Dodaj daty

Dawid Michała Anioła

Słynne dzieło Michała Anioła jest symbolem siły i piękna.

Dawid Michała Anioła – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: bilet wstępu bez kolejki do Galerii Akademii z rzeźbą „Dawid” Michała Anioła

1. Florencja: bilet wstępu bez kolejki do Galerii Akademii z rzeźbą „Dawid” Michała Anioła

Skorzystaj z biletu wstępu bez kolejki do Galerii Akademii i zobacz rzeźbę „Dawid” Michała Anioła. Podziwiaj tę perłę Florencji i ciesz się dostępem do wszystkich części muzeum i opcjonalnym audioprzewodnikiem. W muzeum znajduje się więcej rzeźb Michała Anioła niż gdziekolwiek indziej na świecie. Po ominięciu kolejek po bilety zacznij odkrywanie arcydzieł stworzonych przez artystów, którzy mieszkali i pracowali we Florencji w okresie renesansu. Zobaczysz prace takich mistrzów jak Botticelli, Filippino Lippi, Pietro Perugino, Paolo Uccello i wielu innych. Jeśli wybierzesz opcję z audioprzewodnikiem, załóż słuchawki i dowiedz się więcej o atrakcjach muzeum podczas zwiedzania. Zobacz posągi „Więźniowie ”i „św. Mateusz” w sali Michała Anioła, imponującym pokoju zdominowanym przez rzeźbę Dawida. Udaj się do Muzeum Instrumentów Muzycznych, gdzie zachwyci Cię fortepian uważany za najstarszy zachowany fortepian na świecie oraz bezcenna altówka Stradivariusa, stworzona dla wielkiego księcia Ferdynanda I Medyceusza. Przed zakończeniem wycieczki koniecznie odwiedź odrestaurowaną wystawę Gipsoteca Bartolini z rzeźbami i popiersiami związanymi z twórczością Lorenza Bartoliniego.

Florencja: „Dawid” – bilet na określoną godzinę

2. Florencja: „Dawid” – bilet na określoną godzinę

Odkryj słynne obrazy, rzeźby i gobeliny dzięki temu biletowi z wyznaczoną godziną wstępu do Galerii Akademii we Florencji.Zobacz legendarne dzieła Michała Anioła, w tym „Dawida”,„Jeńców” i „Świętego Mateusza”. Podziwiaj prace innych znanych mistrzów, takich jak Bartolini.  Podziwiaj marmurowy posąg o wysokości 5,17 metra przedstawiający biblijnego bohatera Dawida, ulubiony temat sztuki florenckiej. Posąg szybko stał się symbolem obrony swobód obywatelskich, których ucieleśnieniem była ówczesna Republika Florencka – niezależne miasto-państwo zagrożone ze wszystkich stron przez potężniejsze, rywalizujące państwa oraz przez hegemonię rodziny Medyceuszy.    W sąsiednich pomieszczeniach należących do dwóch dawnych klasztorów zgromadzone są ważne dzieła sztuki z Akademii Wzornictwa, Akademii Sztuk Pięknych i zlikwidowanych klasztorów.  Niedawno galeria została wzbogacona o ważną kolekcję starych instrumentów muzycznych z konserwatorium Cherubini.

Florencja: Galeria Accademia - wycieczka z przewodnikiem

3. Florencja: Galeria Accademia - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj bogatą historię Włoch, którą przybliża fascynująca sztuka. Zwiedź z przewodnikiem florencką Galerię Akademii, dowiadując się wszystkiego o artystach stojących za każdym z dzieł. Zobacz słynny posąg Dawida autorstwa Michała Anioła. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, zapłać za bilet wstępu i udaj się do Galerii Akademii, omijając kolejkę. Przechadzaj się pośród wspaniałej kolekcji, przyglądając się imponującym obrazom Filippino Lippiego, Domenica Ghirlandaia i innych mistrzów. Wysłuchaj pełnych sekretów opowieści na temat dzieł sztuki i artystów, których twórczość można podziwiać w galerii. Dowiedz się też więcej o potężnym rodzie Medyceuszów. Przekonaj się o tym, dlaczego to właśnie Florencja jest miejscem narodzin renesansu i jaką rolę w życiu Michała Anioła odegrała rodzina Medyceuszów. Koniecznie przyjrzyj się z bliska gigantycznemu posągowi Dawida.

