Atrakcje i wycieczki
Da Nang

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 812
Sortuj wg::

Da Nang – nasze najbardziej polecane atrakcje

Da Nang: Wycieczka do Lady Buddha, Gór Marmurowych i jaskini Am Phu

Da Nang: Wycieczka do Lady Buddha, Gór Marmurowych i jaskini Am Phu

Po odebraniu z hotelu w Da Nang lub Hoi An odwiedź górę Son Tra, znaną również jako Monkey Mountain, aby uzyskać wgląd w bogatą historię buddyzmu i hinduizmu w Wietnamie. Następnie odwiedź posąg Lady Buddy, najwyższy buddyjski posąg w Wietnamie, osiągający wysokość 220 stóp (67 metrów). Następnie odwiedź lokalne fabryki kamienia i sklepy z rzeźbami, zanim odwiedzisz Marble Mountain. Odwiedź jaskinię Âm Phủ, aby wybrać się na spacer po odtworzonym buddyjskim piekle. W południe zjedz lunch w lokalnej restauracji z autentycznymi wietnamskimi potrawami. Zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu około 13:00.

Wietnam: plan danych eSIM

Wietnam: plan danych eSIM

Ułatw sobie podróż do Wietnamu dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Wietnamie i zwiększ zasięg do 10 krajów lub 8 krajów, w tym Tajlandii, Singapuru i Korei Południowej. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR karty eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Wybierz 8 krajów, aby uzyskać zasięg w Wietnamie, Tajlandii, Singapurze, Malezji, Indonezji, Kambodży, Hongkongu i Korei Południowej. Wybierz 10 krajów, aby uzyskać zasięg w Wietnamie, Tajlandii, Chinach, Hongkongu, Makau, Tajwanie, Korei Południowej, Indonezji, Malezji i Singapurze. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek po iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź na zdjęciu z wytycznymi, czy kwalifikujesz się. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): telefon komórkowy Informacje o lokalnym operatorze: Wietnam: Mobifone Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponie w aplikacji GYG po zakupie.

Z Da Nang/Hoi An: Wycieczka całodniowa Golden Bridge Ba Na Hills

Z Da Nang/Hoi An: Wycieczka całodniowa Golden Bridge Ba Na Hills

Odkryj Złoty Most i wzgórza Ba Na z Danang/HoiAn 7:30 - 8:15 Zostaniesz odebrany z hotelu, a następnie udasz się do Ba Na Hills (Jeśli przebywasz w Hoi An, 7:10 masz transfer z Hoi An do Da Nang i dołącz do grupy) 9:30 - 10:00 Wjedź kolejką linową na Złoty Most. Ciesz się zwiedzaniem pięknego naturalnego lasu z kolejki linowej. Następnie przejdź się i zrób zdjęcie Złotego Mostu, Ogrodu Kwiatowego, pagody Linh Ung i Wine Celar. 12:00 Wjedź drugą kolejką linową do francuskiej wioski Zjedz lunch w formie bufetu z ponad 80 potrawami w restauracji. Spaceruj po europejskiej wiosce architektonicznej Rozrywka w Fantasy Park z grami pełnymi emocji, grami przygodowymi, filmami 4D, 5D. 3:00 - 3:30 Zjedź kolejką linową w dół gór W drodze powrotnej wycieczka grupowa zatrzymuje się na lokalne pamiątki w ciągu 10-15 minut. Powrót do hotelu. Koniec usługi. (Tylko w celach informacyjnych. Trasy mogą ulec zmianie)

Cesarskie Miasto, Hue: Jednodniowa wycieczka z Hoi An i Da Nang

Cesarskie Miasto, Hue: Jednodniowa wycieczka z Hoi An i Da Nang

Cofnij się do czasów dynastii Nguyen podczas wielostopniowej wycieczki z Hoi An i Da Nang do Hue. Zobacz miasto cesarskie, mauzoleum cesarza Khai Dinh i pagodę Thien Mu. Zasmakuj kuchni Hue podczas lunchu w lokalnej restauracji. Po odbiorze w Hoi An, podróż do Hue rozpocznie się od przekroczenia jednej z najlepszych nadmorskich dróg na świecie, przełęczy Hai Van. Skorzystaj z 30-minutowego postoju na szczycie i 5 minut na zrobienie zdjęć na plaży Lang Co. Po ostatnim odbiorze w Da Nang odwiedź grobowiec Khai Dinh, będący mieszanką zachodniej i wschodniej architektury z XIX wieku. Następnie zjedz lunch w lokalnej restauracji serwującej dania w stylu Hue. Z pełnym żołądkiem lokalnej kuchni udaj się do głównej atrakcji Hue, Cesarskiej Cytadeli. Niegdyś dom cesarza Nguyen, cytadela zawiera również Zakazane Purpurowe Miasto. Poznaj pagodę Thien Mu, największą pagodę w Hue. Zbudowana w 1601 roku, jest tematem wielu lokalnych rymowanek ludowych i jest uważana za nieoficjalny symbol Hue. Zakończ dzień z powrotem w Da Nang i Hoi An.

