Dates Market, Abu Dhabi: wycieczki i atrakcje

Dates Market, Abu Dhabi – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

1. Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

Odkryj najważniejsze atrakcje Abu Zabi podczas tej jednodniowej wycieczki z Dubaju. Podziwiaj architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda i Pałacu Emiratów. Zanurz się w lokalnej kulturze w Heritage Village. Odbierz z komfortu swojego zakwaterowania w Dubaju. Zatrzymaj się w jednym z największych meczetów na świecie, Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Podziwiaj jego misterne rzeźby islamskie i wykwintne prace z białego marmuru podczas wycieczki z przewodnikiem. Kontynuuj podróż na wyspę Yas i zatrzymaj się w Yas Mall, gdzie możesz usiąść na pyszny lunch. Przejedź przez projekt wyspy Saadiyat, aby zobaczyć nowo ukończone muzeum Luwru i muzeum Guggenheima, które wciąż jest budowane. Zobacz lokalne targi i przejedź obok lśniących białych meczetów, Emirates Palace i eleganckich apartamentów w wieżowcach. Zatrzymaj się w Heritage Village, która przedstawia tradycyjne codzienne życie społeczności arabskiej przed odkryciem ropy. Twoja podróż kończy się transportem do Emirates Mall, Dubai Mall, Burjuman-Bur Dubai lub City Centre Deira , w zależności od preferencji.

Abu Zabi: 4-godzinna wycieczka po mieście z meczetem Szejka Zayeda

2. Abu Zabi: 4-godzinna wycieczka po mieście z meczetem Szejka Zayeda

Wycieczka po Abu Zabi pozwoli Ci odwiedzić starannie wybrane atrakcje pięknej stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, począwszy od jej niezwykłych budynków charakteryzujących się jedną z najbardziej oszałamiających architektur, jakie można znaleźć na świecie, a skończywszy na wglądzie w przeszłość. Będziesz mógł skosztować wyjątkowej mieszanki kultury Abu Zabi oraz pięknej tradycyjnej sztuki i rzemiosła na orientalnych targowiskach i w Centrum rękodzieła. 1. 4-godzinne zwiedzanie Abu Zabi z doświadczonym przewodnikiem. 2. Zobacz najważniejsze atrakcje Abu Zabi i poznaj przeszłość i przyszłość stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 3. Odwiedź Meczet Szejka Zayeda z błyszczącymi białymi kopułami i minaretami. 4. Cofnij się w czasie w Wiosce Dziedzictwa Abu Zabi z repliką starej pustynnej osady. 5. Spaceruj po namiotach Beduinów, rób zakupy na suku, oglądaj pokazy rzemiosła i nie tylko. 6. Przeglądaj tętniący życiem Targ Daktyli ze stosami świeżych daktyli i słodyczy. 7. Podziwiaj drapacze chmur, ogrody Corniche i plaże z klimatyzowanego autokaru.

