Atrakcje i wycieczki
Dahab

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Dahab – najciekawsze atrakcje

Dahab: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dahab? Kliknij tutaj.

Dahab: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 231 opinii

Od początku mieliśmy wspaniałe doświadczenie z tą firmą. Szybko komunikowali się z nami i informowali nas o tym. Niestety nie mogliśmy odwiedzić Świętej Katarzyny, ponieważ zamknęli ją w ostatniej chwili. Zaproponowali anulowanie i zwrot pieniędzy, ale nadal zdecydowaliśmy się pojechać. Nasz przewodnik Mohammed był niesamowity przez cały spacer i szczególnie bardzo pomocny podczas trudnej wspinaczki po 750 stopniach. Utrzymywał nas na dobrej drodze do powrotu na czas na wczesny powrót do Kairu po tym, jak Nile Air niestety go zmienił. Jestem pod wrażeniem jego wzlotów i upadków przez cały dzień i noc - wspaniała osoba do poznania i poznania. Chcę mu podziękować i życzyć jemu i jego rodzinie błogosławionego życia. Jestem bardzo szczęśliwy, że dotarłem na szczyt tak kultowego miejsca dla wszystkich 3 głównych religii. Modliłem się o pokój i współczucie na świecie dla wszystkich niewinnych ludzi cierpiących z powodu niesprawiedliwości spowodowanych różnicami religijnymi, władzą polityczną

Odbiór był na czas +5 minut, podróż komfortowym minibusem. Wycieczka po górach robi wrażenie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą ciepłą odzież. Polecane w tej cenie.

Odbyliśmy tę podróż z przewodnikiem Ali i było niesamowicie. Ali jest bardzo kompetentny i zabawny. Widok ze szczytu góry jest niesamowity.

Świetna organizacja, nie tak łatwa wspinaczka dla tych, którzy nie są wyszkoleni, lepiej jak ja brać wielbłąda

Bardzo wyjątkowe miejsce, zdecydowanie jeśli przyjedziesz do Sharm lub Dahab!