Wybierz daty

Disneyland Park

Disneyland Park: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Disneyland Park? Kliknij tutaj.

Disneyland Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3182 opinii

W dzieciństwie nigdy nie pojechałem do Disneylandu, więc wizyta była spóźniona. Było tłoczno, ale nie przytłaczająco. Przejażdżki i atrakcje były zabawne, jeśli były zbyt krótkie (często <2 minuty rzeczywistej jazdy), biorąc pod uwagę, że czas oczekiwania w kolejce może wynosić >30 minut. Uwaga: w parku jest bardzo mało cienia, więc zaopatrz się w krem z filtrem przeciwsłonecznym, ponieważ pomimo setek sklepów z pamiątkami, tam ich nie sprzedają. Również jeśli zostaniesz na fajerwerki, upewnij się, że zjesz obiad wcześniej, ponieważ wszystkie restauracje są zamykane o 20:00

Bardzo czysty park i łatwy do zbadania na podstawie planu. Zanim zarezerwujesz dużo pieniędzy na szybszy dostęp do niektórych atrakcji z wyprzedzeniem, aby uniknąć czasu oczekiwania, najpierw sprawdź, czy kolejka faktycznie nie jest zbyt długa. Dostęp dla jednego kierowcy jest dobry. Jeśli tylko jedna osoba chce/może jeździć na przykład kolejką górską, jest tu szybszy dostęp. Nie dotyczy to jednak wszystkich atrakcji!

Poszedłem z moją siostrą. Nie wiedzieliśmy, że nie można kupić biletów przy wejściu do parku. Więc kupiliśmy je za pomocą tej aplikacji. Otrzymaliśmy kod w ciągu minuty, co było niesamowite. Disney to wszystko, czego oczekiwaliśmy i wiele więcej. Polecam wszystkim.

Jedno z najpiękniejszych doświadczeń w historii! Zdecydowanie pomyśl o bezpłatnym autobusie z hotelu! Musisz zobaczyć fajerwerki o 23:00!

Magiczne przeżycie! Raz w zyciu! Bilety działają przez telefon bez wystawienia, ale na papierze drukowanym mogą być nieczytelne.