Abu Zabi: Wycieczka po mieście i pakiet pustynnego safari

3. Abu Zabi: Wycieczka po mieście i pakiet pustynnego safari

Ta opcja to wyjątkowe połączenie porannej wycieczki po mieście z przewodnikiem i wieczornego safari na pustyni. Rozpocznij swój dzień od zwiedzania tętniącego życiem Abu Zabi i zakończ ją pośród relaksujących widoków na pustynne wydmy. Między atrakcjami możesz zrelaksować się w miejscu zakwaterowania. Poranna wycieczka po Abu Zabi rozpocznie się wizytą w Wielkim Meczecie Szejka Zajida. Podziwiaj meczet zbudowany ze złota, marmuru, kamienia i kryształów. Zobacz jeden z największych meczetów świata, który może pomieścić około 40 tys. ludzi jednocześnie. Następnie odwiedź Herritage Village, czyli zrekonstruowaną wioskę emiracką i poznaj tradycyjny styl życia Beduinów. Następnie udaj się na wyspę Saadiyat i Yas. Zobacz tor Yas Marina, gdzie od 2009 roku odbywa się Grand Prix Abu Zabi Formuły 1. Przejedź obok Corniche i podziwiaj malownicze piękno Morza Arabskiego. Zrób sobie krótki przystanek fotograficzny przed kultowym Emirates Palace w Abu Zabi. Zakończ swoją poranną wycieczkę spacerem po targu z daktylami. Po południu skorzystaj z odbioru na wieczorne safari po pustyni w pojazdem z napędem na cztery koła. Odkryj arabską pustynię i poczuj zastrzyk adrenaliny, wjeżdżając na wysokie wydmy pośród piasku omiatającego pojazd. Odwiedź znajdującą się na środku pustyni farmę z wielbłądami. Na miejscu będzie możliwość spotkania się z tymi zwierzętami i nakarmienia ich. Udaj się do pustynnego obozu Beduinów, którzy powitają Cię kawą po arabsku i daktylami. Sprawdź, czy dasz radę utrzymać równowagę podczas sandboardingu. Weź udział także w innych atrakcjach kulturalnych, takich jak przejażdżka na wielbłądzie, malowanie henną, palenie fajki wodnej lub sesja fotograficzna w arabskich strojach. Zrób sobie zdjęcie z sokołem. Zrelaksuj się pod rozgwieżdżonym pustynnym niebem podczas pokazu tańca tanoura i tańca brzucha. Delektuj się wystawnym obiadem z daniami z grilla z nieograniczoną liczbą napojów bezalkoholowych i paleniem fajki wodnej.  Po zakończeniu wszystkich atrakcji i rozrywek światła w obozowisku zostaną zgaszone. Odpręż się w ciszy i spokoju i podziwiaj gwiazdy nad piaskami pustyni. Następnie udaj się do miejsca swojego zakwaterowania.

Półdniowa wycieczka po mieście Abu Zabi

4. Półdniowa wycieczka po mieście Abu Zabi

Weź udział w jednodniowej wycieczce po mieście Abu Zabi organizowanej przez Gray Line i skorzystaj z idealnego wprowadzenia do największego miasta Emiratów, które jest również stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Abu Zabi jest wyspą, a jego nazwa oznacza: "Ojciec Gazeli". Naszym pierwszym przystankiem będzie Wielki Meczet Szejka Zayeda, jeden z największych i najpiękniejszych meczetów na świecie; jest w stanie pomieścić imponującą liczbę ponad 30 000 wiernych. * 09:00 - Wyjazd z miejsca spotkania * 09:30 - Przyjazd do Wielkiego Meczetu w Abu Zabi * 11:30 - Przystanek fotograficzny Yas Mall-Ferrari * 12h15 - Wizyta na targu dat * 12h45 - Wizyta w wiosce dziedzictwa * 13h10 - Wizyta w galerii Marjan * 13h35 - Przystanek fotograficzny Emirates Place * 14:00 - postój w centrum handlowym Abu Dhabi

Z Dubaju: Abu Zabi: całodniowa wycieczka krajoznawcza SUV-em

5. Z Dubaju: Abu Zabi: całodniowa wycieczka krajoznawcza SUV-em

Poznaj znane miejsca turystyczne Abu Zabi podczas wycieczki z przewodnikiem z odbiorem z hotelu. Poznaj historię i kulturę miasta, odwiedzając Wielki Meczet Szejka Zayeda, Hertiage, Emirates Palaces, Corniche, Dates Market i nie tylko. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zatrzymaj się w Ferrari World i zrób zapierające dech w piersiach zdjęcia na tle tego słynnego parku rozrywki.

Z Dubaju: Abu Dhabi Premium Sightseen Wycieczka całodniowa

6. Z Dubaju: Abu Dhabi Premium Sightseen Wycieczka całodniowa

Spotkaj się z kierowcą w swoim hotelu w Dubaju, a następnie wsiądź do SUV-a lub vana i udaj się w malowniczą podróż do Abu Zabi. Najpierw odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, aby zobaczyć największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podziwiaj marmurowe sale, żyrandole Swarovskiego i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Następnie podziwiaj spektakularny widok na Zatokę Arabską i panoramę miasta podczas przejażdżki wzdłuż Abu Dhabi Corniche. Udaj się do Emirates Palace, symbolu miasta, z hotelem i innymi obiektami rozrywkowymi. Odwiedź wioskę dziedzictwa, galerię sztuki Mini Mart (opcje lunchu w formie bufetu lub fast food zgodnie z wymaganiami). Następnie udaj się na wyspę Yas, popularny kurort z wieloma obiektami rekreacyjnymi. Zrób zakupy ulubionych marek w Yas Mall, a następnie udaj się do Ferarri World, aby zrobić kilka zdjęć na zewnątrz. Na koniec usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas komfortowej podróży powrotnej do Dubaju. Przyjedź do hotelu, aby zakończyć aktywność.

