Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Dahab

Wycieczki dostępne w dniu

  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Transport
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Dahab – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Dahab

Dahab: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dahab? Kliknij tutaj.

Dahab: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 361 opinii

Bardzo miłe doświadczenie. Idealny do robienia tego w nocy, w ciągu dnia jest za gorąco. Trudne, ale dostępne są wielbłądy, aby wspiąć się na początek 750 stopni. 750 kroków jest bardzo trudne dla nieprzeszkolonych osób, ale wykonalne we własnym tempie jest wykonalne! (kroków nie da się wykonać na wielbłądzie). Wysiłek się opłaca, widok raz na szczycie. Mieliśmy szczęście, ponieważ mogliśmy również obserwować podskakiwanie w tranzycie na nocnym niebie. Daję 5 gwiazdek, ponieważ doświadczenie samo w sobie jest warte wszystkich, mała uwaga tylko dla autobusu, który miał problemy z klimatyzacją. Super personel!

Wycieczka to niesamowite przeżycie! Ahmed dba o wszystko, wystarczy postępować zgodnie z jego radami i dać się poprowadzić. Wejście samo w sobie nie jest takie skomplikowane, ale warto zabrać ze sobą ciepłe ubranie na szczyt (przy poceniu się + wietrze jest bardzo zimno). Spędziłem cudowną noc u boku Beduinów i odbyłem wspaniałe spotkania, dziękuję!

Bogata w emocje chwila podczas wspinaczki na Synaj, która wymaga odrobiny kondycji fizycznej. Genialny przewodnik, który podzielił się z nami swoją pasją do historii i swoją wiedzą. Podczas całej wycieczki wiele się nauczyliśmy.

Doświadczenie wyryte w pamięci. Podejście i zejście nie są łatwe, ale sceneria zapiera dech w piersiach. polecam w 100%

Wyjątkowe doświadczenie, ale uważaj, to wciąż sportowa wędrówka, która nie jest odpowiednia dla wszystkich…