Atrakcje i wycieczki Częstochowa

Częstochowa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Częstochowa? Kliknij tutaj.

Częstochowa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 79 opinii

Śladami wspaniałej osoby!

Ta podróż podąża śladami życia Papieża Jana Pawła II, od jego skromnych początków w Wadowicach po nabożeństwo do Matki Najświętszej, a także do ludzi na całym świecie. Świetny przykład kogoś, kto żył trudnym życiem i nie pozwolił, żeby to go powstrzymało. Piękna podróż. Nasz przewodnik był dla nas bardzo cierpliwy, dając nam czas na spacery, a nawet zabrał nas do piekarni, aby spróbować ulubionego ciasta Jana Pawła - kremówki, która naprawdę jest bardzo dobra. W Częstochowie odbyliśmy osobistą wycieczkę z mnichem mieszkającym w klasztorze, ciekawym człowiekiem, który poświęcił czas, aby usiąść z nami i opowiedzieć trochę o historii Polski i klasztoru. Bardzo wyjątkowa wycieczka.

Firma kontaktowała się z nami w każdej chwili, aby poinformować nas o godzinie i dokładnym miejscu odbioru (przed hotelem, w którym się zatrzymaliśmy). Kierowca był zawsze na czas i był bardzo miły i przystępny. Zaoferował wiele miejsc do jedzenia i spróbowania. Również kupić pamiątki. Wizyta była niesamowicie, nie mogę się doczekać, aby wrócić?

Transfer doskonały kierowca na czas i dostępny Dobre przewodniki. Dziękuję szczególnie Siostrze Teresinie za wyjątkową wizytę!

Dobrze zorganizowana aktywność, miły i pomocny kierowca, doskonale wyliczone czasy.

Doskonała wycieczka z bardzo pouczającym przewodnikiem / kierowcą.