Wybierz daty
Costa Adeje

paralotniarstwo

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu paralotniarstwo w: Costa Adeje

Oprócz atrakcji typu paralotniarstwo jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Costa Adeje?

W: Costa Adeje są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu paralotniarstwo w: Costa Adeje obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu paralotniarstwo w: Costa Adeje:

Costa Adeje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Costa Adeje? Kliknij tutaj.

Costa Adeje: Co mówią inni?

Wszystko jest bardzo łatwe i dobrze zorganizowane, od rezerwacji po zwrot do naszego samochodu. Gdy tylko zarezerwowaliśmy, personel skontaktował się ze mną, aby przekazać mi wszystkie informacje (czas spotkania, miejsce, w co się ubrać itp.) Po zaparkowaniu samochodu, personel spotkał się z nami i wyjaśnił kilka rzeczy na temat jazdy. Potem zawozili nas na wzgórze i dbali o nas na każdym kroku. Personel jest bardzo bardzo miły, czuliśmy się z nimi bezpiecznie. Dziękuję Ci! Jedyną „złą rzeczą” jest to, że aby otrzymać zdjęcia i filmy, musieliśmy trochę za dużo zapłacić… poza tym było to wspaniałe doświadczenie !!

od pierwszej rezerwacji w Wielkiej Brytanii do zakończenia lotu byłem pod wrażeniem usługi. świetna komunikacja przez cały czas (niestety musiałem przełożyć z powodu problemów pogodowych, ale cały czas byłem informowany) wysoce profesjonalny spokojny zespół. Teraz wiem, dlaczego ptaki śpiewają i zazdroszczę cudownej pracy Rogera !! z pewnością polecam i na pewno zrobię kolejny lot, dziękuję

dosłownie najlepsze doświadczenie w historii! mój instruktor tandemowy Gustav był bardzo kompetentny i profesjonalny i naprawdę mnie uspokoił, nie wspominając o tym, że śmiałem się przez cały czas. Absolutnie uwielbiałem każdą sekundę i gorąco polecam tę firmę każdemu, kto szuka dodatkowych wrażeń. dziękuję zespołowi za to, że mój chłopak i moje wakacje były wyjątkowe.

Świetny instruktor, oszałamiający widok, jeśli czujesz się komfortowo możesz nawet poprowadzić szybownictwo :)