Wybierz daty

Cmentarz Père-Lachaise

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Cmentarz Père-Lachaise: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cmentarz Père-Lachaise? Kliknij tutaj.

Cmentarz Père-Lachaise: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2205 opinii

Doskonały przewodnik i fascynujące miejsce, które trzeba zobaczyć

Alain był doskonałym przewodnikiem, który najpierw zapytał nas, co najbardziej chcielibyśmy zobaczyć, a następnie zajął się innymi dziedzinami, które jego zdaniem mogą nas zainteresować. Był kompetentny, dyskretny i po prostu typ przewodnika, z którym lubimy wchodzić w interakcje. Nigdy nie znaleźlibyśmy grobu tak łatwo bez przewodnika, więc gorąco polecam wynajęcie jednego, a dodatkowe anegdoty o każdym „lokatorze” były interesujące i zabawne. To był nasz pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z tej usługi i zrobimy to ponownie.

W tę sobotę 20 lutego 2021 roku wizyta na cmentarzu pere lachaise była bardzo ciekawa. nie widzieliśmy 3 i pół godziny wizyty, było to bardzo pouczające, a także anegdotyczne z naszym wspaniałym przewodnikiem Jeanem François. jeszcze raz dziękuję jean françois za tę bajeczną chwilę, pełną humoru i poezji. do zobaczenia wkrótce, mamy nadzieję na wspólny "ekscytujący Paryż". mimi i alain. stary goth.

Nasz przewodnik (opisywał wycieczkę dla innego przewodnika, który był chory) był niezwykle kompetentny i dołożył wszelkich starań, aby uwzględnić nasze zainteresowania i prośby o zobaczenie konkretnych grobów lub innych ciekawych miejsc na cmentarzu. Podzielił się także wieloma rzeczami o historii Père Lachaise i ewolucji Paryża.