Dodaj daty

Curral das Freiras
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 53
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Curral das Freiras

Curral das Freiras

Curral das Freiras: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Curral das Freiras? Kliknij tutaj.

Curral das Freiras: Co mówią inni?

Nasz przewodnik był bardzo pouczający i zabawny, zabytki były piękne. Jedyną rzeczą, która nie była wspaniała, było to, że niektórzy ludzie w naszej grupie byli niegrzeczni i nie przestrzegali zasad, co umniejszało nasze doświadczenie, ale nie była to w żaden sposób wina przewodnika ani firmy.

24 marca spędziliśmy bardzo miły dzień, mimo że w górach było deszczowo i mgliście, ale nasz miły przewodnik Roberto przekazał nam wiele informacji na temat Madery przez 8 godzin. Potem znowu wyszło słońce i udało nam się zrobić piękne zdjęcia. To była udana wycieczka. Dziękuję bardzo...

Świetny sposób na wędrówkę! Nasz przewodnik był genialny, dał nam mnóstwo czasu na przystanek w razie potrzeby, na zdjęcia itp. Wspaniale było mieć przewodnika, który informował Cię o tym, co nas czeka podczas wędrówki, sama wędrówka jest absolutnie niesamowita!

Trasa była bardzo dobra, wszystkie przystanki były bardzo miłe. Przewodnik Nunu był niezwykle uprzejmy i omówił wiele interesujących tematów.

To była wspaniała wycieczka z pięknymi punktami widokowymi. Nasz przewodnik Roberto P był bardzo dobrym przewodnikiem *****