Dodaj daty

Coster Diamonds

Coster Diamonds

Coster Diamonds – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: 1, 2, 3 lub 5-dniowy karnet Go City All-Inclusive

1. Amsterdam: 1, 2, 3 lub 5-dniowy karnet Go City All-Inclusive

Ciesz się nieograniczonym dostępem do najgorętszych atrakcji Amsterdamu dzięki karnetowi ważnemu przez 1, 2, 3 lub 5 dni. Z Go City nie płacisz nic przy wejściu, ale możesz zaoszczędzić do 50%* na najlepszych atrakcjach Amsterdamu. Odwiedź Muzeum Moco (Bansky i nie tylko), odkryj światowej sławy kolekcje sztuki historycznej w Rijksmuseum, odwiedź browar Heinekena i podziwiaj miasto z kanałów podczas rejsu widokowego. Z łatwością wyświetlaj swoją przepustkę na telefonie i korzystaj z dołączonej aplikacji Go City, aby zaplanować trasę i dokonać rezerwacji w razie potrzeby. Wśród ponad 30 atrakcji i wycieczek każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje/aktywności zawarte w Twojej karcie Amsterdam All-Inclusive Pass: - Heineken Experience (wymagana rezerwacja) - Muzeum Moco - Punkt widokowy A'DAM - Rijksmuseum (wymagana rezerwacja) - Muzeum łodzi mieszkalnych - This Is Holland (wymagana rezerwacja) - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Tour de BonTon - Royal Experience - Royal Coster Diamonds (wymagane rezerwacje) - Madame Tussauds Amsterdam - Lochy Amsterdamu - Amsterdam Light Festival Cruise (1 grudnia - 21 stycznia | wymagana rezerwacja) - Rejs po kanałach Amsterdamu - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - 1-godzinny rejs rowerem wodnym - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Muzeum fajek w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Muzeum Tulipanów w Amsterdamie - Boom Chicago - AMAZE Amsterdam - nowe wciągające doświadczenie od ID&T - Doświadczenie Rembrandtiusa - Prom do zamku Muiderslot (od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot - Zwiedzanie Keukenhof (wiosna) - Wejście do Keukenhof z pominięciem kolejki i transfery autokarowe (sezonowo/wymagana rezerwacja) - Zaanse Schans Tour (wymagana rezerwacja) - Volendam, Edam i wycieczka po wiatrakach (wymagana rezerwacja) - Wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi (wymagana rezerwacja) - Jednodniowa wycieczka do Antwerpii z Amsterdamu - Narodowe Muzeum Morskie - RTXP Amsterdam - Wycieczka piesza wprowadzająca - Hello Amsterdam (wymagana rezerwacja) - Wycieczka kulinarna z przewodnikiem po Jordaan (wymagana rezerwacja) *Oszczędności oparte na przykładowych planach podróży na stronie Go City.

Amsterdam: Królewskie Diamentowe Doświadczenie

2. Amsterdam: Królewskie Diamentowe Doświadczenie

Od chwili założenia naszej firmy w 1840 roku do Amsterdamu przybywali przedstawiciele tantiem z całego świata, aby zobaczyć i podziwiać nasze rzemiosło. Gościliśmy gości takich jak cesarzowa Sisi, wicekról Chin, król Rama V i książę Napoleon. A teraz Twoja kolej na wizytę. Dzięki The Royal Experience otrzymasz prywatną wycieczkę i zanurzysz się jeszcze głębiej w świat diamentów. Niezapomniane przeżycie, które trwa około godziny, ale pozostaje na całe życie. Nasz przewodnik opowie Ci wszystko o naszym bogatym dziedzictwie, pełnym królewskich historii. Dowiedz się, jak Amsterdam stał się Miastem Diamentów i wejdź za kulisy i odwiedź prywatny pokój w jednej z naszych czterech monumentalnych willi z XIX wieku. Tutaj zaprezentujemy ponadczasowe piękności, które stworzyliśmy, a Ty zapoznasz się z częścią naszej bogatej kolekcji diamentów. Oczywiście będziesz miał również możliwość zakupu diamentów po osobistym doradztwie naszych ekspertów. Podczas prywatnej wycieczki dowiesz się, jak analizować diament i dlaczego niektóre diamenty błyszczą bardziej niż inne. Chcesz zaimponować znajomym swoją wiedzą? Zarezerwuj już teraz prywatną wycieczkę i zostań prawdziwym ekspertem od diamentów.

Amsterdam: Królewskie doświadczenie zaręczynowe

3. Amsterdam: Królewskie doświadczenie zaręczynowe

Czy wkrótce się zaręczysz? Szukasz odpowiedniego pierścionka z wyjątkowym diamentem? Jeśli tak jest, ciesz się przeżyciem, które stanie się naprawdę niezapomnianym momentem. Zajęcia przeznaczone są szczególnie dla par przygotowujących się do zaręczyn (lub rocznicy) i chcących dowiedzieć się więcej o diamentach. Pokażemy Ci wszystkie rodzaje pierścionków zaręczynowych, dowiesz się o różnych technikach szlifowania i klasyfikacji diamentów. Oczywiście możesz wypróbować je wszystkie. Od założenia firmy w 1840 roku rzemieślnicy w Royal Coster tworzą cenne diamenty dla tantiem na całym świecie. Wykonali najpiękniejszą biżuterię diamentową. Teraz Ty i Twoja bliska osoba możecie z bliska zobaczyć, jak powstaje ta ponadczasowa biżuteria w najstarszej działającej fabryce diamentów na świecie. Twój przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią diamentów, a będziesz świadkiem na własne oczy, jak rzemieślnicy wycinają i polerują surowe kamienie w błyszczące diamenty. Podczas gdy złotnicy dbają o oprawę wybranego przez Ciebie diamentu i natychmiastową regulację pierścionka, Ty możesz cieszyć się lampką szampana. Jeśli więc szukasz wyjątkowej propozycji małżeństwa lub niespodzianki z okazji rocznicy, ta wycieczka jest na to świetnym sposobem. Jest romantycznie, oryginalnie i niezapomnianie! Kupno pierścionka zaręczynowego jest czymś wyjątkowym samym w sobie. Jeśli połączysz to z większą wiedzą i uznaniem dla diamentów, stanie się to doświadczeniem na całe życie.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Coster Diamonds: najlepsze atrakcje w pobliżu

Coster Diamonds: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Coster Diamonds? Kliknij tutaj.