Cytadela Dawida

Cytadela Dawida

Cytadela Dawida – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Tel Awiwu: Jerozolima, Betlejem i Morze Martwe

1. Z Tel Awiwu: Jerozolima, Betlejem i Morze Martwe

Wycieczka do Jerozolimy, Morza Martwego i Betlejem z Tel Awiwu jest wyjątkowa, ponieważ łączy w sobie wiele atrakcji w ciągu jednego dnia. Rozpocznij dzień w Jerozolimie, najświętszym mieście, dla Żydów, chrześcijan i muzułmanów. Nasz fachowy przewodnik poprowadzi Cię przez cztery dzielnice i opowie o tym fascynującym mieście. Następnie odwiedzimy Betlejem, miasto, w którym narodził się Jezus Chrystus. Odwiedzisz Bazylikę Narodzenia Pańskiego. Później udasz się do Morza Martwego, aby odpocząć w błocie i unosić się w tych wyjątkowych wodach, które od tysięcy lat wprawiają ludzkość w zakłopotanie. Ta wycieczka z Tel Awiwu lub Jerozolimy jest dostępna z gwarantowanymi wyjazdami. Tutaj możesz zobaczyć plan tej interesującej wycieczki: - 06:30 – Odbiór z Tel Awiwu (budynek tekstylny, ulica Kaufmann 2). 08:00 – Zwiedzanie Jerozolimy z przewodnikiem 11:30 – Wyjazd do Betlejem 12:00 – Zwiedzanie Betlejem i Kościoła Narodzenia Pańskiego 15:30 - Czas wolny na relaks w Morzu Martwym - (Proszę zabrać ze sobą krem z filtrem przeciwsłonecznym, nakrycie głowy, buty do chodzenia, kostium kąpielowy i ręcznik). 16:30 – Wypłynięcie z Morza Martwego 19:00 – Wylot do Tel Awiwu Uwaga – wszystkie godziny zwiedzania Jerozolimy, Morza Martwego i Betlejem są przybliżone

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Cytadela Dawida: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cytadela Dawida: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cytadela Dawida? Kliknij tutaj.

Cytadela Dawida: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.5
(44 recenzji)

Wycieczka była świetna! Nie wiedzieliśmy, że dostaniemy drugiego przewodnika w Betlejem, ale obaj przewodnicy byli bardzo kompetentni i pomocni w odpowiadaniu na nasze pytania. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę. Było jednak kilka negatywnych rzeczy: (1) Podczas pobytu w Betlejem czuliśmy się bombardowani ludźmi, którzy naciskali na nas, abyśmy kupili rzeczy (wycieczka zaczyna się nawet w sklepie) i wydawało się, że przewodnik zachęcał do tego zachowania zamiast go powstrzymywać . (2) Wróciliśmy około godziny wcześniej niż planowaliśmy i żałowałem, że nie mogliśmy spędzić dodatkowego czasu nad Morzem Martwym. Poza tym wycieczka nam się podobała!

Miałem wspaniałą podróż. Najważniejsze atrakcje z Jerozolimy, Betlejem (w Palestyni, więc przejście graniczne też jest atrakcją) i Morza Martwego w niecały dzień. Przewodnik (pan...) był entuzjastą i dobrze zrozumiałym.

Super przewodnik Mikie! Bardzo zaangażowany, ciekawie opowiadał, poczęstował nas pyszną pitą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki. Wspaniałe przeżycie na plaży nad Morzem Martwym. :)

Doskonała wycieczka, nasi 2 przewodnicy byli wspaniali, a podróż między Jerozolimą, Betlejem i Morzem Martwym idealna. Mały dodatek, zjedz w miłej restauracji w Betlejem. Polecam w 100%

Wszystko było idealne, dotrzymywanie harmonogramów i maksymalne wykorzystanie czasu.