Przygoda

Klify Moheru: 1-dniowa wycieczka z Cork

Organizator atrakcji: Paddywagon Tours

Klify Moheru: 1-dniowa wycieczka z Cork

Organizator atrakcji: Paddywagon Tours

Od 259,82 zł za osobę

Odwiedź Klify Moheru podczas jednodniowej wycieczki z Cork. Zobacz więcej malowniczego zachodniego wybrzeża Irlandii, w tym miasto Limerick, Burren i zamek Bunratty.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj spektakularne piękno Klifów Moheru
 • Podziwiaj nagradzaną wystawę „Atlantic Edge"
 • Podróżuj przez skaliste krajobrazy Burren i wzdłuż krawędzi zatoki Galway
Pełny opis

Twoja wycieczka po zachodnim wybrzeżu Irlandii zaczyna się rano od zameldowania w biurze turystycznym Bridge Street w mieście Cork. Wybierz się na przejażdżkę do Limerick, stolicy regionu środkowo-zachodniego, z przystankiem nad brzegiem rzeki Shannon. Kontynuuj podróż do Klifów Moheru, gdzie zatrzymasz się, aby odkryć to miejsce o niesamowitym naturalnym pięknie. Odbierz bezpłatny bilet, aby zobaczyć wielokrotnie nagradzaną wystawę Atlantic Edge, która bada potężne Klify Moheru z różnych perspektyw. Następnie kierowca zabierze Cię wzdłuż wybrzeża Atlantyku, podziwiając wspaniałe widoki na zatokę Galway i Wyspy Aran. Podróżuj przez region Burren i podziwiaj niezwykły widok jego wyjątkowego skalistego krajobrazu. Następnie zatrzymasz się na krótki postój w zamku Bunratty przed przyjemnym powrotem do miasta Cork, mijając po drodze wzgórza Złotej Doliny. Powrót do Cork wieczorem.

Wliczone w cenę
 • Opłaty za wstęp na teren Klifów Moherów
 • Bilet wstępu na wystawę „Atlantic Edge"
 • Lunch
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się w biurze Paddywagon Tours, 9 Bridge Street (obok mostu św. Patryka) o 7:45.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Palenie tytoniu
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 326 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nasz przewodnik, Martin, ZROBIŁ to doświadczenie! Na Cliffs było bardzo pochmurno, więc niestety nie byliśmy w stanie ich zobaczyć, a to mogło zrujnować dzień, ale Martin zadbał o to, abyśmy mieli mnóstwo czasu w Burren, aby nadrobić tę stratę. Miał świetne poczucie humoru i był zarówno ostrożnym kierowcą, jak i kompetentnym przewodnikiem! Był tak troskliwy i gościnny. :) Bardzo go polecam.

Czytaj dalej

27 lipca 2022

Podróż była świetnym sposobem na zobaczenie tego dzikiego, nieokiełznanego zakątka Irlandii. Nasz kierowca, John (Paddywagon Tours), wykazał się głębokością i szerokością wiedzy, która była więcej niż wystarczająca do tego typu wycieczek. Po drodze podzielił się wieloma anegdotami na temat wszystkich aspektów Irlandii. Zwrócił uwagę na rzeczy, które łatwo byłoby przeoczyć, gdybyśmy nie wiedzieli, jak ich szukać, co jest bardzo cenną funkcją. Jego historie poruszały akcję i sprawiały, że podróż była o wiele przyjemniejsza

Czytaj dalej

13 września 2019

Lovely experience, the bus departed on time and had a great route planned with enough stops for food and toilets, so that everyone could be comfortable. The trip allows for a generous time at the cliffs and some quirky stops in little towns nearby, plus The Burren which is another impressive landscape to see. The guide provides a fair amount of information during the bus ride and also some quiet times where most people enjoy a nap. Overall a great experience!

Czytaj dalej

16 września 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 45313