Atrakcje i wycieczki
Dahab

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Dahab – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Dahab: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dahab? Kliknij tutaj.

Dahab: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 212 opinii

Od początku mieliśmy wspaniałe doświadczenie z tą firmą. Szybko komunikowali się z nami i informowali nas o tym. Niestety nie mogliśmy odwiedzić Świętej Katarzyny, ponieważ zamknęli ją w ostatniej chwili. Zaproponowali anulowanie i zwrot pieniędzy, ale nadal zdecydowaliśmy się pojechać. Nasz przewodnik Mohammed był niesamowity przez cały spacer i szczególnie bardzo pomocny podczas trudnej wspinaczki po 750 stopniach. Utrzymywał nas na dobrej drodze do powrotu na czas na wczesny powrót do Kairu po tym, jak Nile Air niestety go zmienił. Jestem pod wrażeniem jego wzlotów i upadków przez cały dzień i noc - wspaniała osoba do poznania i poznania. Chcę mu podziękować i życzyć jemu i jego rodzinie błogosławionego życia. Jestem bardzo szczęśliwy, że dotarłem na szczyt tak kultowego miejsca dla wszystkich 3 głównych religii. Modliłem się o pokój i współczucie na świecie dla wszystkich niewinnych ludzi cierpiących z powodu niesprawiedliwości spowodowanych różnicami religijnymi, władzą polityczną

Rezerwacja była szybka i łatwa, a nawet dostałem zniżkę na stronie. Natychmiast otrzymałem potwierdzenie od strony internetowej, a także od lokalnego organizatora wycieczek, z zapytaniem o harmonogram odbioru Lokalny organizator wycieczek, OceanAir, był bardzo przychylny i chętnie odebrał mnie z lotniska (ponieważ leciałem z Kairu i przyjechałem o 20:45) zamiast lokalnego hotelu, za nominalną kwotę opłat. Miałem szczęście być jedyną osobą na trasie, a sedan z 6 (7) miejscami był zupełnie nowy (jak tylko tysiąc kilometrów). Reszta trasy była na najwyższym poziomie. Mahmoud był bardzo informacyjny, uprzejmy, edukacyjny i kompetentny. Po prostu bardzo profesjonalny i doświadczony przewodnik. Mój lokalny przewodnik na wycieczkę po górach też był świetny. Po drodze zachowuje się na pół etatu jak mój osobisty fotograf. :-)

Klasztor jest oszałamiający! ! Daję za to 5 gwiazdek! Synaj jest niesamowity, czułem się bezpiecznie, chociaż wiem, że większość ludzi i rządów odradza nieistotne podróżowanie po Synaju, ale nie widziałem nic niebezpiecznego, było wielu turystów, wszystko poszło gładko, Moją jedyną sugestią jest to, że a) nasz kierowca był bardzo dobrze, ale czasami jechał dość szybko! i myślę, że tak nie powinno być, b) komunikacja z lokalnym partnerem jest trochę trudna, potwierdzili mój czas odbioru o 22:00 poprzedniej nocy, powinno być 1 lub 2 dni wcześniej, nie miałem dostępu do Internetu pod adresem lotnisko w Kairze, a potem w hotelu miałem dostęp tylko do wi fi w recepcji, więc musiałem schodzić, aby sprawdzić, czy dostałem od nich e-mail ...

1. Przynieś naprawdę ciepłe ubrania. Tam na górze jest bardzo zimno. 2. Potrzebujesz dużo dodatkowych pieniędzy. Toalety, nawiasem mówiąc, są wystarczająco dostępne, ale w stanie typowym dla kraju, koce i ewentualnie materace kosztują. Jeden jest również nękany przez hodowców wielbłądów i innych domokrążców. 3. Podejścia nie należy lekceważyć, zwłaszcza 750 kroków jest trudnych. 4. Nie należy zapominać o jedzeniu i piciu, podobnie jak o latarce. Wszystko można kupić na miejscu, ale nie jest to tanie. W przeciwnym razie powinieneś cieszyć się wschodem słońca i widokiem. Fantastyczny. Warto również odwiedzić klasztor.

To była cudowna trasa z energicznym przewodnikiem i dobrym kierowcą.

W pełni polecam tę wycieczkę! Przewodnik Henny (nie jestem pewien pisowni) był tak miły i energiczny. Mówi nawet 3 różnymi językami jednocześnie i z powodzeniem obsługuje nasze wycieczki. Dwa kciuki do góry za Henny. Kierowca był również bardzo miły, a cała trasa była bardzo dobrze zorganizowana.