Da Nang: Nocny rejs po rzece Han

Da Nang: Nocny rejs po rzece Han

Rozkoszuj się nocnym rejsem po rzece Han w Da Nang z występem tanecznym. Zobacz słynne zabytki miasta, takie jak Sunworld Wheel, Dragon Bridge i Love Lock Bridge. Wejdź na pokład statku i rozgość się, aby zobaczyć wyjątkowe piękno miasta nocą. Podziwiaj malowniczą nocną aktywność i ciche błyszczące światła, gdy płyniesz wzdłuż rzeki. W każdy piątek, sobotę i niedzielę o 21:00 podziwiaj pokaz ognia i wody na Smoczym Moście (jeśli wybrano opcję). W weekendowe noce smok ożywa w dość niezwykły sposób: most jest zamknięty dla ruchu, a masywna głowa smoka na wschodnim krańcu mostu uwalnia wybuchy płomieni i wody w spektakularnym nocnym pokazie.

Z Hoi An/Da Nang: Wspólny autobus wahadłowy do Złotego Mostu

Z Hoi An/Da Nang: Wspólny autobus wahadłowy do Złotego Mostu

Jeśli nie chcesz dołączać do dużej grupy wycieczkowej i szukasz bardziej przystępnej cenowo opcji niż prywatny samochód, wybierz ten współdzielony transport autobusowy, który oferuje wygodny transport w obie strony z Hoi An / Da nang do Złotego Mostu na wzgórzach Ba Na. Złoty Most stał się jednym z najpopularniejszych zabytków w Azji. Ten autobus wahadłowy oferuje szybką, bezpieczną, wygodną i niedrogą opcję odwiedzenia Złotego Mostu z Hoi An. Pomiń stres związany z zapewnieniem lokalnego transportu i unikaj ryzyka oszustw taksówkowych. ***Autobus wahadłowy na wzgórze Ba na z miasta Da Nang*** Trasa: Da Nang do wzgórza Ba Na - Czas spotkania: 7.45-8.00 rano - W: Login Coffee -120A Nguyễn Văn Thoại, Bắc Mỹ Phú, Ngũ Hành Sơn, Đà Nẵng 550000, Wietnam - Miejsce odjazdu: Parking na wzgórzu Ba na Trasa: Ba Na Hill do Da Nang - Czas spotkania: 4.00 PM - Na: Parking na wzgórzu Ba Na (kolumny 505 - gdzie kierowca wysiada rano) - Wysiądź: Login Coffee -120A Nguyễn Văn Thoại, Bắc Mỹ Phú, Ngũ Hành Sơn, Đà Nẵng 550000, Wietnam ***Autobus wahadłowy na wzgórze Ba na z miasta Hoi An *** Trasa: Hoi An do Ba Na Hills - Czas spotkania: 8.00 - 8.10 rano - W: Biuro wycieczek kulinarnych Hoi An, ulica Tran Quang Khai 119, Hoi An - Miejsce powrotu: Parking na wzgórzu Ba Na Trasa: Ba Na Hills do Hoi An - Czas spotkania: 15.50-16.00 - Przy: Parking na wzgórzu Ba Na - Miejsce powrotu: Biuro wycieczek kulinarnych Hoi An, ulica Tran Quang Khai 119, Hoi An Autobus wahadłowy z Hoi An / Da Nang do Złotego Mostu to najlepszy wybór dla turystów, którzy chcą być elastyczni podczas podróży. Autobus wahadłowy jest również najtańszą i najwygodniejszą opcją.