Z Dubaju: Wycieczka po mieście Abu Zabi z muzeum Luwr

7. Z Dubaju: Wycieczka po mieście Abu Zabi z muzeum Luwr

Wskocz do klimatyzowanej furgonetki z małą grupą i profesjonalnym przewodnikiem, który powita Cię na tej wycieczce. Podziwiaj uderzającą panoramę podczas podróży przez stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich, odkrywając jej bogate dziedzictwo i kulturę. Poznaj bogaty Wielki Meczet Szejka Zayeda, architektoniczne arcydzieło ozdobione skomplikowanymi wzorami i oszałamiającymi kopułami. Zagłęb się w historię miasta w Heritage Village, żywym muzeum oferującym wgląd w tradycyjne życie Emiratów. Następnie zanurz się w sztuce i kulturze w słynnym Luwrze Abu Zabi, kulturalnej latarni prezentującej arcydzieła z całego świata w zapierającej dech w piersiach scenerii architektonicznej. Od majestatycznych zabytków po artystyczne skarby, ta wycieczka obiecuje niezapomnianą eksplorację przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Abu Zabi.

Z Dubaju: Abu Dhabi Prime całodniowa wycieczka krajoznawcza po mieście

8. Z Dubaju: Abu Dhabi Prime całodniowa wycieczka krajoznawcza po mieście

Odkryj piękne miejsca podczas całodniowej wycieczki po Abu Zabi z Al Weam Transport. Mamy dobrze wykwalifikowanego i dobrze ubranego kierowcę z zadbanym i czystym modelem pojazdu powyżej 2020 roku. Posiadamy kolekcję klimatyzowanych flot dostępnych od 07-miejscowych do 50-miejscowych. Oto plan całodniowej wycieczki po mieście z Dubaju do Abu Zabi. -> Odbiór: Najpierw kierowca odbierze gościa z hotelu w klimatyzowanym pojeździe. -> Sheikh Zayed Road: Rozpocznij podróż na Sheikh Zayed Road otoczonej drapaczami chmur. -> Meczet Szejka Zayeda: Najpierw udaj się do Meczetu Szejka Zayeda w Abu Zabi, religijnego miejsca w Abu Zabi. Al Weam zapewni abaję dla kobiet, aby odkryć piękno tego oszałamiającego meczetu. meczetu. -> Etihad Towers: Następnie odbędzie się krótki postój na zdjęcia w Etihad Towers. -> Emirate Palace: Później przystanek na zdjęcia w pięknym pałacu o nazwie Emirate Palace. -> Qasr al Watan: Następnie opcjonalna wizyta w Qasr al Watan, miejscu prezydenckim za dodatkową opłatą. -> Marina Mall: Przerwa na lunch w centrum handlowym Marina Mall Abu Dhabi. -> Przejazd przez plażę Corniche: Przejedź przez plażę Corniche w Abu Dhabi, zapierający dech w piersiach widok podczas jazdy przez plażę. -> Targ daktyli: Piękny rynek daktyli czeka na odwiedzenie, gdzie Arabskie daty są potrzebne, aby spróbować lokalnych dat ZEA. -> Muzeum Luwr: Ta atrakcja jest opcjonalna, jeśli masz czas po południu za dodatkową opłatą. Muzeum Luwr to miejsce muzeum tradycji i sztuki znajduje się w Abu Zabi. -> Wyspa Yas: Ferrari World to dobry park rozrywki z najszybszą na świecie kolejką górską. kolejka górska. znajduje się na wyspie Yas do odwiedzenia. Warner Bros World to park wodny znajdujący się na wyspie Yas, który lepiej odwiedzić latem. -> Odwiezienie: Przejazd z powrotem do Dubaju i odwiezienie do hotelu/rezydencji. Z tej wycieczki zbierzesz piękne wspomnienia z rodziną i przyjaciółmi. Więc nie czekaj tylko zarezerwuj wycieczkę i ciesz się!

