Dodaj daty

Connacht
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Connacht

Connacht

Connacht: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Connacht? Kliknij tutaj.

Connacht: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(9043 recenzji)

Wybraliśmy się na trasę z Jackiem (lub jak lubimy go nazywać: Jacko 😊) i spędziliśmy niesamowity dzień. Klify Moher są piękne, Burren jest naprawdę miło zobaczyć, a Galway to wspaniałe miasto. Wycieczka była dobrze zorganizowana (udzielono wielu wskazówek, a wcześniejszy e-mail był bardzo obszerny), terminy były wystarczające i dobrze wyjaśnione. Jack był niesamowitym przewodnikiem. Znał trochę historię Irlandii, jest świetnym gawędziarzem, ma świetne poczucie humoru i jest wyjątkowo przyjazny. Przesłał nam nawet kilka wskazówek dotyczących mniej turystycznych napojów i miejsc z jedzeniem w Dublinie, z czego byliśmy naprawdę zadowoleni. Naprawdę sprawił, że nasza trasa była świetna!

Wycieczka była naprawdę świetna! Nasz przewodnik Luke i nasza kierowca Ana byli do naszej dyspozycji przez cały czas i dostarczali bardzo ekscytujących, istotnych informacji na temat tła kulturowego i historycznego podróży. Zalecenia dla Dublina i Galway były również bardzo pomocne. Poczucie humoru naszego przewodnika Luke'a było świetne i rozjaśniło dzień, dzięki czemu czułeś się całkowicie komfortowo i bezpiecznie. Ogólnie rzecz biorąc, absolutnie wspaniała wycieczka.

Mieliśmy naprawdę świetnego przewodnika w Conorze! Włożył wiele serca w swoich gości i opowiedział wiele ciekawych rzeczy o Irlandii i jej historii. Szczególnie miłe było to, że grał muzykę irlandzką, a nawet sam śpiewał! To sprawiło, że długa podróż autobusem była bardzo zabawna! Mieliśmy 2 godziny na Klifach Moheru, szybki przystanek na zdjęcia i 2 godziny w Galway, co wystarczyło na wszystkie lokalizacje.

David był świetnym przewodnikiem, posiadającym dużą wiedzę historyczną, dobry humor i talent wokalny. Wycieczka była bardzo miłą przygodą.

niesamowita jednodniowa wycieczka, to była główna atrakcja mojej podróży po Irlandii. Gina i Ivan byli niesamowici, dzięki za dzisiaj!