Coba

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Coba: Wycieczki i bilety

Coba: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Coba? Kliknij tutaj.

Coba: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 727 opinii

Zabytki są naprawdę świetne. Wycieczka zajęła nam tylko około 16 1/2 godziny. Przewodnik Luis był absolutnie topowym kierowcą autobusu, a Christian był również dobry. Niestety do kupowania tanich pamiątek próbuje się zachęcić odwiedzając sklepy z pamiątkami (spotkanie, obiad Majów, miejsce spotkań w Tulum Play del Carmen). Tulum było bardzo miłe, cenote było przyjemnym ochłodzeniem, a Cobá głównym punktem wycieczki. Jedzenie było proste, ale smaczne. Znowu chętnie.

Na wycieczkę w ostatniej chwili było to niesamowite. Zarezerwowaliśmy noc wcześniej i cieszymy się, że tak zrobiliśmy. Nasz gość z trasy Hector był świetny i kompetentny. Wycieczka daje wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie każdego miejsca, ale nie za dużo czasu. Gorąco polecam. Zabierz ręczniki i ubranie na zmianę, bo w drodze powrotnej robi się zimno.

To był zdecydowanie jeden z głównych punktów mojej podróży do Cancún, gildia tournee wykonała świetną robotę, wyjaśniając historię każdej odwiedzanej witryny, chociaż on głównie mówił po hiszpańsku, ale tego oczekiwano, ponieważ byliśmy w hiszpańskojęzycznym kraju lol . To całodniowa wycieczka, więc bądź przygotowany. Pokochasz to, gwarantuję ci.

Bardzo fajna wycieczka bez zadnego wciskania tequili;) duzo czasu w busie ale jesli chce sie wszystko zobaczyc à trzeba

Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd w kameralnej grupie. Super przewodnicy. zdecydowanie warte polecenia ;)