Atrakcje i wycieczki
Corralejo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Corralejo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Corralejo? Kliknij tutaj.

Corralejo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2480 opinii

Zarezerwowaliśmy ten bilet na następny dzień późnym wieczorem i wszystko poszło gładko. Załoga była naprawdę miła i przyjazna. Udało nam się sami zdecydować na miejscu spotkania, kiedy chcielibyśmy wrócić łodzią. Do wyboru mieliśmy 3 razy. Trochę więcej czasu zabraliśmy na wyspę Lobos, co również okazało się wskazane. Runda na wyspie trwa około 3 godzin (i nie szliśmy do latarni ani na górę, tylko zewnętrzna runda). Mieliśmy ze sobą tylko dużą butelkę wody. To właściwie nie wystarczyło. Klimat był tam bardzo gorący i suchy. Ale w porcie są wszelkiego rodzaju napoje dobrze schłodzone i po uczciwych cenach. W przeciwnym razie wyspa jest warta wycieczki dla osób lubiących piesze wędrówki oraz ciszę i spokój (miłośnicy przyrody).

Bardzo miła i kompetentna załoga, szczególnie podobało nam się traktowanie Graciano. Podróż była szybka i bezpieczna, w drodze powrotnej było dużo fal i statek dużo się poruszał, ale do portu dotarliśmy dobrze i szybko. Nie zastosowaliśmy się do rady, aby założyć wygodne buty, ponieważ pogubiliśmy się i był to duży błąd, ale i tak chodziliśmy po wysepce ... bajeczna, w 100% polecana.

Polecamy doświadczenie! Te llevan al parque de Timanfaya y te explican las cosas perfectamente! El guía y el dyrygent del autobus syn unos profesionales! Por mi parte solo me hubiera gustado que fuera una hora más larga para tener un poco más de tiempo en los lugares que te llevan… pero como digo está muy bien y gran descubrimiento el vino de Lanzarote!

Tyle zabawy, sama łódź jest piękna i uwielbialiśmy bawić się deskami wiosłowymi / kajakami. Urocza załoga łodzi, która była urocza i przyjazna! paella była smaczna i zawierała mnóstwo darmowych napojów! Absolutnie polecam ten wyjazd każdemu.

Bardzo łatwo było znaleźć w porcie. Poleciłbym to wszystkim. Powinienem był zrobić człowieku