Atrakcje i wycieczki

Costa Adeje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Costa Adeje – najciekawsze atrakcje

Costa Adeje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Costa Adeje? Kliknij tutaj.

Costa Adeje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3547 opinii

Bardzo przyjemny rejs po rezerwacie, mieliśmy dużo szczęścia ponieważ widzielismy przepływających kilka rodzinek gindwali i delfinów z bliskiej odległości w ich naturalnym środowisku. Za każdym razem gdy załoga wypatrzyła płynace zwierzęta wyłączała silnik, żeby ich nie spłoszyć. Wszystkie informacje o bezpieczeństwie i naturalnym środowisku przekładane z hiszpańskiego były na angielski, niemiecki i francuski. Zapierające dech w piersiach widoki w okolicach Los Gigantes i Masca. W tamtych okolicach zatrzymalismy się na trochę - kto chciał mógł popływać (polecam snorkeling) lub chillować i delektować się pięknymi widokami i pogodą na katamaranie. W drodze powrotnej również natrafiliśmy na płynące delfiny. Bardzo sympatyczna i pomocna załoga! Gorąca paella, nielimitowane napoje i na koniec mała niespodzianka :) Zgodnie z obowiązującymi restrykcjami covidowymi trzeba nosić maseczki ochronne.

Siam Park super zabawa! Zdecydowanie polecamy Fast Lane. 15 € za osobę i możesz iść prosto na zjeżdżalnie. Lori Parque bardzo piękne i miłe zwierzęta! Niezbyt duży, można go przejść w 2 godziny, fajne pokazy

Both trips very nice.However I do not recommend Siam for people with a locomotion sicknes.It was hard and scary for me.Most of slides are extreme to bare.

Bilet łączony jest znacznie tańszy niż oba pojedyncze, a wizyta w obu parkach jest zdecydowanie tego warta!

Super miła właścicielka i widzieliśmy wieloryby, delfiny...