Wybierz daty
Costa Adeje

rejsy i wycieczki statkiem

rejsy i wycieczki statkiem: Popularne w kategorii Costa Adeje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Costa Adeje

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Costa Adeje?

W: Costa Adeje są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Costa Adeje obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Costa Adeje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Costa Adeje? Kliknij tutaj.

Costa Adeje: Co mówią inni?

Bardzo fajna, dobrze zorganizowana wycieczka. Bardzo przyjazny zespół i informacje w różnych językach. Zrobiliśmy 3-godzinną wycieczkę. Były kanapki i różne napoje (alkoholowe i bezalkoholowe). Oprócz wielorybów widzieliśmy żółwie i było jeszcze czas na ochłodzenie się w morzu :) Spędziliśmy wspaniałe popołudnie i gorąco polecamy wycieczkę!

Miła wycieczka z obserwacjami grindwali, delfinów i żółwia morskiego. Zespół na łodzi był bardzo miły, a dystrybucja napojów i przekąsek przebiegała szybko i na życzenie. Załoga zachowuje się bardzo z szacunkiem wobec zwierząt, a także zachowuje niezbędne odległości. Wyjaśnienie zwierząt i siedlisk zostało sporządzone w trzech językach.

Doświadczenie było bardzo dobre, chłopaki z załogi byli bardzo przyjaźni, minęło 5h, widzieliśmy delfiny i wieloryby w okolicy i prawda jest taka, że było ich sporo, miałeś dostępne napoje bezalkoholowe, a potem talerz paelli do zjedzenia , który nie był zbyt dobry w smaku, ale po spacerze zgłodniał

załoga była bardzo miła i pomocna! Naprawdę starali się, a także znaleźli czas na indywidualne problemy. . . samo nurkowanie również było bardzo miłe, podobnie jak nurkowanie z rurką! była świetna zabawa i zawsze czułeś się bezpiecznie!

Bardzo miła załoga i widziała piękne wieloryby i delfiny! To było wspaniałe doświadczenie!