Atrakcje i wycieczki

Costa Calma

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Costa Calma: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Costa Calma? Kliknij tutaj.

Costa Calma: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 732 opinii

Na początku byliśmy sceptyczni ze względu na różne recenzje, ale mimo to odważyliśmy się. Na pewno się nie zawiedliśmy! Zespół był bardzo przyjazny i zabawny, było się z czego śmiać i dowiedzieć się o delfinach i wielorybach. Rano widzieliśmy wiele rodzin delfinów na trasie o godzinie 10, nawet wieloryba i kilka płaszczek. Dzień wcześniej otrzymaliśmy SMS z informacją o odbiorze, który był punktualnie przed naszym hotelem. Kierowca był bardzo miły i bezpiecznie zabrał nas do punktu zrzutu. Zdecydowanie polecam! Dokonaliśmy rezerwacji z 3 dniowym wyprzedzeniem, wszystko poszło zgodnie z opisem!

Guida bardzo sympatyczna e brava (Oliver). Penso unico twój chłopak, który nas pożegnał i zachorował na życie na wyspie. Abbiamo zobacz numer postów i publikuj przewodniki po tematach i ciekawostkach z wyspy. Non c'è stato un momento di tempo perso. Da segnalare inoltre un attimo prezzo, rozważ anche che sono compresi l'entrata al museo e il pranzo. Molto raccomandato! Unica pecca abbiamo fatto una toccata e fuga alle dune di Corralejo, forse il posto più bello dell'isola.

Absolutnie polecam! Niestety nie mogliśmy zobaczyć delfinów, ale wycieczka była absolutną atrakcją. Obaj przewodnicy są bardzo zabawni, upewniają się, że wszyscy są w porządku i udzielili nam wielu ciekawych informacji. Żeglowanie łodzią po oceanie było po prostu świetną zabawą! Tak trzymaj!

Wycieczka jest wysoce zalecana! Atmosfera na pokładzie była świetna, przewodnicy zabawni i widzieliśmy dużo delfinów. Mieliśmy szczęście spotkać szkołę delfinów liczącą około 70 zwierząt, która towarzyszyła nam przez całą podróż. Wspaniałe doświadczenie!

Super fajni, kompetentni i dobrzy przewodnicy. Widzieliśmy zarówno wieloryby, jak i delfiny i odbyliśmy podróż wyścigową do domu w kierunku portu z pełną muzyką! Doświadczenie, którego nie zapomnimy.