Dodaj daty

Cyklady
Wycieczki plażowe

Wycieczki plażowe
Liczba znalezionych atrakcji: 443
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Cyklady Wycieczki plażowe

Santorini: Rejs na wyspy wulkaniczne z wizytą w gorących źródłach

1. Santorini: Rejs na wyspy wulkaniczne z wizytą w gorących źródłach

Popłyń z portu Athinios na małe wyspy, na których znajdują się wulkany, gorące źródła i tradycyjne wioski. Ciesz się wolnym czasem na każdej wyspie, podziwiaj fantastyczne widoki i uroczą atmosferę typowej greckiej wsi. Wypłyń z Athinios i słuchaj komentarzy na żywo na pokładzie przez całą podróż. Pierwszy przystanek w Nea Kameni, gdzie można wybrać się na pieszą wycieczkę do krateru czynnego wulkanu. Informujemy, że wędrówkę odbywamy samodzielnie i bez przewodnika, dlatego należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Następnie łódź kieruje się do Palea Kameni, gdzie masz trochę czasu na kąpiel w gorących źródłach wulkanicznych. Należy pamiętać, że siarka zawarta w wodzie może pozostawić plamy na jasnych strojach kąpielowych. Wróć na łódź i udaj się na krótki rejs do Thirassii, gdzie będziesz miał czas wolny na zwiedzanie tej uroczej wioski. Można tam również odwiedzić Manolas, do którego prowadzą kręte schody lub przejażdżka na osiołku pod górę. Jest to oczywiście opcjonalne. Jeśli zarezerwujesz opcję przedłużenia, łódź zabierze Cię również do portu, gdzie będzie czekał wygodny autobus, który zabierze Cię do hipnotyzującej wioski Oia. Zanurz się w jego niepowtarzalnym uroku, ciesząc się 2-3 godzinami wolnego czasu na spacery krętymi uliczkami, rozkoszowania się zapierającymi dech w piersiach widokami i świadkiem magicznego zachodu słońca, który rozsławił Oia na całym świecie. Gdy Twój czas w Oia dobiegnie końca, wskocz z powrotem do autobusu i udaj się w relaksującą podróż do pierwotnego miejsca docelowego. Przypomnij sobie niesamowite wspomnienia, które stworzyłeś, nosząc w swoim sercu piękno Santorini. Spotkaj się ze swoim autobusem w Oia na miejscu spotkania 15 minut po zachodzie słońca.

Santorini: Wycieczka katamaranem z kolacją z grilla, napojami i muzyką

2. Santorini: Wycieczka katamaranem z kolacją z grilla, napojami i muzyką

Wejdź na pokład liczącego 22 metry statku Ocean Voyager lub 24-metrowego katamaranu Tahiti i udaj się w 5-godzinny rejs po Morzu Egejskim wokół Santorynu. Wyrusz we wspaniałą podróż, która rozpocznie się od gorących źródeł. Następnie zobacz Czerwoną i Białą Plażę. Pływaj, nurkuj z rurką i delektuj się pysznym posiłkiem na pokładzie. Wycieczka rozpocznie się od odbioru z hotelu, po czym popłyniesz na piękną Czerwoną Plażę, aby popływać i ponurkować z rurką przez 30 minut. Potem popłyniesz w kierunku odosobnionej Białej Plaży, na którą dostać się można tylko od strony morza, i zatrzymasz się na kolejną porcję wodnych szaleństw w cieniu wznoszących się białych klifów. Na pokładzie katamaranu zostanie podana kolacja z grilla składająca się z mięs, opcji wegetariańskich i sałatek. Kontynuuj swoją przygodę, dryfując po półksiężycowej kalderze w pobliżu wulkanu, a na koniec popłyń do gorących źródeł, gdzie będziesz mieć okazję skorzystać z kąpieli. Następnie popłyń z powrotem do miasteczka Oia ze spektakularnym zachodem słońca w tle.

