Dodaj daty

Coco Bongo, Cancun

Coco Bongo, Cancun – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Klub nocny Coco Bongo

1. Cancun: Klub nocny Coco Bongo

Przygotuj się na wyjątkową noc, której nigdy nie zapomnisz w słynnym Coco Bongo. Zachwyć się konfetti i pokazami świetlnymi, popijając pyszne koktajle podczas tego spektakularnego wydarzenia w Cancun. Udaj się do serca Strefy Hotelowej i Coco Bongo Cancun. Przygotuj się na wejście do klubu zaledwie jedną przecznicę od majestatycznego Morza Karaibskiego i przygotuj się na jedną z najbardziej szokujących i niezapomnianych nocy w swoim życiu. Gdy znajdziesz się w środku, zachwyć się latającymi akrobatami, imponującymi hołdami muzycznymi i nieustanną imprezową atmosferą, dzięki której Coco Bongo stało się znane na całym świecie. Uderz w parkiet pod spadającym błyszczącym konfetti lub wypij pyszny koktajl, podczas gdy występy oddają hołd Madonnie, Michaelowi Jacksonowi i Beyoncé. Wybierz jedną z opcji, w tym Premium, Gold Member, Double Gold i Front Row. W zależności od wybranej opcji przez całą noc będziesz cieszyć się różnymi korzyściami, takimi jak napoje narodowe, napoje premium i wiele innych.

Cancún: Coco Bongo Beach Party Experience

2. Cancún: Coco Bongo Beach Party Experience

Dołącz do niesamowitej imprezy na plaży z widokiem na Morze Karaibskie. Doświadczenie w jednym z najlepszych nowych miejsc w Cancun. Spodziewaj się niesamowitej rozrywki, ogromnej parady technologii, akrobacji i wydarzeń, których nigdy wcześniej nie widziano na scenie tego typu. Przeżyj fantastyczny dzień nad krystalicznie czystymi wodami majestatycznego Morza Karaibskiego i jego białym piaskiem. Podziwiaj widoki, kolory, muzykę i występy najlepszych DJ-ów i akrobatyków. Ciesz się nocą przy szerokiej gamie pysznych koktajli i drinków.

Cancún: pakiet gwiazd Coco Bongo na plaży

3. Cancún: pakiet gwiazd Coco Bongo na plaży

Podaruj sobie pakiet celebrytów w Coco Bongo. Skorzystaj z priorytetowego dostępu i udogodnień premium, w tym otwartego baru premium, talerza z przekąskami i niezrównanych widoków na ocean i baseny z zarezerwowanego obszaru na antresoli. Przygotuj się na niesamowitą imprezę na plaży w nowym klubie plażowym Coco Bongo. Baw się ze swoją grupą w nowym miejscu położonym nad malowniczym Morzem Karaibskim i niekończącym się białym piaskiem. Napij się ulubionego drinka lub wskocz do basenu. Tańcz wraz z rezydentami DJ-ów i oglądaj występy utalentowanych akrobatów i personelu. Zabierz do domu pamiątkę, która upamiętni Twoją imprezę.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Coco Bongo, Cancun: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Coco Bongo, Cancun? Kliknij tutaj.