Atrakcje i wycieczki
Corralejo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Corralejo

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Corralejo?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Corralejo obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Corralejo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Corralejo? Kliknij tutaj.

Corralejo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2881 opinii

Wspaniała wycieczka katamaranem z dostarczanym jedzeniem i piciem. Taksówką żebrową na molo i 30 minut spacerem po starej wiosce rybackiej na Lobos, obecnie niezamieszkanej, z wyjątkiem jednodniowych wycieczkowiczów. Powrót do katamaranu nieco owłosiony, ponieważ wiatr wzmógł się i stworzył duże fale. Skończyło się na tym, że zabrano mnie z powrotem do zatoki na Fuerteventurze, gdzie morze było cichsze do przepłynięcia. Wszystko dobrze obsługiwane przez załogę. Pyszna paella na obiad. Będziemy warci swojej ceny.

Wyspa jest tego warta. Rejs łodzią jest krótki. Trzeba mieć 4-5 godzin na pokonanie oznaczonych ścieżek, całej wyspy. Lepiej zabrać ze sobą kanapki, bo na wyspie jest tylko jedna tawerna, która oferuje posiłki, ale jest bardzo mała i zawsze zatłoczona. Można tam zabrać napoje.

Dotarcie do Lobos zajęło około 30 minut, popłynęliśmy promem o 10 rano, a następnie wróciliśmy promem o 16:00. Możliwa była również godzina 14.00. Fale były dość wysokie, co było super zabawne, a Lobos jest zdecydowanie warte odwiedzenia za tę cenę!

I enjoyed the trip and the guide really did a great job

Sprawnie i przyjemnie, łatwo znaleźć punkt startowy :)