Santorini: Wycieczka luksusowym katamaranem z posiłkiem i otwartym barem

3. Santorini: Wycieczka luksusowym katamaranem z posiłkiem i otwartym barem

Wyrusz luksusowym katamaranem w okolice kaldery Santorynu i zjedz pyszny tradycyjny posiłek, popijając go orzeźwiającymi drinkami z otwartego baru. Wypłyń rano lub o zachodzie słońca na rejs z maksymalnie 20 gośćmi. Kierowca odbierze Cię z hotelu, po czym udasz się bezpośrednio do portu.Skorzystaj z możliwości nurkowania z rurką podczas półgodzinnego postoju przy Czerwonej Plaży oraz 1,5-godzinnego postoju na nurkowanie w jaskiniach morskich przy Białej Plaży. Wykąp się w gorących źródłach laguny i nurkuj w krystalicznie czystych wodach. Poznaj smaki Grecji, delektując się na pokładzie przysmakami Santorynu na lunch lub kolację, w zależności od wybranej przez Ciebie pory dnia (dostępne są opcje mięsne i wegetariańskie). Menu zawiera szaszłyki z grilla, dolmadakia (liście winogron nadziewane ryżem), sałatkę grecką i inne potrawy lokalne. Po posiłku zrelaksuj się przy koktajlu i muzyce. Na pokładzie skorzystaj z nielimitowanych napojów, m.in. lokalnego wina greckiego, greckiego piwa i napojów bezalkoholowych. Kontynuuj podróż i przepłyń obok dwóch niezamieszkanych wysp wulkanicznych Palia Kameni i Nea Kameni oraz podziwiaj inne atrakcje, takie jak wyspa Aspronisi i latarnia morska Akrotiri. Następnie wpłyń do kaldery przy miejscowości Fira i przepłyń obok starego portu. Jeśli wybierzesz opcję popołudniową, zatrzymasz się pod wioską Oia, aby obejrzeć niesamowity zachód słońca zdobiący niebo żywymi, pastelowymi kolorami. Z pewnością będzie to niezapomniana chwila. Na koniec wycieczki udasz się busem z powrotem do hotelu.

Santorini: Transfer w jedną stronę do/z portu lub lotniska

4. Santorini: Transfer w jedną stronę do/z portu lub lotniska

Ciesz się czasem na Santorini dzięki usłudze transferu. Podróżuj między krajowym lotniskiem na Santorynie, portem a hotelem dobrze utrzymanym autobusem, minibusem lub vanem, który oferuje dużo miejsca dla Ciebie i Twojego bagażu. Wspólny transport wahadłowy może nie zapewniać transportu od drzwi do drzwi i zostaniesz podwieziony/odebrany z hotelu lub najbliższego odpowiedniego przystanku. Zarezerwuj transfer przy przylocie lub wylocie, niezależnie od tego, czy przybywasz, czy wypływasz z portu lub lotniska. Niezależnie od Twoich potrzeb, lokalny operator się nimi zajmie. Podróżuj pojazdem wyposażonym w najnowocześniejszą technologię, aby podróżować bez zmartwień. Może wystąpić oczekiwanie na lotnisku/porcie (do 60 minut) lub w miejscu odbioru (do 15 minut), ponieważ autobusy kursują zgodnie z rozkładem. W niektórych lokalizacjach wspólny transfer standardowy ma określone godziny pracy.

