Dodaj daty

Diana Observation Tower

Diana Observation Tower – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Pragi: Karlowe Wary z wieżą strażniczą i kolejką linową

1. Z Pragi: Karlowe Wary z wieżą strażniczą i kolejką linową

Karlowe Wary to najbardziej znane uzdrowisko w Czechach, a jego historia sięga XIV wieku i panowania Karola IV. Uzdrawiająca moc tutejszych źródeł zwabiła dostojników, takich jak rosyjski car Piotr Wielki i niemiecki poeta Goethe. Uzdrowisko słynie również z produkcji znanego na całym świecie kryształu Moser, porcelany karlowarskiej i tradycyjnego czeskiego likieru ziołowego Becherovka. Podczas tej całodniowej wycieczki z Pragi będziesz cieszyć się wycieczką z przewodnikiem po centrum miasta i podziwiać najsłynniejszy gejzer, Vřídlo Sprudel, tryskający wodami mineralnymi na wysokość prawie 12 metrów! Po tym będziesz mógł samodzielnie zwiedzać miasto.

Całodniowa prywatna wycieczka do Karlowych Warów z Pragi

2. Całodniowa prywatna wycieczka do Karlowych Warów z Pragi

Spaceruj z naszym prywatnym przewodnikiem po tych samych ulicach, co niemiecki poeta Johann Wolfgang Goethe, który poznał swoją ostatnią miłość podczas relaksu w artystycznych uzdrowiskach, oraz rosyjski car Piotr I, który trzykrotnie odwiedził Karlowe Wary. Podziwiaj miejsce, w którym Antonin Dvorak po raz pierwszy wykonał swoją symfonię „From the New World” lub poczuj się jak James Bond spacerując korytarzami Grand Hotel Pupp, gdzie w 2006 roku kręcono film Casino Royale. Gorące źródła, niesamowite kolumnady i wiele więcej! Odwiedzimy także fabrykę Moser Crystal i zobaczymy, jak powstaje słynny czeski kryształ.

Jednodniowa wycieczka z Pragi do Karlowych Warów (obszar gorących źródeł)

3. Jednodniowa wycieczka z Pragi do Karlowych Warów (obszar gorących źródeł)

- Odbiór z hotelu i transport Twój przewodnik spotka się z Tobą w hotelu w Pradze wcześnie rano. Od tego momentu naszym celem jest wyposażenie Cię we wszystko, co niezbędne, abyś mógł w pełni cieszyć się całodniową wycieczką. Podczas podróży do strefy gorących źródeł naszym wygodnym vanem (2 godziny), podzielimy się z Tobą spostrzeżeniami na temat strefy gorących źródeł i szczegółami dotyczącymi wycieczki po Karlowych Warach. - Wycieczka po mieście Karlowe Wary Odkryj urok Karlowych Warów: > Źródła termalne i kolumnady: Rozpocznij swoją podróż od słynnych źródeł termalnych. Spaceruj wzdłuż urokliwych kolumnad i poznaj lecznicze właściwości bogatych w minerały wód. > Historyczne piękno: Podziwiaj elegancję architektury secesyjnej w takich zabytkach jak Grandhotel Pupp. Poczuj historię miasta poprzez jego kultowe budowle. > Wieża widokowa Diana: Podziwiaj panoramiczne widoki z wieży widokowej Diana. Uchwyć wspaniałe widoki na rzekę Teplá i okoliczne wzgórza. > Muzeum Jana Bechera: Odkryj historię Becherovki w Muzeum Jana Bechera. Ciesz się degustacją tego słynnego czeskiego likieru ziołowego. >Lokalne przysmaki: Skosztuj wafli uzdrowiskowych, popijaj lokalną wodę mineralną i delektuj się czeską kuchnią w przytulnych kawiarniach. Kup kryształowe wyroby szklane i wyjątkowe pamiątki. - Obiad w lokalnej restauracji Po rozkoszowaniu się porankiem na łonie natury, zapewnimy Ci smaczny lunch w lokalnej restauracji w Karlowych Warach, wliczony w cenę wycieczki. - Fabryka szkła MOSER Fabryka szkła Moser: Zerknij na kunszt produkcji szkła w Fabryce Szkła Moser. Zobacz, jak rzemieślnicy kształtują wykwintne szklane kreacje. - Wycieczka po zamku Loket Odkryj średniowieczne cuda zamku Loket! Spaceruj po starych salach, wielkich pokojach i pięknych dziedzińcach. Poznaj opowieści o rycerzach i królach w tym uroczym czeskim miejscu. Zanurz się w historii zamku Loket. - Transport i odstawienie do hotelu Jedź z powrotem do preferowanej lokalizacji w Pradze.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Diana Observation Tower: najlepsze atrakcje w pobliżu

Diana Observation Tower: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Diana Observation Tower? Kliknij tutaj.