Florencja: Galeria Akademii – bilet wstępu priorytetowego i e-book

4. Florencja: Galeria Akademii – bilet wstępu priorytetowego i e-book

Wykorzystaj maksymalnie swój czas we Florencji dzięki biletowi wstępu na określoną godzinę do Galerii Accademia. Podziwiaj jedną z najsłynniejszych rzeźb na świecie, Dawida Michała Anioła, i zobacz inne dzieła rzeźbiarza. Przeglądaj galerię z przydatnym przewodnikiem w formacie pdf. Omiń długie kolejki i wejdź do galerii osobnym wejściem. Dzięki zarezerwowanemu biletowi możesz ominąć kolejkę do kasy biletowej i uniknąć obaw, czy bilety będą dostępne. Odwiedź główną salę, aby zobaczyć posąg Dawida Michała Anioła i niektóre z jego niedokończonych dzieł wciąż noszących ślady dłuta. Odkryj Gipsoteca, w której znajdują się oryginalne modele gipsowe wykonane przez XIX-wiecznych rzeźbiarzy florenckich. Zobacz oryginalne instrumenty muzyczne należące do Medyceuszy, w tym 3 wykonane przez Stradivariusa. Następnie zwiedzaj galerie malarstwa w muzeum i zobacz arcydzieła malarzy średniowiecznych i renesansowych. Przed zakończeniem wizyty wejdź na najwyższe piętro, aby podziwiać ogromne średniowieczne ołtarze.

Florencja: Dawid Michała Anioła - bilet priorytetowy i audioprzewodnik

5. Florencja: Dawid Michała Anioła - bilet priorytetowy i audioprzewodnik

Skorzystaj z naszego biletu priorytetowego, będziesz miał prawo wejść w wybranym przez siebie dniu i godzinie, a także ominiesz kolejkę po bilet, spotykając się z naszym gospodarzem przed muzeum z gotowym biletem. Nasi gospodarze mówiący po włosku i angielsku wprowadzą Cię do bramki kontroli bezpieczeństwa. Dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość WhatsApp z przypomnieniem o miejscu spotkania i instrukcją pobrania dołączonej mobilnej aplikacji audio na swoje urządzenia; nie zapomnij naładować telefonu i zabrać ze sobą własne słuchawki. Teraz podłącz słuchawki do urządzenia i korzystaj z naszej ekskluzywnej aplikacji mobilnej z audioprzewodnikiem, aby odkryć geniusz największego artysty wszechczasów, Michała Anioła, poprzez jego liczne rzeźby w Galerii Sztuki Accademia, której nie można przegapić. Wewnątrz podziwiaj oryginalnego Dawida Michała Anioła i zobacz, jak zmienia się jego wyraz twarzy, gdy przechodzisz przez pokój. Podziwiaj szczegóły i opanowanie wyrzeźbione w jednym kawałku marmuru i przekonaj się, dlaczego David urzekł pokolenia na całym świecie. Dawid reprezentuje biblijnego bohatera zwyciężającego z Goliatem, symbolizującego obronę swobód obywatelskich zawartych w Republice Florencji, niezależnym mieście w okresie średniowiecza i renesansu. Ponadto zobacz inne rzeźby wyrzeźbione przez Michała Anioła, takie jak Prigioni (Więźniowie). Te powykrzywiane ciała miały trafić do grobowca papieża Juliusza II, ale grobowiec nigdy nie został ukończony. Zwiedzaj muzeum dalej i zobacz posągi i obrazy innych artystów renesansu, takich jak Andrea Orcagna, Taddeo Gaddi, Domenico Ghirlandaio, Filippino Lippi i Sandro Botticelli. Można także odwiedzić salę poświęconą kolekcji dawnych instrumentów muzycznych z Konserwatorium Cherubinów, Dział Instrumentów Muzycznych. W tej kolekcji znajdują się skrzypce Antonio Stradivariusa należące do Kwintetu Medycejskiego. Skorzystaj z możliwości pełnego poznania domu Dawida Michała Anioła i zarezerwuj wizytę u nas!