Santorini: Jednodniowa wycieczka katamaranem z nurkowaniem, posiłkiem i otwartym barem

5. Santorini: Jednodniowa wycieczka katamaranem z nurkowaniem, posiłkiem i otwartym barem

Rejs na pokładzie przestronnego i luksusowego katamaranu i podziwiaj widoki na krajobraz Santorini. Zatrzymaj się w ciągu dnia na słynnej Czerwonej Plaży. Zacznij od odbioru i podróży minibusem do przystani Vlychada, gdzie rozpoczyna się półdniowy rejs. Poznaj załogę i zostań powitany na pokładzie kieliszkiem wina lub napojem bezalkoholowym. Popłyń w kierunku kolorowych plaż wyspy, podczas gdy przewodnik na pokładzie podzieli się spostrzeżeniami na temat historii Santorini i wydarzeń geologicznych, które stworzyły surowy krajobraz Santorini i okolicznych wysp. Twoim pierwszym przystankiem dnia będzie słynna Czerwona Plaża. Ciesz się czasem na pływanie, nurkowanie i robienie zdjęć czerwonawych odcieni i dzikich formacji klifowych. Pierwsze mezedes (przekąski typu finger food) są oferowane po powrocie na pokład, aby kontynuować podróż. Podziwiaj wspaniałe widoki na piaszczyste brzegi White Beach, otoczone jasnymi wapiennymi klifami, a następnie krótki postój na zdjęcia jaskiń i imponujących formacji skalnych Indian Rocks, do których można dotrzeć tylko łodzią. Przepłyń obok XVIII-wiecznej weneckiej latarni morskiej Akrotiri, położonej na południowo-zachodnim krańcu wyspy, i kontynuuj swoją żeglarską podróż, wpływając na wody kaldery Santorini. Udaj się w stronę słynnego wulkanu na drugi przystanek dnia w bogatych w siarkę gorących źródłach. Zanurz się w jego leczniczych i odtruwających wodach. Po powrocie na pokład podziwiaj widok na Santorini, pocztówkowy portret wiosek na klifie. Popłyń ponownie w kierunku ostatniego przystanku, aby popływać i nurkować z rurką w krystalicznie czystych wodach Mesa Pigadia. W międzyczasie załoga nakryje do stołu pyszny lunch, którym będziecie mogli się delektować po kąpieli. Menu obejmuje kurczaka z grilla, makaron neapolitański, sałatkę grecką, dania wegetariańskie, takie jak grecki ratatouille, tradycyjny grecki deser oraz otwartą białą winiarnię, która serwuje również nieograniczone napoje bezalkoholowe i wodę. Następnie popłyń z powrotem do Vlychady, gdzie kierowca będzie czekał, aby zabrać Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania na Santorini.

Santorini: Tradycyjna wycieczka autobusowa z zachodem słońca w Oia

6. Santorini: Tradycyjna wycieczka autobusowa z zachodem słońca w Oia

Poznaj Santorini podczas całodniowej wycieczki krajoznawczej autokarem. Poznaj historię wyspy i odwiedź tradycyjne wioski. Zatrzymaj się na wulkanicznych plażach i podziwiaj zachód słońca w Oia. Plan zwiedzania - Wykopaliska Akrotiri: wycieczka z przewodnikiem po minojskiej osadzie z epoki brązu, zasypanej przez popiół wulkaniczny w XVII wieku p.n.e. - Wioska Emporio: Poznaj tę uroczą wioskę z wiatrakami na wzgórzach, ufortyfikowanymi średniowiecznymi zamkami i wielowiekowymi kościołami. - Plaża Perissa: Ciesz się wolnym czasem na lunch i kąpiel na najpopularniejszej plaży z czarnym piaskiem na wyspie. - Skorzystaj z okazji, aby skosztować lokalnego wina Santoryn, jednego z najbardziej znanych produktów na wyspie. Dowiedz się więcej o procesie produkcji wina i ciesz się prywatną degustacją 3 win wykonanych z lokalnych odmian winogron. - Profitis Ilias: Odwiedź najwyższy szczyt wyspy i podziwiaj widoki od równin rolniczych po wioskę Oia na wzgórzu - Zachód słońca w Oia: Ciesz się wolnym czasem, aby doświadczyć zachodu słońca na Santorini w najczęściej fotografowanym miejscu w Grecji

Santorini: Jednodniowa wycieczka po najważniejszych zabytkach, degustacja wina i zachód słońca w Oia

