Como
kościoły i katedry

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kościoły i katedry w: Como

Oprócz atrakcji typu kościoły i katedry jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Como?

W których atrakcjach typu kościoły i katedry w: Como obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Como: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Como? Kliknij tutaj.

Como: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 5 opinii

Fantastyczne doświadczenie! Spotkaliśmy 2 dziewczyny, gdy byliśmy poza domem i poinformowali nas, że pociąg z dworca centralnego w Mediolanie, a pociąg do góry kosztował tylko 5 €, ale podróż autobusem, rejs statkiem i wycieczka audio była zdecydowanie tego warta. Bardzo kompetentny przewodnik i naprawdę świetne doświadczenie. Czy w 100% poleciłbym każdemu, kto chce miłej jednodniowej wycieczki, zwłaszcza że Mediolan można zwiedzać w nieco ponad jeden dzień.

Jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem, przewodnik był bardzo przyjazny, kompetentny i bardzo opiekuńczy, dokładając wszelkich starań, aby poświęcić nam swoją niepodzielną uwagę, abyśmy czuli, że to prywatna wycieczka. Jezioro Como….. zapieranie dech w piersiach to wyrażenie, które nie oddaje sprawiedliwości! Uważam to za bardziej hipnotyzujące niż Almafi

Zaczęliśmy od centrum Mediolanu. Podróż była niesamowita. Możesz zmienić wycieczkę łodzią na prywatną, ponieważ podczas 2-godzinnej podróży zatrzymujesz się co 5-10 minut, aby każdy mógł wsiąść i wysiąść na różnych przystankach. Ogólnie rzecz biorąc, Anna i kierowca byli niesamowici i uwielbiałem tę podróż! ! ! Polecam w 100%.

Pamiętaj, aby zapytać o czas i miejsce odbioru. Ponieważ zadzwonili do mnie dzień wcześniej i podali mi miejsce i godzinę. Pojechaliśmy tam na czas i okazało się, że powiedzieli nam niewłaściwą godzinę, więc czekaliśmy jeszcze 30 minut: (poza tym ta podróż jest dobra. Nasz przewodnik jest doskonały!

Bardzo miły dzień z dobrym i przyjaznym przewodnikiem, który udzielił wystarczającej ilości informacji, ale także dał ci dużo wolnego czasu na robienie własnych rzeczy.