Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Costa Adeje

Costa Adeje – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Costa Adeje

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Costa Adeje?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Costa Adeje obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Costa Adeje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Costa Adeje? Kliknij tutaj.

Costa Adeje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 11 325 opinii

Bardzo ładny i duży park wodny! Mogę się tylko zgodzić z innymi opiniami, nawet we wrześniu powinieneś być tam o 10 rano. Większość zjeżdżalni udało nam się zjechać 2-3 razy rano. Czas oczekiwania wynosił około 10-15 minut, wczesnym popołudniem widać, że park robi się coraz pełniejszy i na niektórych zjeżdżalniach trzeba czekać dobre 45 minut -1 godzinę. Większość zjeżdżalni jest dość stroma i szybka, co osobiście uznaliśmy za świetne! Park polecam "większym" dzieciom lub dorosłym. Był też ogromny basen ze sztuczną falą, co również było bardzo zabawne! Wczoraj spędziliśmy super fajny dzień w Siam Park, zdecydowanie polecamy! :)

Gorąco polecam, od odbioru przez wycieczkę po transport powrotny, wszystko działało świetnie! TOP!!! Cała załoga jest super przyjazna, kompetentna i odpowiada na prośby. Pozwolono nam zobaczyć kilka wielorybów i delfinów - niesamowite doświadczenie. Jedzenie było również super pyszne. Zdecydowanie możemy polecić wycieczkę każdemu, kto jest na Teneryfie!

To była wspaniała wycieczka. Z bliska widzieliśmy delfiny i grindwale. Zwierzęta były brane pod uwagę i podchodziły bardzo ostrożnie. Na przystanku było pyszne jedzenie, a załoga bardzo się o nas troszczyła. Na pokładzie znajduje się również toaleta.

loro park najlepszy na świecie! gorąco polecam. siam park - absolutnie świetny dla osób lubiących silne emocje i tego typu atrakcje wspaniałe wspomnienia

It was great! The crew was super nice and everything was well organized. We had a great time