Z Dubaju: Meczet w Abu Zabi, pałac, wyspa, zwiedzanie zabytków

9. Z Dubaju: Meczet w Abu Zabi, pałac, wyspa, zwiedzanie zabytków

Dzięki naturalnym wyspom, wysokiej klasy kurortom, atrakcjom kulturalnym i cudom architektury, Abu Zabi oferuje coś dla każdego podróżnika. Przygotuj się na odkrywanie najbardziej kultowych atrakcji Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki krajoznawczej z Dubaju! Rozpocznij dzień po odbiorze z hotelu w Dubaju i poznaj jedno z najbogatszych miast na świecie, podróżując wzdłuż Zatoki Arabskiej. Wielki Meczet Szejka Zayeda, największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to miejsce ściśle związane z kulturą i religią ZEA. Podczas poruszania się po marmurowych korytarzach zobaczysz jedyne w swoim rodzaju skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, wzorzyste wzory i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Przejażdżka wzdłuż Abu Dhabi Corniche oferuje piękny widok na Zatokę Arabską, jej turkusowe wody i panoramę miasta. Następnie, Emirates Palace, uderzający kosztowny architektoniczny punkt orientacyjny na Abu Dhabi Corniche, oferuje restaurację, pobyt i opcje rozrywki w jednym miejscu. Zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym widok na Emirates Palace. Odwiedź wyspę Yas, centrum handlowe Yas i sesję zdjęciową Ferrari World Exteriror. Będziesz mieć czas na zjedzenie lunchu (na własny koszt) w meczecie. Po całym dniu zabawy i zwiedzania, ciesz się przejażdżką z powrotem do hotelu, gdzie bezpiecznie Cię odwieziemy.

Z Dubaju: Wycieczka krajoznawcza z meczetem i pałacem w Abu Zabi

10. Z Dubaju: Wycieczka krajoznawcza z meczetem i pałacem w Abu Zabi

Zanurz się w cudach Abu Zabi dzięki luksusowej całodniowej wycieczce krajoznawczej z Dubaju, podczas której odkryjesz urzekające piękno Wielkiego Meczetu i nie tylko. Abu Zabi szczyci się naturalnymi wyspami, luksusowymi kurortami, miejscami kultury i imponującą architekturą, zaspokajając potrzeby wszystkich typów podróżnych. Wybierz się na całodniową wycieczkę krajoznawczą z Dubaju, aby odkryć kultowe atrakcje Abu Zabi, zaczynając od odbioru z hotelu i podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Kultura i religia Zjednoczonych Emiratów Arabskich są głęboko powiązane z Wielkim Meczetem Szejka Zayeda, który jest największym meczetem w kraju. Podczas zwiedzania jego marmurowych sal napotkasz wyjątkowe skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, skomplikowane wzory i największy na świecie ręcznie tkany dywan. Jadąc wzdłuż Abu Dhabi Corniche możesz podziwiać widok na Zatokę Arabską z jej hipnotyzującymi turkusowymi wodami i imponującymi panoramami. Wieże Etihad, niezwykły cud architektoniczny położony na Corniche, oferują wygodne centrum gastronomiczne, zakwaterowanie i rozrywkę. Z tarasu widokowego można podziwiać zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym wspaniały Emirates Palace Heritage, targ Dates, a także urzekające widoki na Zatokę Arabską. Przejdź obok Qasr Al Watan, pałacu prezydenckiego i kulturalnego punktu orientacyjnego w Abu Zabi, aby zagłębić się w bogate tradycje kształtujące historię Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podziwiaj piękno architektury i odkryj kolekcję artefaktów i skarbów w pałacu. Zakończ dzień zwiedzania wygodną przejażdżką z powrotem do hotelu, zapewniając bezpieczną i wygodną podróż. Po dniu pełnym przygód i odkryć zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu w Dubaju, gdzie zostaniesz bezpiecznie podwieziony, pielęgnując wspomnienia niezapomnianych wrażeń z Abu Zabi.

Liczba znalezionych atrakcji: 96
Sortuj wg::

Dates Market, Abu Dhabi: najlepsze atrakcje w pobliżu

Dates Market, Abu Dhabi – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

Odkryj najważniejsze atrakcje Abu Zabi podczas tej jednodniowej wycieczki z Dubaju. Podziwiaj architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda i Pałacu Emiratów. Zanurz się w lokalnej kulturze w Heritage Village. Odbierz z komfortu swojego zakwaterowania w Dubaju. Zatrzymaj się w jednym z największych meczetów na świecie, Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Podziwiaj jego misterne rzeźby islamskie i wykwintne prace z białego marmuru podczas wycieczki z przewodnikiem. Kontynuuj podróż na wyspę Yas i zatrzymaj się w Yas Mall, gdzie możesz usiąść na pyszny lunch. Przejedź przez projekt wyspy Saadiyat, aby zobaczyć nowo ukończone muzeum Luwru i muzeum Guggenheima, które wciąż jest budowane. Zobacz lokalne targi i przejedź obok lśniących białych meczetów, Emirates Palace i eleganckich apartamentów w wieżowcach. Zatrzymaj się w Heritage Village, która przedstawia tradycyjne codzienne życie społeczności arabskiej przed odkryciem ropy. Twoja podróż kończy się transportem do Emirates Mall, Dubai Mall, Burjuman-Bur Dubai lub City Centre Deira , w zależności od preferencji.

