Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Costa Dorada

Często zadawane pytania dotyczące: Costa Dorada

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Costa Dorada?

Costa Dorada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Costa Dorada? Kliknij tutaj.

Costa Dorada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3776 opinii

Zdecydowanie przejdź do wcześniejszego przedziału czasowego i ustaw się w kolejce wcześnie, aby uzyskać miejsce z przodu łodzi. W cenie napoje i bilet na przekąskę, czyli hamburger z frytkami. Dostarczono sprzęt do nurkowania, ale nie był potrzebny, ponieważ nie ma morskiego życia. Łódź jest bezpieczna, jeśli masz torbę na pokładzie, polecam taką, którą możesz zapiąć blisko, aby była bezpieczniejsza. płynna żegluga i urocza załoga, pamiętajcie o napiwku!

Wszystko poszło bardzo dobrze, niezależnie od tego, czy był to wyjazd, czy powrót. Podobnie jak dzień w parku jest super. Byłoby super miło mieć mały kupon rabatowy w parku do wykorzystania w sklepie lub restauracji. Ale poza tym nic do powiedzenia. Zrobić ponownie z tą firmą z zamkniętymi oczami.

Zrobiliśmy 3-godzinną wycieczkę i uwielbialiśmy każdą minutę, że załoga była świetna (ok, nie nurkowaliśmy), ale doświadczenie było świetne, ponieważ byliśmy ośmioosobową rodziną, trudno jest, aby wszyscy się uśmiechali i wszyscy to uwielbialiśmy

fantastyczna podróż, bardzo chłodna, wszyscy byli przyjaźni i zrelaksowani, morze było spokojne, cudownie gorąco polecam, pojechaliśmy o 16:00 i było w połowie puste, w południe było absolutnie zapakowane. więc radzę wziąć wieczór

Park jest stary, ale ładny... atrakcje fajne pod względem wrażeń, ale nie warte swojej ceny w porównaniu do Europa Park. zaplanuj piknik, bo jedzenie jest okropne i za drogie.