7. Santorini: Jednodniowa wycieczka po najważniejszych zabytkach, degustacja wina i zachód słońca w Oia

Wyrusz na całodniową wycieczkę z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Santorini. Odwiedź kultowe kościoły z niebieskimi kopułami Oia, podziwiaj widoki z Profitis Ilias i zrelaksuj się nad brzegiem Plaża Perissa przed trochę zasłużonej degustacji wina. Po odebraniu z hotelu wsiądź do luksusowego autokaru i jedź do Profitis Ilias, najwyższego punktu na wyspie. Podziwiaj niesamowitą panoramę całej wyspy Santorini i oszałamiający ciemnoniebieski kolor Morza Egejskiego, poznając jednocześnie fascynującą historię wulkaniczną wyspy. Spaceruj po dziedzińcu XVIII-wiecznego klasztoru, który znajduje się na szczycie góry. Następnie odwiedź kaplicę św. Nektariosa i ciesz się spokojem swojego otoczenia. Kontynuuj podróż do wioski Pyrgos, ukrytego klejnotu Santorini. Wędruj krętymi uliczkami i zanurz się w jego tradycyjnej atmosferze. Zobacz typowe domy, kościoły z niebieskimi kopułami i urocze sklepy. Podejdź do imponującego zamku, by podziwiać piękne widoki na okolicę. Następnym przystankiem jest Emporio, gdzie dołączysz do spaceru z przewodnikiem i zwiedzisz małą wenecką fortecę. Poczuj się jak na planie Mamma Mia, odkrywając wiele drzwi, okien, alejek i łuków tej malowniczej średniowiecznej wioski. Kontynuuj podróż do Perissa Beach, znanej również jako Black Beach. Tutaj będzie mnóstwo wolnego czasu na kąpiel w morzu lub lunch w jednej z greckich tawern z widokiem na plażę. Skorzystaj z okazji, aby skosztować lokalnego wina z Santorynu, jednego z najbardziej znanych produktów na wyspie. Dowiedz się o procesie produkcji wina i ciesz się prywatną degustacją 3 win z lokalnych odmian winorośli. Wczesnym wieczorem dotrzyj do położonej na szczycie klifu wioski Oia ze słynnym niebieskim kościoły kopułowe. Będąc w tętniącym życiem zamku, ciesz się wolnym czasem na zrobienie zdjęć, zakupy lub wypicie relaksującego drinka. Na koniec obejrzyj niesamowity zachód słońca przed spotkaniem z autokarem na parkingu. Wsiądź do autobusu na relaksującą wieczorną podróż z powrotem do hotelu.

Santorini: Wycieczka katamaranem z grillem i napojami bez ograniczeń

8. Santorini: Wycieczka katamaranem z grillem i napojami bez ograniczeń

Wejdź na pokład nowego katamarana Lagoon 450 i udaj się w rejs po przejrzystych wodach Morza Śródziemnomorskiego u wybrzeży Santorynu. Skorzystaj z 2 przystanków na pływanie i nurkowanie z rurką, a następnie zjedz posiłek z grilla.  Pierwszym przystankiem podczas tego rejsu będzie półgodzinna wizyta na czerwonej plaży, nazwanej tak ze względu na jasny piasek. Po spokojnym pływaniu i nurkowaniu udaj się z powrotem na katamaran i żegluj w kierunku białej plaży, gdzie zachwycisz się równie uderzającymi kolorami skał oraz skorzystasz z doskonałych warunków do pływania i nurkowania.  Po kąpieli członkowie załogi podadzą ci pyszny posiłek w formie grilla na pokładzie. Podziwiaj widoki z plaży, a następnie przepłyń obok przepięknych, niezamieszkanych wysypek Aspronissi i Akrotiri.  Ostatnim postojem podczas rejsu będą gorące źródła, gdzie spędzisz 30 minut na relaksie i kąpieli. Wycieczka kończy się w porcie, skąd minibus odwiezie cię do hotelu.

