Atrakcje i wycieczki
Culross

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Culross

Na jakich wycieczkach w: Culross obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Culross: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Culross? Kliknij tutaj.

Culross: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 755 opinii

Wspaniały dzień, mimo że jeden zamek nie jest dostępny w ciągu dnia. Eric był niesamowitym przewodnikiem; ujmujący, zabawny i posiadający dużą wiedzę na temat szkockiej historii. Poleciłbym wycieczkę wszystkim fanom Outlander, a także wszystkim zainteresowanym zamkami w ogóle. Uwaga: herbaciarnia w Culross wymaga wzmianki. Pod koniec zimnego dnia to bezpretensjonalne miejsce oferowało najlepsze bułeczki z serem i kawę, jakiej do tej pory próbowaliśmy w Wielkiej Brytanii. Dzięki za wspaniały dzień!

Mieliśmy małą grupę, która dobrze się dogadywała. Andrew, nasz kierowca wycieczek, był niezwykle kompetentny i przyjemnie spędził dzień. Dobry czas trwania i wystarczająco dużo, aby zobaczyć. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę.

Jim to najlepszy przewodnik jakiego miałyśmy! Udzielił nam mnóstwo informacji na temat Edynburga, miejsc przez które przyjeżdżamy itd. To dosłownie kopalnia wiedzy! Wszystko bardzo pozytywnie, polecam każdemu! :)

Wycieczka bardzo ciekawa. Kierowca/lektor świetny. Punktualnie wesoło i ciekawie polecam. Proponuję tylko wykupić wcześniej wejsciówki nie wszędzie jest internet. Albo vfi się wiesza.

Fantastyczna wycieczka z naprawdę niesamowitym przewodnikiem. Ray to fantastyczny opowiadacz historii i tak przygotowany Timberbush jest najlepszą firmą na świecie.