Florencja: wycieczka z przewodnikiem po akademii bez kolejki

6. Florencja: wycieczka z przewodnikiem po akademii bez kolejki

Zanurz się w słynnej florenckiej Akademii. Wybierz się na wycieczkę po galerii, aby zobaczyć wyjątkową kolekcję gotyckich i renesansowych obrazów oraz innych dzieł sztuki. Odwiedź słynny posąg Dawida Michała Anioła. Zobacz inne słynne dzieła wielkiego artysty, takie jak Więźniowie, a także inne arcydzieła sztuki renesansowej. Wysłuchaj pouczającego komentarza anglojęzycznego przewodnika, który ożywi każdą pracę dzięki wewnętrznym historiom jednego z największych artystów na świecie.

Florencja: Zwiedzanie Galerii Accademia z biletami z pominięciem kolejki

7. Florencja: Zwiedzanie Galerii Accademia z biletami z pominięciem kolejki

Posąg Dawida Michała Anioła pobił wszelkie rekordy w czasach renesansu i do dziś zachwyca miłośników sztuki. Dołącz do nas w tym niezwykłym doświadczeniu i dowiedz się wszystkiego o tworzeniu kolosalnego posągu. Posłuchaj niesamowitej opowieści podczas zwiedzania sal Galerii Accademia. Ciesz się wszystkimi zaletami małej grupy z przewodnikiem-ekspertem i dowiedz się więcej o florenckim renesansie i sztuce rzeźbiarskiej. Zabierz do domu wspaniałe historie i stwórz trwałe wspomnienia z tego spotkania z artystycznym geniuszem podczas wizyty we Florencji. Oprócz Dawida, zobacz inne dzieła Michała Anioła, w tym niedokończone prace w spektakularnej sali. Po wycieczce zwiedzaj galerię we własnym tempie. Zobacz wspaniałą kolekcję średniowiecznych i renesansowych obrazów, w tym dzieła Botticellego. Zachwyć się wspaniałą kolekcją instrumentów muzycznych z XVII wieku, w tym bezcennymi skrzypcami, altówkami i wiolonczelami Stradivariusa wykonanymi dla dworu dynastii Medyceuszy.

Florencja: Galeria Uffizi, David i Accademia Mała wycieczka grupowa

8. Florencja: Galeria Uffizi, David i Accademia Mała wycieczka grupowa

Odkryj najczęściej odwiedzane muzea we Florencji wraz z profesjonalnym przewodnikiem. Razem będziecie podziwiać najważniejsze dzieła z wystawy, doceniając sztukę włoskiego renesansu. Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez priorytetowe wejście do obu galerii bez konieczności czekania w długich kolejkach. Przez cały czas Twój przewodnik będzie pod ręką, aby wyjaśnić najważniejsze dzieła sztuki znajdujące się w muzeach. Pierwszym przystankiem będzie wizyta w Galerii Uffizi z jej kolekcjami obrazów i arcydziełami artystów i bohaterów renesansu, takich jak Michał Anioł, Giotto, Botticelli, Caravaggio, Leonardo da Vinci i wielu innych. Później przewodnik zabierze Cię do Galerii Accademia, aby odkryć najsłynniejszy florencki symbol: Dawida Michała Anioła. Galeria jest jednym z miejsc z największą liczbą rzeźb Michała Anioła, jest też miejscem, w którym można podziwiać muzeum instrumentów muzycznych, kolekcję obrazów na złotym tle oraz Sala dei Prigioni z rzeźbami zaprojektowanymi dla papieża Juliusza II.