Abu Zabi: 4-godzinna wycieczka po mieście z meczetem Szejka Zayeda

Abu Zabi: 4-godzinna wycieczka po mieście z meczetem Szejka Zayeda

Wycieczka po Abu Zabi pozwoli Ci odwiedzić starannie wybrane atrakcje pięknej stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, począwszy od jej niezwykłych budynków charakteryzujących się jedną z najbardziej oszałamiających architektur, jakie można znaleźć na świecie, a skończywszy na wglądzie w przeszłość. Będziesz mógł skosztować wyjątkowej mieszanki kultury Abu Zabi oraz pięknej tradycyjnej sztuki i rzemiosła na orientalnych targowiskach i w Centrum rękodzieła. 1. 4-godzinne zwiedzanie Abu Zabi z doświadczonym przewodnikiem. 2. Zobacz najważniejsze atrakcje Abu Zabi i poznaj przeszłość i przyszłość stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 3. Odwiedź Meczet Szejka Zayeda z błyszczącymi białymi kopułami i minaretami. 4. Cofnij się w czasie w Wiosce Dziedzictwa Abu Zabi z repliką starej pustynnej osady. 5. Spaceruj po namiotach Beduinów, rób zakupy na suku, oglądaj pokazy rzemiosła i nie tylko. 6. Przeglądaj tętniący życiem Targ Daktyli ze stosami świeżych daktyli i słodyczy. 7. Podziwiaj drapacze chmur, ogrody Corniche i plaże z klimatyzowanego autokaru.

Abu Zabi: Wycieczka po mieście i pakiet pustynnego safari

Abu Zabi: Wycieczka po mieście i pakiet pustynnego safari

Ta opcja to wyjątkowe połączenie porannej wycieczki po mieście z przewodnikiem i wieczornego safari na pustyni. Rozpocznij swój dzień od zwiedzania tętniącego życiem Abu Zabi i zakończ ją pośród relaksujących widoków na pustynne wydmy. Między atrakcjami możesz zrelaksować się w miejscu zakwaterowania. Poranna wycieczka po Abu Zabi rozpocznie się wizytą w Wielkim Meczecie Szejka Zajida. Podziwiaj meczet zbudowany ze złota, marmuru, kamienia i kryształów. Zobacz jeden z największych meczetów świata, który może pomieścić około 40 tys. ludzi jednocześnie. Następnie odwiedź Herritage Village, czyli zrekonstruowaną wioskę emiracką i poznaj tradycyjny styl życia Beduinów. Następnie udaj się na wyspę Saadiyat i Yas. Zobacz tor Yas Marina, gdzie od 2009 roku odbywa się Grand Prix Abu Zabi Formuły 1. Przejedź obok Corniche i podziwiaj malownicze piękno Morza Arabskiego. Zrób sobie krótki przystanek fotograficzny przed kultowym Emirates Palace w Abu Zabi. Zakończ swoją poranną wycieczkę spacerem po targu z daktylami. Po południu skorzystaj z odbioru na wieczorne safari po pustyni w pojazdem z napędem na cztery koła. Odkryj arabską pustynię i poczuj zastrzyk adrenaliny, wjeżdżając na wysokie wydmy pośród piasku omiatającego pojazd. Odwiedź znajdującą się na środku pustyni farmę z wielbłądami. Na miejscu będzie możliwość spotkania się z tymi zwierzętami i nakarmienia ich. Udaj się do pustynnego obozu Beduinów, którzy powitają Cię kawą po arabsku i daktylami. Sprawdź, czy dasz radę utrzymać równowagę podczas sandboardingu. Weź udział także w innych atrakcjach kulturalnych, takich jak przejażdżka na wielbłądzie, malowanie henną, palenie fajki wodnej lub sesja fotograficzna w arabskich strojach. Zrób sobie zdjęcie z sokołem. Zrelaksuj się pod rozgwieżdżonym pustynnym niebem podczas pokazu tańca tanoura i tańca brzucha. Delektuj się wystawnym obiadem z daniami z grilla z nieograniczoną liczbą napojów bezalkoholowych i paleniem fajki wodnej.  Po zakończeniu wszystkich atrakcji i rozrywek światła w obozowisku zostaną zgaszone. Odpręż się w ciszy i spokoju i podziwiaj gwiazdy nad piaskami pustyni. Następnie udaj się do miejsca swojego zakwaterowania.

