Wybierz daty

Krater centralny Etny

Krater centralny Etny: najlepsze atrakcje w pobliżu

Krater centralny Etny: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Krater centralny Etny? Kliknij tutaj.

Krater centralny Etny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2415 opinii

Dzień był doskonale zaplanowany, wycieczka była niesamowita i ciekawa. Zostaliśmy odebrani z naszego adresu pobytu, pojechaliśmy małym autobusem do Etny, w międzyczasie przewodnik opowiedział nam ciekawe fakty. Proponuję też wybrać się na pełną wycieczkę na szczyt Etny. Po wycieczce na Etnę odwiedziliśmy jaskinię lawową i mały lokalny sklep pszczelarzy, gdzie mieliśmy degustację sycylijskich towarów i mogliśmy je również kupić. Następnie zabrano nas do Taorminy, gdzie mieliśmy czas wolny na zwiedzanie. Zaproponuj odwiedzenie amfiteatru podczas pobytu. Bardzo dobry dzień!!!

Ze względu na aktywność wulkanu trasa została dostosowana, nie siedzieliśmy w jeepie 4x4. Ale zaraz po tym, jak kolejka linowa zaczęła się wspinać. Od 2500 do 3000 metrów. Zrobiłem fantastyczną trasę/wycieczkę!

Polecana wycieczka na Etnę. Francesco poprowadził wycieczkę bardzo pouczająco. Parking publiczny kosztuje 6 €. Ale potem powiedziano nam, że możesz zaparkować za darmo w miejscu spotkania.

Polecam wycieczkę super przewodnik lunch ok czuliśmy się zaopiekowani poza tym nasz przewodnik wykazał się dużą wiedzą o Etnie i sypał ciekawostkami odbiór z hotelu i powrót na piątkę

wspaniałe doświadczenie - doskonała organizacja, bardzo przyjazny przewodnik, fantastyczne zwiedzane miejsca