Curral das Freiras
Wycieczki całodniowe do:

Liczba znalezionych atrakcji: 54
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Curral das Freiras

Curral das Freiras

Curral das Freiras: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Curral das Freiras? Kliknij tutaj.

Curral das Freiras: Co mówią inni?

Jedne z najpiękniejszych widoków, jakie można zobaczyć podczas wędrówki. Ta wędrówka zaczyna się dość wymagająco, chociaż schodzi się w dół ze względu na wiatr, ale są regularne punkty kontrolne, w których nasza grupa zatrzymywała się, robiła zdjęcia itp. Nasza przewodniczka Marta była genialna, utrzymywała całą grupę w dobrej kondycji, ciągle z nami rozmawiając. Zrobiliśmy to z 10-latkiem i dał sobie radę bez żadnych problemów.

Było bardzo gorąco, co było wyzwaniem dla wszystkich uczestników. Bardzo piękna przyroda, którą każdy chce zobaczyć. Jest więc wielu ludzi, ale ty robisz wszystko, co w Twojej mocy. Jedyny mankament: na całej trasie nie ma toalety urzędowej, warto to zmienić, ale poza tym wszystko było idealne!

Bardzo piękna wycieczka z niesamowitymi widokami i wrażeniami. Przewodnik był bardzo przyjazny, profesjonalny i bardzo zwracał uwagę na bezpieczeństwo grupy. Gorąco polecam tę aktywność.

Elton był niesamowity! Miałem takie niezapomniane przeżycie. Piękna wędrówka. Cała obsługa była fantastyczna, od odbioru do dowozu. Dziękujemy za udostępnienie!

Dano mi możliwość ominięcia połowy spaceru, więc tak zrobiłem, ale teraz żałuję swojej decyzji. To był idealny dzień, a widoki były absolutnie oszałamiające.