Półdniowa wycieczka po mieście Abu Zabi

Półdniowa wycieczka po mieście Abu Zabi

Weź udział w jednodniowej wycieczce po mieście Abu Zabi organizowanej przez Gray Line i skorzystaj z idealnego wprowadzenia do największego miasta Emiratów, które jest również stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Abu Zabi jest wyspą, a jego nazwa oznacza: "Ojciec Gazeli". Naszym pierwszym przystankiem będzie Wielki Meczet Szejka Zayeda, jeden z największych i najpiękniejszych meczetów na świecie; jest w stanie pomieścić imponującą liczbę ponad 30 000 wiernych. * 09:00 - Wyjazd z miejsca spotkania * 09:30 - Przyjazd do Wielkiego Meczetu w Abu Zabi * 11:30 - Przystanek fotograficzny Yas Mall-Ferrari * 12h15 - Wizyta na targu dat * 12h45 - Wizyta w wiosce dziedzictwa * 13h10 - Wizyta w galerii Marjan * 13h35 - Przystanek fotograficzny Emirates Place * 14:00 - postój w centrum handlowym Abu Dhabi

Z Dubaju: Abu Zabi: całodniowa wycieczka krajoznawcza SUV-em

Z Dubaju: Abu Zabi: całodniowa wycieczka krajoznawcza SUV-em

Poznaj znane miejsca turystyczne Abu Zabi podczas wycieczki z przewodnikiem z odbiorem z hotelu. Poznaj historię i kulturę miasta, odwiedzając Wielki Meczet Szejka Zayeda, Hertiage, Emirates Palaces, Corniche, Dates Market i nie tylko. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zatrzymaj się w Ferrari World i zrób zapierające dech w piersiach zdjęcia na tle tego słynnego parku rozrywki.

Z Dubaju: Abu Dhabi Premium Sightseen Wycieczka całodniowa

Z Dubaju: Abu Dhabi Premium Sightseen Wycieczka całodniowa

Spotkaj się z kierowcą w swoim hotelu w Dubaju, a następnie wsiądź do SUV-a lub vana i udaj się w malowniczą podróż do Abu Zabi. Najpierw odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, aby zobaczyć największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podziwiaj marmurowe sale, żyrandole Swarovskiego i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Następnie podziwiaj spektakularny widok na Zatokę Arabską i panoramę miasta podczas przejażdżki wzdłuż Abu Dhabi Corniche. Udaj się do Emirates Palace, symbolu miasta, z hotelem i innymi obiektami rozrywkowymi. Odwiedź wioskę dziedzictwa, galerię sztuki Mini Mart (opcje lunchu w formie bufetu lub fast food zgodnie z wymaganiami). Następnie udaj się na wyspę Yas, popularny kurort z wieloma obiektami rekreacyjnymi. Zrób zakupy ulubionych marek w Yas Mall, a następnie udaj się do Ferarri World, aby zrobić kilka zdjęć na zewnątrz. Na koniec usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas komfortowej podróży powrotnej do Dubaju. Przyjedź do hotelu, aby zakończyć aktywność.

Z Dubaju: Wycieczka po mieście Abu Zabi z muzeum Luwr

Z Dubaju: Wycieczka po mieście Abu Zabi z muzeum Luwr

Wskocz do klimatyzowanej furgonetki z małą grupą i profesjonalnym przewodnikiem, który powita Cię na tej wycieczce. Podziwiaj uderzającą panoramę podczas podróży przez stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich, odkrywając jej bogate dziedzictwo i kulturę. Poznaj bogaty Wielki Meczet Szejka Zayeda, architektoniczne arcydzieło ozdobione skomplikowanymi wzorami i oszałamiającymi kopułami. Zagłęb się w historię miasta w Heritage Village, żywym muzeum oferującym wgląd w tradycyjne życie Emiratów. Następnie zanurz się w sztuce i kulturze w słynnym Luwrze Abu Zabi, kulturalnej latarni prezentującej arcydzieła z całego świata w zapierającej dech w piersiach scenerii architektonicznej. Od majestatycznych zabytków po artystyczne skarby, ta wycieczka obiecuje niezapomnianą eksplorację przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Abu Zabi.