Hoi An/Danang: Bana Hills i Golden Bridge - wycieczka w małej grupie

Hoi An/Danang: Bana Hills i Golden Bridge - wycieczka w małej grupie

07:30 – 08:00 - Nasz minivan i przewodnik zabiorą Cię z hotelowego lobby. Dotrzyj do Ba Na Hills kolejką linową - Spędź czas na najnowocześniejszej kolejce linowej w Azji Południowo-Wschodniej, odwiedź stację kolejki linowej Dream Stream i zobacz panoramę Quang Nam - miasta Da Nang z wysokości. - Po skończeniu pierwszej kolejki linowej odwiedzisz Złoty Most - który ma najbardziej egzotyczną konstrukcję, a także najbardziej znane na świecie mosty dla pieszych wyróżnione przez gazetę British Guard, francuską piwnicę z winami, Le Jardin D'amourn (składający się z 9 ogrodów ), Linh ung pagoda. - Kontynuuj drugą kolejką linową, aby odwiedzić francuską wioskę - ciesz się uliczną muzyką, obejrzyj pomnik Arta, dzwonnicę, świątynię bogini na dziewięciu piętrach, świątynię Tombstone, obejrzyj występy karnawałowe, Square Du Dome ... Zmierz się z najpopularniejszą przejażdżką przygodową - Roller Coaster … -Lunch w restauracji (w formie bufetu). - Pojedź Lava Train z Sun Kingdom do wielu nowych atrakcji w celu odprawy, takich jak wodospad Helios, Time Gate i The Moon Kingdom… Dołącz do Fantasy Park, spacerując po Fairy Forest, odkrywając Dinosaur Park, grając w Dziki Zachód 5D, ciesząc się 4D wyścig śmierci, oglądaj Mega 360 stopni w 3D, jedź w Podróż do podziemia, wejdź do Parku Jurajskiego, rzuć wyzwanie Free-Fall Tower i weź udział w przygodzie w Horror House i ponad 90 darmowych grach. 15:00: Powrót do kolejki linowej, aby opuścić Ba Na Hills 16:45 – 17:45:Nasz minivan zabierze Cię z powrotem do hotelu. Koniec wycieczki.

10 regionów Azji: Plan danych eSIM

10 regionów Azji: Plan danych eSIM

Spraw, aby Twoja podróż do Azji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 10 regionach Azji: Tajlandii, Wietnamie, Singapurze, Chinach, Hongkongu, Makau, Tajwanie, Korei Południowej, Indonezji i Malezji. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): ctm-mobile Informacje o operatorze lokalnym: Chiny — CU Hongkong – CSL Makau – CTM Tajwan — Chunghwa Korea Południowa – SK Telecom Indonezja – Telkomsel Malezja – Maxis Singapur – Singtel Tajlandia – AIS Wietnam – Mobifone

Z Hoi An/Da Nang: Transfer autobusem wahadłowym do My Son

Z Hoi An/Da Nang: Transfer autobusem wahadłowym do My Son

Szukasz niedrogiego sposobu na dotarcie do My Son z Hoi An? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Ten współdzielony autobus wahadłowy z Hoi An / Da Nang do My Son oferuje szybką i niedrogą opcję transportu. Poświęć poranek na zwiedzanie jednego z największych stanowisk archeologicznych w Azji Południowo-Wschodniej. W czasach dynastii Champa, między IV a XII wiekiem, My Son było miastem cesarskim. Obecnie znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i co roku przyciąga tysiące turystów. *** Rozkład jazdy autobusów Hoi An - My Son - Hoi An *** - 8.00 - 8.15: Spotkaj się z kierowcą w miejscu zbiórki w Hoi An i odjedź do sanktuarium My Son - 9.15 AM: Przyjedź do sanktuarium My Son. Czas wolny na zwiedzanie: 2,5 godziny - 12:00: Spotkaj się z kierowcą w punkcie sprzedaży biletów w My Son i przenieś się do Hoi an. - 1.00 PM- 1.30 PM: Miejsce zbiórki w Hoi An *** Rozkład jazdy autobusów Da Nang - My Son - Da Nang *** - 8:00: Odbiór z miejsca zbiórki w Da Nang i przejazd do sanktuarium My Son. - 9:15: Przyjazd do sanktuarium My Son. Czas wolny na zwiedzanie: 2,5 godziny - 12:00: Spotkaj się z kierowcą w punkcie sprzedaży biletów w My Son. - 13:30: Odwiezienie do miejsca zbiórki w Da Nang ***Rozkład jazdy autobusów Da Nang - My Son - Hoi An - Da Nang*** - 8:00: Odbiór z miejsca zbiórki w Da Nang i przejazd do sanktuarium My Son. - 9:15: Przyjazd do sanktuarium My Son. Czas wolny na zwiedzanie: 2,5 godziny - 12:00: Spotkaj się z kierowcą w punkcie sprzedaży biletów w My Son i udaj się do Hoi An. - 13:00: Przyjedź na stare miasto Hoi An - Czas wolny na zwiedzanie - 19:30: Spotkaj się z kierowcą w miejscu zbiórki w Hoi An (Highlands Coffee 6 Hoàng Diệu, Cẩm Châu, Hội An, Quảng Nam, Wietnam) - 20:30 Odwiezienie do miejsca zbiórki w Da Nang

