Wybierz daty

Crystal Bay

Crystal Bay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Crystal Bay? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2581 opinii

Absolutnie niesamowity dzień. Spotkałem naszego przewodnika w pałacu ubud, który miał świetne nastroje. Miał dużą wiedzę na temat nurkowania z rurką i uspokajał nas przez cały dzień, ponieważ nigdy wcześniej nie nurkowaliśmy z rurką. Pogoda była cudowna. Udaliśmy się na wyspę promem, który zajął około 20/25 minut. Przewodnik opowiedział nam, jak korzystać ze sprzętu. Wyrusz do 3 różnych miejsc do nurkowania. Widziałem wiele ryb i żółwi. Kiedy skończyliśmy, udaliśmy się z powrotem na lunch, który był w formie bufetu, jedzenie było cudowne i było dostępnych wiele napojów. Kupiliśmy nasze zdjęcia i filmy, które były warte swojej ceny, gdy wszyscy nurkowaliśmy pod wodą i byliśmy na pokładzie łodzi. My wtedy formujemy główki od spływu kajakowego, który był dużo zabawy przed wzięciem prysznica. Szafki są dostępne bezpłatnie. Jaki świetny dzień. Jedyne, co chciałbym zrobić, to zarezerwować przez twoich przewodników po przybyciu na Bali, a nie przez mojego przewodnika, ponieważ jest to tańsze,

Mój przewodnik nazywa się Putu - I Gede Setiawan i był najlepszy. Zaczęło się od przyjaznego i punktualnego odbioru, dobrej muzyki w samochodzie, miłych rozmów, a także informacji o kulturze na Bali. Szybko i bezpiecznie pokazał nam najfajniejsze miejsca na Nusie Penidzie (zanim wszyscy inni turyści, którzy tam byli, mogli tam pojechać, bo nie wiedzieli), a także, gdy coś się popsuło z rezerwacją, zrobił wszystko, aby zapewnić, że dwie grupy członkowie nadal mogli odbyć wycieczkę z rurką. To było świetne, nie można znaleźć tak wspaniałego przewodnika każdego dnia! Poza tym jest naprawdę dobry w robieniu zapierających dech w piersiach filmów i zdjęć, jeśli chcesz. Dobra robota i tak trzymaj, będę bardziej niż szczęśliwy mogąc ponownie podróżować z Putu. Dziękuję Ci!

Fantastyczna wycieczka, fantastyczne miejsca i fantastyczny przewodnik Putuh! Zostaliśmy odebrani na czas i przez cały czas pod dobrą opieką. We wszystkich miejscach przewodnik proponował fotografowanie (akurat używał telefonu komórkowego) i zawsze wiedział, gdzie uzyskać najlepszy widok. Byliśmy też wcześniej niż masa turystów w poszczególnych miejscach. Co jeszcze wspomnieć: w Broken Beach można zobaczyć pływające żółwie i manty (jeśli masz szczęście). Mieliśmy to! Bardzo polecam tę wycieczkę i była to moja najlepsza wycieczka z przewodnikiem. To mój szósty raz na Bali i mogę to powiedzieć nie bez powodu). Chętnie znowu!

Nasz przewodnik „Rai” wykonał świetną robotę. Był bardzo ciepły i miły i pojawił się o umówionej godzinie w naszym punkcie odbioru. Dał nam wiele informacji o Bali i Nusa Penida i zawsze wiedział, gdzie zrobić najlepsze zdjęcia we wszystkich zabytkach. Tutaj nawet nie miał lęku wysokości i wspiął się na drzewo, aby zrobić jeszcze piękniejsze zdjęcia. Jesteśmy więcej niż zadowoleni z całej trasy i możemy ją gorąco polecić! :)

The guide was really nice and helpful and had a big knowledge about Nusa Penida and Balinese culture. He answered questions we asked during the trip.