Z Dubaju: Abu Dhabi Prime całodniowa wycieczka krajoznawcza po mieście

Z Dubaju: Abu Dhabi Prime całodniowa wycieczka krajoznawcza po mieście

Odkryj piękne miejsca podczas całodniowej wycieczki po Abu Zabi z Al Weam Transport. Mamy dobrze wykwalifikowanego i dobrze ubranego kierowcę z zadbanym i czystym modelem pojazdu powyżej 2020 roku. Posiadamy kolekcję klimatyzowanych flot dostępnych od 07-miejscowych do 50-miejscowych. Oto plan całodniowej wycieczki po mieście z Dubaju do Abu Zabi. -> Odbiór: Najpierw kierowca odbierze gościa z hotelu w klimatyzowanym pojeździe. -> Sheikh Zayed Road: Rozpocznij podróż na Sheikh Zayed Road otoczonej drapaczami chmur. -> Meczet Szejka Zayeda: Najpierw udaj się do Meczetu Szejka Zayeda w Abu Zabi, religijnego miejsca w Abu Zabi. Al Weam zapewni abaję dla kobiet, aby odkryć piękno tego oszałamiającego meczetu. meczetu. -> Etihad Towers: Następnie odbędzie się krótki postój na zdjęcia w Etihad Towers. -> Emirate Palace: Później przystanek na zdjęcia w pięknym pałacu o nazwie Emirate Palace. -> Qasr al Watan: Następnie opcjonalna wizyta w Qasr al Watan, miejscu prezydenckim za dodatkową opłatą. -> Marina Mall: Przerwa na lunch w centrum handlowym Marina Mall Abu Dhabi. -> Przejazd przez plażę Corniche: Przejedź przez plażę Corniche w Abu Dhabi, zapierający dech w piersiach widok podczas jazdy przez plażę. -> Targ daktyli: Piękny rynek daktyli czeka na odwiedzenie, gdzie Arabskie daty są potrzebne, aby spróbować lokalnych dat ZEA. -> Muzeum Luwr: Ta atrakcja jest opcjonalna, jeśli masz czas po południu za dodatkową opłatą. Muzeum Luwr to miejsce muzeum tradycji i sztuki znajduje się w Abu Zabi. -> Wyspa Yas: Ferrari World to dobry park rozrywki z najszybszą na świecie kolejką górską. kolejka górska. znajduje się na wyspie Yas do odwiedzenia. Warner Bros World to park wodny znajdujący się na wyspie Yas, który lepiej odwiedzić latem. -> Odwiezienie: Przejazd z powrotem do Dubaju i odwiezienie do hotelu/rezydencji. Z tej wycieczki zbierzesz piękne wspomnienia z rodziną i przyjaciółmi. Więc nie czekaj tylko zarezerwuj wycieczkę i ciesz się!

Z Dubaju: Meczet w Abu Zabi, pałac, wyspa, zwiedzanie zabytków

Z Dubaju: Meczet w Abu Zabi, pałac, wyspa, zwiedzanie zabytków

Dzięki naturalnym wyspom, wysokiej klasy kurortom, atrakcjom kulturalnym i cudom architektury, Abu Zabi oferuje coś dla każdego podróżnika. Przygotuj się na odkrywanie najbardziej kultowych atrakcji Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki krajoznawczej z Dubaju! Rozpocznij dzień po odbiorze z hotelu w Dubaju i poznaj jedno z najbogatszych miast na świecie, podróżując wzdłuż Zatoki Arabskiej. Wielki Meczet Szejka Zayeda, największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to miejsce ściśle związane z kulturą i religią ZEA. Podczas poruszania się po marmurowych korytarzach zobaczysz jedyne w swoim rodzaju skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, wzorzyste wzory i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Przejażdżka wzdłuż Abu Dhabi Corniche oferuje piękny widok na Zatokę Arabską, jej turkusowe wody i panoramę miasta. Następnie, Emirates Palace, uderzający kosztowny architektoniczny punkt orientacyjny na Abu Dhabi Corniche, oferuje restaurację, pobyt i opcje rozrywki w jednym miejscu. Zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym widok na Emirates Palace. Odwiedź wyspę Yas, centrum handlowe Yas i sesję zdjęciową Ferrari World Exteriror. Będziesz mieć czas na zjedzenie lunchu (na własny koszt) w meczecie. Po całym dniu zabawy i zwiedzania, ciesz się przejażdżką z powrotem do hotelu, gdzie bezpiecznie Cię odwieziemy.