Miasto Mykonos: stanowisko archeologiczne Delos - jednodniowa wycieczka z przewodnikiem

9. Miasto Mykonos: stanowisko archeologiczne Delos - jednodniowa wycieczka z przewodnikiem

Odkryj starożytne ruiny na wyspie Delos podczas tej wycieczki łodzią z Mykonos. Zobacz zabytki, takie jak dom Dionizosa, Kolos Naxians i Świątynia Apolla. Cofnij się w czasie, spacerując po ruinach targu. Rozpocznij poranną wycieczkę od 30-minutowej przejażdżki łodzią z Mykonos do Delos. Po przybyciu na Delos otrzymasz wprowadzenie do starożytnego i świętego miejsca. Z przewodnikiem poznasz wąskie uliczki miasta. Podziwiaj imponujący dom Dionizosa i wyjątkowe mozaiki, dobrze zachowane marmurowe kolumny i malowidła ścienne. Zobacz inne zabytki w obszarze miejskim, w tym Teatr Delos. Przejdź się główną ulicą do rynku i strefy sanktuarium. Tutaj znajdziesz Stoę Filipa, Propyleję, Kolosa Naxians i Świątynię Apolla.

Mykonos: Super rajska plaża z leżakami w Thalas Mykonos

10. Mykonos: Super rajska plaża z leżakami w Thalas Mykonos

Zrelaksuj się na leżaku w wybranym przez siebie rzędzie, od 1. do 7. rzędu i z powrotem, unikając kłopotów z szukaniem leżaka po przyjeździe. Ciesz się Thalas, tawerną i plażą położoną na plaży Super Paradise Beach w Mykonos, z wcześniej zarezerwowanym leżakiem. Wejdź do tego ekskluzywnego baru plażowego i tawerny, aby podziwiać uderzający krajobraz Mykonos z brzegu. Doświadcz światowej sławy greckiej plaży w wyjątkowy sposób, relaksując się na osobistym leżaku i mając dostęp do najwyższej klasy udogodnień baru. Spędź dzień pływając w czystych, błękitnych wodach i skorzystaj z usług baru i restauracji, aby kupić napoje i greckie przysmaki bezpośrednio na plaży.

Cyklady

Cyklady

Cyklady: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cyklady? Kliknij tutaj.

Cyklady: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(2666 recenzji)

Ten rejs był absolutnie niesamowity i stanowił punkt kulminacyjny naszego czasu na Santorini. Widoki były niesamowite, jedzenie było wspaniałe, a pod koniec października nawet wskoczyliśmy do oceanu i było to niesamowicie orzeźwiające. Odbiór i dowóz również odbył się bezproblemowo. Nie moglibyśmy prosić o lepszy sposób na zakończenie naszego pobytu na Santorini. Moim zdaniem jest to obowiązkowy punkt każdej wizyty na Santorini.

To było fantastyczne! Na rejsie nie było zbyt tłoczno. Dostępnych jest mnóstwo miejsc. Z odchylanych foteli mogliśmy korzystać niemal przez całą podróż. Personel na pokładzie był świetny! Bardzo szybki i pomocny. Jedzenie też było dobre! Spędziłem też sporo czasu w wodzie i pływałem trzykrotnie. Gorąco polecam rejs diamentowym katamaranem Sunset Oia :D

Ogólnie rzecz biorąc, mieliśmy naprawdę fajny dzień na naszym katamaranie! Pogoda nie była zbyt sprzyjająca, więc nie mogliśmy zatrzymać się w większości miejsc, które pierwotnie planowali (nie z własnej winy), ale mimo to był to wspaniały dzień, oglądając Santorini z wody i zapewniony także wspaniały lunch .

Było bardzo dobrze zaplanowane, autobus na czas, przerwa w środku, wszystko zaplanowane tak, aby miło spędzić czas. Polecam.

To było naprawdę wspaniałe. Mój ukochany i ja spędziliśmy naprawdę wspaniały dzień! Polecamy 😍