Denpasar
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Denpasar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Denpasar? Kliknij tutaj.

Denpasar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 495 opinii

Miejsce manta ray jest bardzo zajęte, a woda nie była tak czysta, ale wciąż widzę, jak ich cienie przechodzą pode mną. Drugi punkt był zimny, ale koralowce były niesamowite. Trzecie miejsce było ciepłe i mnóstwo kolorowych ryb w koralowcach. Podrapałam się po koralu i jeden z facetów był na tyle uprzejmy, że nałożył na niego wapno, aby zatrzymać swędzenie. Kajak w namorzynie miał duży ruch, ale było fajnie. Nie dostałem banana na śniadanie, zamiast tego mieli naleśniki z miodem, a nawet lepiej!

zabrano nas do 3 miejsc do nurkowania z rurką, przewodnicy byli tak pomocni i troskliwi, że pozostali blisko nas, abyśmy czuli się bezpiecznie. Widziałem wiele ryb i koralowców, ale niestety nie widziałem mant, najwyraźniej mantas przybyły od lipca do września, ale to szczęście. lunch był zachwycający i prosty, potem popłynęliśmy kajakiem w namorzynie, co było zabawne. instrukcje były jasne i zabawne gospodarze.

To nurkowanie z rurką było niesamowite! Wszyscy przewodnicy byli bardzo mili i cierpliwi, czuliśmy się bardzo dobrze podczas nurkowania i bardzo bezpiecznie. Obejrzeliśmy niesamowite koralowce i ryby, a następnie zakończyliśmy dzień zabawą spływy kajakowe. Ogólnie był to niesamowity dzień, którego nie mogłem polecić więcej!

Nigdy wcześniej nie nurkowałem z rurką i chciałem spróbować. Poszliśmy do 3 oddzielnych miejsc i ogólnie było to wspaniałe doświadczenie. Instruktor był również pomocny w wskazywaniu fajnych rzeczy, które zostały zauważone przez grupę, dzięki czemu prawie wszyscy mogli zobaczyć ważne rzeczy.

Fantastyczna przygoda, sprawna organizacj@, przemili ludzie, smaczne jedzenie. To co zobaczysz nurkując nie do opisania