Z Dubaju: Wycieczka krajoznawcza z meczetem i pałacem w Abu Zabi

Z Dubaju: Wycieczka krajoznawcza z meczetem i pałacem w Abu Zabi

Zanurz się w cudach Abu Zabi dzięki luksusowej całodniowej wycieczce krajoznawczej z Dubaju, podczas której odkryjesz urzekające piękno Wielkiego Meczetu i nie tylko. Abu Zabi szczyci się naturalnymi wyspami, luksusowymi kurortami, miejscami kultury i imponującą architekturą, zaspokajając potrzeby wszystkich typów podróżnych. Wybierz się na całodniową wycieczkę krajoznawczą z Dubaju, aby odkryć kultowe atrakcje Abu Zabi, zaczynając od odbioru z hotelu i podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Kultura i religia Zjednoczonych Emiratów Arabskich są głęboko powiązane z Wielkim Meczetem Szejka Zayeda, który jest największym meczetem w kraju. Podczas zwiedzania jego marmurowych sal napotkasz wyjątkowe skarby, takie jak żyrandole Swarovskiego, skomplikowane wzory i największy na świecie ręcznie tkany dywan. Jadąc wzdłuż Abu Dhabi Corniche możesz podziwiać widok na Zatokę Arabską z jej hipnotyzującymi turkusowymi wodami i imponującymi panoramami. Wieże Etihad, niezwykły cud architektoniczny położony na Corniche, oferują wygodne centrum gastronomiczne, zakwaterowanie i rozrywkę. Z tarasu widokowego można podziwiać zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym wspaniały Emirates Palace Heritage, targ Dates, a także urzekające widoki na Zatokę Arabską. Przejdź obok Qasr Al Watan, pałacu prezydenckiego i kulturalnego punktu orientacyjnego w Abu Zabi, aby zagłębić się w bogate tradycje kształtujące historię Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podziwiaj piękno architektury i odkryj kolekcję artefaktów i skarbów w pałacu. Zakończ dzień zwiedzania wygodną przejażdżką z powrotem do hotelu, zapewniając bezpieczną i wygodną podróż. Po dniu pełnym przygód i odkryć zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu w Dubaju, gdzie zostaniesz bezpiecznie podwieziony, pielęgnując wspomnienia niezapomnianych wrażeń z Abu Zabi.

Abu Dhabi: Najciekawsze atrakcje

Dates Market, Abu Dhabi: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Dates Market, Abu Dhabi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dates Market, Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Dates Market, Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(278 recenzji)

Pod wielkim wrażeniem! Widziałem prawie wszystko! Bardzo dobrze, że jest audioprzewodnik w różnych językach. Przechodząc od jednego obiektu do drugiego, można pokrótce zapoznać się z głównymi miejscami Abu Zabi. Dziękuję kierowcy, bardzo uważny i poprawny. Jedno, co mi się nie podobało, to to, że ludzie nie przestrzegali harmonogramu wejścia na pokład i wycieczka była opóźniona! Spóźniłem się na drugą turę! Ogólnie super, polecam!

Manuela jest bardzo przyjaznym przewodnikiem i wszystko doskonale wyjaśniła po niemiecku i angielsku. Dowiedzieliśmy się wiele o kraju i jego mieszkańcach, a także zobaczyliśmy wiele wspaniałych rzeczy! Ta wycieczka jest wysoce zalecana

Bardzo pomocna była możliwość odbioru i dowozu do odległego hotelu. Ponieważ wycieczka zakończyła się o 19:00, byłem bardzo wdzięczny za transport powrotny. Dziękuję bardzo. Kierowca był również miły.

Wszystko było doskonałe, bardzo uważne, profesjonalne, wszystko jest zrobione perfekcyjnie. . .

Wszystko nam się podobało, super piękne miejsce odwiedzone w 9 godzin. Mogę tylko polecić :)