Czarnobyl
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Czarnobyl: Popularne w kategorii wycieczki jednodniowe

Czarnobyl: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Czarnobyl? Kliknij tutaj.

Czarnobyl: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1222 opinii

Wycieczka w Sierpniu. Wszystko przygotowane profesjonalnie. Odjazd umówiony o 8:00 rano i rzeczywiście tak ruszyliśmy. Plan wycieczki określony na początku i spokojnie wszystko w ciągu 11 godzin zostało przedstawione. Oczywiście rada dla innych że najlepiej jechać tam na jesień zimę kiedy nie ma liści na drzewach. Widoczność i rozpoznawalność miejsc coraz trudniejsza ale źle nie było :) Polecam wszystkim chętnym. Organizator mimo że nie miał w tym dniu opiekuna polskiego to i tak miła Pani znała dosyć dobrze polski i nam tłumaczyła co mogła w naszym języku. Dziękujemy za miłą opiekę ;)

Nasz przewodnik był niezwykle kompetentny i dał nam niesamowite wrażenia na czas, który mieliśmy. Ponadto nasz kierowca był bardzo uprzejmy! Nie pamiętam ich nazwisk, ale byli świetnym zespołem na tę trasę. Pod koniec dnia będziesz wykończony, ale zobaczysz prawie wszystko. Wysoce zalecane!

Wycieczka była wspaniała. Bardzo dziękujemy naszej przewodnicce Julii za profesjonalizm, wiedzę i miła atmosferę w trakcie wyjazdu!

Legendarna Czarnobylska Strefa Wykluczenia widziana na własne oczy. Zdecydowanie godna polecenia.

Było bardzo fajnie, wiele miejsc odwiedziło. Przewodnik był bardzo interesujący?