Florencja: Bilet do Galerii Accademia z opcjonalnym przewodnikiem audio

9. Florencja: Bilet do Galerii Accademia z opcjonalnym przewodnikiem audio

Jeśli chcesz zwiedzać Galerię Akademii w całkowitej swobodzie i we własnym tempie, ta wycieczka z audioprzewodnikiem jest idealnym wyborem. Będziesz mieć pierwszeństwo wstępu do tego popularnego muzeum sztuki i odkryjesz jego skarby dzięki komentarzom napisanym przez eksperta historyka sztuki – w Twoim preferowanym języku. Podczas tej 90-minutowej wycieczki zanurzysz się w sztuce Michała Anioła i poznasz jego najbardziej znane dzieła, w tym David, I Prigioni, San Matteo i Palestrina Pietà . David jest niewątpliwie punktem kulminacyjnym wizyty. Młody Michał Anioł rzeźbił figurę z ogromnego bloku surowego marmuru przez okres 3 lat, tworząc imponujące dzieło piękna, które jest ikoną renesansu. Przedstawił wspaniałego, nagiego młodego mężczyznę u szczytu swojej fizycznej wigoru, posiadającego ogromną siłę i odwagę, które wywodziły się z absolutnej wiary w Boga. Stało się to symbolem potęgi i niezwyciężoności Republiki Florenckiej u szczytu.

Florencja: bilety wstępu priorytetowego do Accademia i Uffizi

10. Florencja: bilety wstępu priorytetowego do Accademia i Uffizi

Zaoszczędź czas i odwiedź perły Florencji w ciągu jednego dnia dzięki temu pakietowi łączonemu. Uzyskaj wstęp bez kolejki do Galerii Akademii i Galerii Uffizi, aby przeżyć niezapomniane wrażenia z Florencji. Otrzymasz bilety w 2 różnych terminach, w zależności od dostępności muzeów; średni czas około 6 godzin. Wystarczy okazać bilet wstępu bez kolejki przy wejściu i przejść przez ekspresową kontrolę bezpieczeństwa. Przespaceruj się po Galerii Michała Anioła, gdzie możesz podziwiać przełomowe dzieła wielkich artystów, takie jak „Św. Mateusza”, „Czterech więźniów” i jedynego w swoim rodzaju „Dawida”. Przejdź się do Muzeum Uffizi i przechadzaj się po uroczych korytarzach pełnych spektakularnych fresków i posągów. Podziwiaj wieczne dzieła mistrzów renesansu, takie jak „Primavera” i „Narodziny Wenus” Botticellego, „Zwiastowanie” Leonarda da Vinci i „Tondo Doni” Michała Anioła, żeby wymienić tylko kilka.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 147
Sortuj wg:
Strona 1 z 10

Dawid Michała Anioła: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dawid Michała Anioła? Kliknij tutaj.

Dawid Michała Anioła: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 12 033 opinii

Niezwykle szybka i łatwa wymiana naszego kuponu na nasz prawdziwy bilet. Blisko natychmiastowy dostęp do galerii z tym biletem. Personel był miły, a nawet pozwolił nam zostawić im butelkę z wodą podczas pobytu w muzeum, ponieważ była zbyt duża, aby ją zabrać do środka. Świetna opcja, jeśli z jakiegoś powodu nie byłeś w stanie kupić biletów bezpośrednio z muzeum! Bardzo zadowoleni z naszego doświadczenia.

Super nieprzyjazny personel, jak w większości muzeów we Florencji! Wszyscy wydają się bardzo zirytowani. Muzeum jest nieco łatwiejsze w zarządzaniu i dlatego nie jest tak stresujące jak na przykład uffizi. Wystawa zdecydowanie warta obejrzenia. Audioprzewodnik działa tak sobie.

Doskonałe doświadczenie! Dla tych, którzy lubią sztukę, to wspaniałe muzeum! odbiór biletów był szybki i wygodny, a wejście było jeszcze szybsze! Gorąco polecam

Chłodny! Nie przegap galerii... i zobacz to wspaniałe dzieło sztuki... Dawid Wielkiego Michała Anioła...! Uff... jak cudownie!!!

Fajne doświadczenie, rezerwując wszystko upraszczasz.