacie z filmów Disneya i zobacz wiele spektakularnych parad i rodzinnych przedstawień przez cały rok. W tym roku poczuj wyjątkową atmosferę z okazji 30-lecia. Posłuchaj muzyki, zachwyć się dekoracjami i zobacz, jak park zmienia się w krainę czarów. Myszka Miki, Minnie, Kaczor Donald i Daisy z radością prezentują swoje nowe stroje oraz zatańczą podczas pokazu dziennego stworzonego specjalnie na 30-lecie. Gdy zapadnie zmrok, zachwyć się najnowszą technologią oświetlenia zamku Śpiącej Królewny, a następnie obejrzyj spektakularne iluminacje Disneya. Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®. Odkryj 4 magiczne plany zdjęciowe i ich tajemnice oraz obejrzyj niezapomniane przedstawienia. Zwiedź studia filmowe. Zadebiutuj na dużym ekranie w studiu produkcyjnym i studiu kreskówek oraz w dwóch innych krainach. Wybierz się wycieczkę śladami gwiazd – nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz! Nowość: połącz siły z Avengersami w niesamowitym Avengers Campus i wykonaj najtrudniejsze misje Marvela. Zajrzyj za kulisy dzięki uczestnictwu w paradach, wycieczkach i pokazach. Wybierz się na wycieczkę tramwajem: dowiedz się, jak tworzyć magię. Obejrzyj przedstawienia Animagique i CinéMagique. Zobacz Moteurs...Action! — niesamowity pokaz kaskaderski. Po tym wszystkim będziesz doskonale wiedzieć, jak to jest być gwiazdą.

Disneyland® Paris Express – transport pociągiem i wstęp

6. Disneyland® Paris Express – transport pociągiem i wstęp

Spędź z całą rodziną dzień pełen zabawy w parkach rozrywki Disneyland® Paris oraz Walt Disney Studios®. Wybierz pakiet obejmujący wstęp do 1 lub 2 parków. W cenę biletu wliczony jest transport pociągiem z Paryża do parków Disneyland® Paris i Walt Disney Studios® – w obie strony.Bilety są ważne tylko w wybranym dniu. Disneyland® Paris położony jest na wschód od Paryża. Do parków dostaniesz się bezpośrednio, jadąc linią A kolei RER z centralnego Paryża do stacji „Marne la Vallée-Chessy”. Podróż trwa ok. 45 minut. Wybierz taki termin wizyty, który najbardziej odpowiada Tobie, Twoim przyjaciołom i Twojej rodzinie. Spędź cudowny dzień w magicznym świecie 1 lub 2 parków rozrywki. Dzięki temu pakietowi obejrzysz pokaz świateł, zobaczysz zamek Śpiącej Królewny, a także obejrzysz pokaz fajerwerków oraz niesamowite efekty specjalne i projekcje świetlne z filmów „Gwiezdne wojny”, „Kraina lodu” i „Piraci z Karaibów”.

Disneyland Park: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Disneyland Park? Kliknij tutaj.

Disneyland Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7538 opinii

Bardzo dobrze zorganizowane, płynne kolejki, nawet jeśli są tysiące ludzi (maksymalny czas oczekiwania 45 minut). Najlepsze miejsce dla dzieci w średnim wieku, maksymalnie dla 14-latków lub innych superhardkorów Disneya (którzy byliby tacy sami nawet w wieku 40 lat). Park jest naprawdę piękny i bardzo duży. Łatwy dojazd metrem i RER A. Cena jest naprawdę wysoka, ale biorąc pod uwagę, że jesteśmy w Paryżu, warto

Byliśmy tam na Halloween, to naprawdę było przeżycie, które trzeba przeżyć. Niestety Getyourguide podał zły czas. Była godzina 9:30-23:00, myśleliśmy, że możemy zostać w parku do 23:00 i oglądać pokazy halloweenowe, niestety tak nie było. Musieliśmy opuścić park o 19:00.... Personel powiedział nam, że 23:00 to fałszywa informacja z Getyourguide.. Jaka szkoda, że nie mogliśmy się doczekać Nocy Halloween.

Wszystko jest bardzo piękne we śnie, ale musisz stać w kolejce w nieskończoność, polecam iść bardzo wcześnie, abyś mógł wejść na prawie wszystkie gry, ponieważ jest zbyt wielu ludzi i zbyt wiele kolejek do każdej witryny. Najbardziej podobała mi się strona PIRACI Z KARAIBÓW. ZROBIŁBYM TO PONOWNIE

Brak słów by opisać to miejsce !!! Niesamowita przygoda, na 1 dzień zmieniasz się w dziecko

każda atrakcja była Super. te pieniądze są warte takiej wycieczki