Wybierz daty

CosmoCaixa

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

CosmoCaixa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu CosmoCaixa? Kliknij tutaj.

CosmoCaixa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1434 opinii

przydatne bardzo wygodne bcn5 Zawsze radzę wydrukować papier po przybyciu na lotnisko, musisz dotrzeć do skrzynki informacyjnej lub do kogokolwiek, gdzie możesz skasować bilety i otrzymać kartę, są dwie karty: jedna na autobus i linie metra, a druga jest dla muzeów i tak dalej, Jedyną negatywną uwagą, która nie obejmuje nocnych autobusów, którą trzeba zapłacić, przyciąga każda kwota 2,40 € I tak miłośnicy muzeów i wszystko można łatwo kupić i jak w rzeczywistości darmowe muzea mi je prawie wszystkie są zrobione

Łatwy do odbioru na lotnisku. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę, ile razy korzystaliśmy z tranzytu i chodziliśmy do muzeów, a lista bezpłatnych muzeów pomogła nam dowiedzieć się i udać się do tych, których inaczej byśmy nie spróbowali. Sprawił, że cała podróż była bardziej zrelaksowana, interesująca i nieskomplikowana.

Karta Barcelona była niezwykle wygodna do transportu podczas naszego pobytu! Nie musieliśmy cały czas martwić się kupowaniem biletów. Skorzystaliśmy również z kilku bezpłatnych muzeów i zniżek na niektóre wizyty. To pozwoliło nam w pełni wykorzystać nasz pobyt.

Świetne do częstych podróży. Metro jest bardzo wygodne. Autobusy jeżdżą często. Karta została zapisana

Najlepsza rzecz na świecie!!! Zrobiłem z tym Barcelonę w górę iw dół