Dodaj daty

Delfy
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 82
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Delfy

Delfy

Delfy: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Delfy? Kliknij tutaj.

Delfy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(1196 recenzji)

Sama trasa była bardzo dobra, nasz lider Thanos był bardzo przyjazny i zorganizowany. Thanos napisał do nas dzień wcześniej, aby przekazać nam informacje dotyczące miejsca odbioru. To działało bardzo dobrze. Musisz zaznaczyć, że podczas tej wycieczki nie masz prawdziwego przewodnika. Ale Thanos jest bardzo pomocny i udziela pewnych informacji. Jego zadaniem jest po prostu załatwianie spraw organizacyjnych. Przeważnie cały dzień liczy ludzi z naszej grupy - w nadziei, że nikogo nie straciliśmy. Wykonuje świetną robotę! Wielkie dzięki! Sam autobus nie jest najnowszy – to podróż w czasie na wycieczkę szkolną z czasów mojego dzieciństwa. Niemniej jednak wycieczka do Delf była dobrze zorganizowana i bardzo tania. Mieliśmy dobry dzień!

Najlepsza była atmosfera, dynamika, radość przewodnika. Było miło, można było się wiele nauczyć. Być może część Delphi mogłaby być o godzinę dłuższa, wtedy można by ją jeszcze dokładniej obejrzeć

Uwielbialiśmy naszą wycieczkę do Delf i Arachova! Niesamowite strony, które warto zobaczyć. Nasz przewodnik był kompetentny i skuteczny. Taka dobra cena za niesamowitą przygodę!

To był zapierający dech w piersiach dzień w górach. Niesamowicie piękne, z wieloma stylami i schodami. Nasz przewodnik Chrysa był bardzo słodki i miły.

Cudowna jednodniowa wycieczka. Gorąco polecam to każdemu.