Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Denpasar

Denpasar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Denpasar? Kliknij tutaj.

Denpasar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1137 opinii

Idealna jednodniowa wycieczka i zwieńczenie naszej 14-dniowej wycieczki na Bali! Moja mama i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę stosunkowo spontanicznie dzień wcześniej i byliśmy bardzo mile zaskoczeni, jak nieskomplikowane i łatwe wszystko działało. Po naszym punktualnym odbiorze z Airbnb w Sanur popłynęliśmy łodzią w kierunku Nusa Lembongan. Tam trochę się odświeżyliśmy i inną łodzią udaliśmy się do pierwszego miejsca do nurkowania. Tam zaraz po wskoczeniu zobaczyliśmy trzy piękne i duże manty. Ale kolejne miejsca do snorkelingu też były piękne! Widzieliśmy żółwia, obserwowaliśmy trąbki i odkryliśmy wielkie rafy koralowe. Na koniec oprócz pysznego lunchu w formie bufetu pojawiła się opcja zwiedzania lasu namorzynowego kajakiem. Ale nie napełniaj zbytnio żołądka w porze lunchu, ponieważ przy sprzyjającej pogodzie nurt może wymagać od Ciebie dużo (siły). Jasne zalecenie!

Idealny dzień z Tisen Podczas naszej pierwszej podróży na Bali mieliśmy Tisen, nasz kierowca zabrał nas do ikonicznych miejsc, takich jak pola ryżowe, wodospad, małpi las i zoo na Bali. Mieliśmy zaplanowany cały dzień, ponieważ byliśmy tu tylko przez 1 dzień. Tisen doskonale zaplanował ten dzień doskonale pracę, a także obejmował wspaniały przystanek na lunch, demonstrację lokalnej kawy i rzeźbienia w drewnie oraz inne lokalne, ukryte cuda na Bali. Jest doskonałym kierowcą, kompetentny, przyjazny i mówi dobrze (po angielsku). Gorąco polecam Tisen na pełną wrażeń wyprawę i piękne wspomnienia.

Mój mąż i ja pojechaliśmy na Bali po raz pierwszy i zarezerwowaliśmy naszą całodniową wycieczkę na Bali przez Getyourguide. Klau był naszym kierowcą i przewodnikiem. Odebrano nas z hotelu, zapytano, co chcielibyśmy zobaczyć, a potem pojechaliśmy. Zostaliśmy zabrani do wszystkich miejsc na naszej liście życzeń, a nawet do miejsc, które Klau czuł, że musimy zobaczyć. Usiedliśmy i zrelaksowaliśmy się, podczas gdy Klau odpowiedział na nasze pytania i udzielił nam wielu informacji. Wycieczka zakończyła się w naszym hotelu.

zabrano nas do 3 miejsc do nurkowania z rurką, przewodnicy byli tak pomocni i troskliwi, że pozostali blisko nas, abyśmy czuli się bezpiecznie. Widziałem wiele ryb i koralowców, ale niestety nie widziałem mant, najwyraźniej mantas przybyły od lipca do września, ale to szczęście. lunch był zachwycający i prosty, potem popłynęliśmy kajakiem w namorzynie, co było zabawne. instrukcje były jasne i zabawne gospodarze.

Fantastyczna przygoda, sprawna organizacj@, przemili ludzie, smaczne jedzenie. To co zobaczysz nurkując nie do opisania