Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Děčín

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Děčín: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Děčín? Kliknij tutaj.

Děčín: Co mówią inni?

Ten wyjazd przerósł nasze oczekiwania i na pewno będziemy go polecać dalej naszym znajomym i rodzinie. Przyroda i widoki były przepiękne, a jedzenie niesamowite. Naprawdę podobało nam się, że jaskinia z przewodnikiem była mała i liczyła tylko 10 osób, co dawało poczucie prywatnej wycieczki z przewodnikiem. Samochody (minibusy) również były niezwykle wygodne, a kierowca sprawiał, że podróż była płynna. Przewodnicy byli profesjonalni i posiadali dużą wiedzę, udzielali ciekawych informacji o wycieczce, dalszych dodatkowych informacji o Pradze i odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Doskonale zaplanowali podróż i jesteśmy bardzo wdzięczni za to doświadczenie.

Krajobraz zapierał dech w piersiach. Zespół Uniline szybko dostarczył potwierdzenia i odpowiedzi, gdy tylko dokonaliśmy rezerwacji. Reagują na Whatsapp, co jest naprawdę przydatne dla międzynarodowych podróżników. Wybraliśmy się w podróż z Josefem. Jego umiejętności ludzi i prawdziwy entuzjazm w połączeniu z jego znajomością geologii i krajobrazu sprawiły, że ta wycieczka była cudownie przyjemna. Wymienialiśmy się historiami i dzięki nim poznaliśmy nawzajem swoją kulturę. Prawdziwe doświadczenie w Czechach !!!

Natura jest naprawdę piękna! Wycieczka rozpoczyna się wcześnie i ma tę wielką zaletę, że przybywasz przed innymi turystami (wszystko jest dobrze zorganizowane i punktualne). Nasz przewodnik był dobry, spokojny kierowca, a obiad bardzo smaczny (typowo czeski). Wymyślono wszystko: wodę na drogę, drobne przekąski… nie musisz sam niczego dostarczać ani kupować. Warto też wybrać się na rejs (20 min). Noś wygodne buty i nie zapomnij o płaszczu przeciwdeszczowym, bo go potrzebowaliśmy! Zalecana!

Jesteśmy z Singapuru i jest to nasza pierwsza „wycieczka piesza” w Pradze. Początkowo byliśmy sceptyczni, ale oczekiwania związane z całym wyjazdem przerosły nasze wątpliwości. Mieliśmy bardzo dobrą wędrówkę i na pewno niezapomnianą wycieczkę. Nie żałuję, dzięki naszemu przewodnikowi Lence n Jacob kierowcy za te wspaniałe wakacje?

Nie byłam pewna, czy pójdę, czy nie, ale wtedy mój przyjaciel powiedział mi, że spróbujmy, i dziękowałam mu za to przez cały dzień. To niesamowita podróż, organizatorzy wycieczki byli super mili i zawsze wspierali, nie tylko dali nam wiedzę i informacje, ale pozwalali nam poczuć historię i naturalne informacje na jej temat.