Corralejo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Corralejo: największe atrakcje

Corralejo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Corralejo? Kliknij tutaj.

Corralejo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1707 opinii

Bardzo miła i kompetentna załoga, szczególnie podobało nam się traktowanie Graciano. Podróż była szybka i bezpieczna, w drodze powrotnej było dużo fal i statek dużo się poruszał, ale do portu dotarliśmy dobrze i szybko. Nie zastosowaliśmy się do rady, aby założyć wygodne buty, ponieważ pogubiliśmy się i był to duży błąd, ale i tak chodziliśmy po wysepce ... bajeczna, w 100% polecana.

Tyle zabawy, sama łódź jest piękna i uwielbialiśmy bawić się deskami wiosłowymi / kajakami. Urocza załoga łodzi, która była urocza i przyjazna! paella była smaczna i zawierała mnóstwo darmowych napojów! Absolutnie polecam ten wyjazd każdemu.

Bardzo dobrze zorganizowany, a czas jest bardzo wykorzystany. Na północy Fuerteventury można zobaczyć wszystko, co najciekawsze. Powtarzam bez wątpienia

Najlepsze wrażenia z wakacji. Mnóstwo czasu na pływanie, świetny personel na łodzi, świetna paella, tyle drinków, ile chcesz :)

Znakomity szyper, wyszedł z siebie, aby moja rodzina świetnie się bawiła. Borja i Lisa (szyper i załoga) to zasługa firmy.