Wybierz daty

Dawid Michała Anioła

Słynne dzieło Michała Anioła jest symbolem siły i piękna.

Liczba znalezionych atrakcji: 138
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Dawid Michała Anioła: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dawid Michała Anioła? Kliknij tutaj.

Dawid Michała Anioła: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 12 033 opinii

Niesamowite zobaczyć te dzieła sztuki osobiście. Kolejka na zewnątrz jest dość myląca, a personel nie przejmuje się zbytnio wyjaśnieniem. Każdy, kto kupi bilet online (lub przez GoG), musi udać się do budynku 51, aby wymienić go na fizyczny (wydrukowany kupon również nie jest używany do wejścia: zawsze trzeba go wymienić na oficjalny bilet). Następnie poszukaj kolejki odpowiadającej zarezerwowanemu czasowi.

Łatwo zarezerwować. Przenieś kupon cyfrowy na bilet papierowy po drugiej stronie ulicy. Wyznaczony, dobrze zorganizowany system kolejkowy oraz dobrze skoordynowany i uprzejmy personel, który pomoże Ci poprowadzić. Po wejściu do muzeum jest piękne i chociaż było bardzo zajęte, mogliśmy zobaczyć Davida z bliska. Naprawdę tego warte.

David to obowiązkowy punkt zwiedzania we Florencji, a otrzymanie biletu wstępu z wyprzedzeniem to najlepszy sposób. Przedpołudnie to dobry czas. Weszliśmy prosto do kasy biletowej, aby wymienić nasz kupon na bilet wstępu. Sam proces wejścia jest dobrze zorganizowany. Płynnie i szybko — i oczywiście wspaniała nagroda!

Opis, jak się przyznać, brzmiał groźnie, ze wszystkimi kolorowymi pokojami itp. Myślałem, że jestem w filmie szpiegowskim. Ale na szczęście, kiedy przyjechaliśmy, był tam personel muzeum, który skierował nas do miejsca odbioru biletów, więc wszystko w porządku. Jedyną rzeczą, którą warto zobaczyć, jest David.

Trzeba iść! Mimo że było to ominięcie kolejki, bilet wstępu na czas, nadal musisz poczekać kilka minut przed wejściem, jeśli jest kolejka osób z takim samym biletem wstępu na czas, więc bądź tam wcześniej, aby odebrać bilety, jeśli chcesz wejść Twój określony zarezerwowany czas.