Hoi An: Prywatny transfer z/na lotnisko Da Nang

Hoi An: Prywatny transfer z/na lotnisko Da Nang

Pozbądź się zmartwień związanych z przylotem na lotnisko Da Nang i zarezerwuj najlepszy transfer do lokalizacji w Hoi An. Cierpiąc na skutki jet lagu i szoku kulturowego, przybycie do nieznanego miejsca docelowego może być dezorientujące. Wraz z szybką ekspansją Wietnamu, nawet jeśli byłeś tam wcześniej, sytuacja mogła się diametralnie zmienić. Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer klimatyzowanym sedanem, minibusem, vanem lub autokarem, a otrzymasz usługę od drzwi do drzwi, która jest zarówno zrelaksowana, jak i wydajna. Kierowca spotka się z Tobą z tablicą informacyjną o godzinie odbioru. Podróż trwa 40-50 minut. Wybierz pojazd odpowiadający Twoim wymaganiom. Opcje pojazdu: - Samochód 4-osobowy (Toyota Vios lub podobny): Maksymalnie 2 pasażerów - Samochód 7-miejscowy (Toyota Innova lub podobny): Maksymalnie 3 pasażerów - Samochód 16-miejscowy (Ford Transit lub podobny): Maksymalnie 8 pasażerów Informacje o bagażu: Każdy pasażer może mieć jeden bagaż o wymiarach 24 cali (22 cale x 11 cali x 9 cali) i maksymalnej wadze 20 kg oraz 1 małą torbę osobistą, która jest bezpłatna. Dodatkowy bagaż może nie zostać przewieziony lub może zostać obciążony dodatkową opłatą, jeśli w pojeździe nie ma miejsca, aby go pomieścić. Kierowca: Wietnamskojęzyczny (inne języki dostępne na życzenie za dopłatą) Zespół obsługi klienta (anglojęzyczny) jest dostępny przez WhatsApp 24/7. Nadgodziny (za godzinę): 13/13/14 USD za 4/7/16-osobowy samochód (zapłać operatorowi transferu) Późna/wczesna dopłata od 22:00 do 5:00: 7/8/10 USD za 4/7/16-osobowy samochód (zapłać operatorowi transferu)

Często zadawane pytania dotyczące: Da Nang

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Da Nang

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Da Nang to:

Da Nang – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Da Nang: Najciekawsze atrakcje

Da Nang: Wycieczki i bilety

Wietnam: Ciekawe miejsca

Da Nang: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Da Nang? Kliknij tutaj.

Da Nang: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(2512 recenzji)

Podróż była świetna, ale byłaby lepsza, gdyby transport był wygodniejszy. Było nas 11 osób plus kierowca i przewodnik, więc byliśmy naprawdę spakowani. Niestety przez cały dzień padał deszcz, ale była pora deszczowa, więc nic nie można było na to poradzić. Pomimo deszczu i małej furgonetki było to przyjemne doświadczenie. Lunch też był całkowicie niesamowity.

Jest to dobra wycieczka, aby poznać historię imperializmu w Wietnamie za czasów dynastii Nguyễn. Kompetentny i przyjazny personel dostarczył cennych spostrzeżeń, wzbogacając doświadczenie. Podczas tej wycieczki mieliśmy najlepszy lunch, jaki jedliśmy podczas naszych wakacji.

Mieliśmy doskonałego przewodnika, który był w stanie nam wiele powiedzieć o cesarskim mieście. Byliśmy zaskoczeni, że lunch był stosunkowo wysokiej jakości. Gorąco polecam tę wycieczkę, chociaż może być nieco droższa niż inne wycieczki.

Underwaterwalking był niesamowitym przeżyciem i świetną zabawą. Również koralowce i ryby były piękne. Nasz przewodnik mówił bardzo dobrze po angielsku, ale byłoby wspaniale, gdyby podał więcej informacji na temat wyspy Cham.

Fantastyczny przewodnik Tomek. Znał się na rzeczy i był naprawdę miłym facetem. Świetna znajomość historii i społeczeństwa na przestrzeni wieków. Wizualnie urzekający. Bardzo mi się podobało i gorąco polecam każdemu