Cytadela w As-Suwajrze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Cytadela w As-Suwajrze: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cytadela w As-Suwajrze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cytadela w As-Suwajrze? Kliknij tutaj.

Cytadela w As-Suwajrze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 451 opinii

To była godna wycieczka! Nasz kierowca był ostrożny. Mieliśmy bardzo spokojną i relaksującą podróż z dobrze przygotowaną listą odtwarzania. Podczas podróży Aymane przekazał nam informacje o kulturze i historii Maroka. Zatrzymaliśmy się, aby zobaczyć, jak kozy „wspinają się” na jedno drzewo! Osobiście nie spodobał mi się ten moment, ale po eksploracji Aymane lubiłem bawić się z małą kozą Na ziemi. Zatrzymaliśmy się również w bardzo interesującym oleju arganowym. Kiedy przybyliśmy do Essaouira, nasz kierowca dał nam wskazówki, jak zgubić się w nadmorskim mieście i cieszyć się naszym czasem. W końcu nasz kierowca zabrał nas z powrotem do Marrakeszu i zostawił nas bezpiecznie na Riad.

Niesamowita wycieczka! Odbiór został przekazany dzień wcześniej, a faceci, którzy nas zabrali, byli punktualni. Ponadto samochód był naprawdę wygodny i nowoczesny. Miałem nawet dobre wifi. W Essaouira mieliśmy niewiele ponad 4 godziny, zatrzymaliśmy się na drodze (jak podano w opisie: kozioł arganowy, spółdzielnia arganowa, widok panoramiczny Essaouira i przystanek na kawę na początku) oraz kierowców (Redouane i Mohamed) byli naprawdę mili, zabawni, komunikatywni i bardzo dobrze się nami zaopiekowali! Polecam tę wycieczkę!

Świetna wycieczka z doskonałym przewodnikiem. Podróż jest długa, ale warto. Zwłaszcza, aby cieszyć się morzem przez kilka godzin. Medyna jest znacznie ładniejsza niż w Marrakeszu. Nie tak tłoczno, nie głośno, tylko po to, by się cieszyć.

Jazda była łatwa, bezpieczna i mieliśmy wolny czas w Essaouira, więc jeśli lubisz odkrywać miejsca samemu - to dobra okazja.

Najlepsza wycieczka z naszym kierowcą Hakimem, z wielkim profesjonalizmem i ciepłym powitaniem, jesteś w dobrych rękach