Cmentarz Cimitero Monumentale

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Cmentarz Cimitero Monumentale: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cmentarz Cimitero Monumentale – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mediolan: 20 atrakcji w audioprzewodniku z mapą trasy

Mediolan: 20 atrakcji w audioprzewodniku z mapą trasy

Mediolan to miasto, w którym moda, historia i nowoczesność łączą się, tworząc symfonię elegancji i innowacji. Twój audioprzewodnik poprowadzi Cię do 20 najlepszych atrakcji miasta, pozwalając na zwiedzanie we własnym tempie i zatrzymywanie się w dowolnych miejscach. Wyobraź sobie spacer po Galleria Vittorio Emanuele II, architektonicznym arcydziele, które szepcze opowieści o zamiłowaniu Mediolanu do wyrafinowania. Wyobraź sobie, że stoisz przed katedrą w Mediolanie, gotyckim klejnotem ozdobionym iglicami i posągami, które opowiadają wieki historii. Poczuj puls kreatywności w historycznej dzielnicy Brera, gdzie brukowane uliczki prowadzą do galerii sztuki, butików i kawiarni. Podczas gdy audioprzewodnik oprowadza Cię po zamku Sforzów, wyobraź sobie potężne dziedzictwo rodzin Visconti i Sforzów. Od nowoczesnej panoramy Porta Nuova po artystyczną dzielnicę Navigli, gdzie kanały wiją się przez modne sklepy, a tętniące życiem życie wypełnia noc, Mediolan rozwija się jako miasto, które płynnie łączy tradycję i współczesny urok. Dowiedz się więcej o 20 największych atrakcjach turystycznych w Mediolanie. Jego historię, kulturę, mity, architekturę i inne ważne fakty znajdziesz w audioprzewodniku, który rozpoczyna się na dworcu centralnym miasta i prowadzi od jednego miejsca do drugiego. Twój audioprzewodnik obejmuje 20 zabytków: 1. Dworzec kolejowy Milano Centrale 2. Piazza Gae Aulenti 3. Cmentarz Monumentalny 4. Arco della Pace 5. Park Sempione 6. Zamek Sforzesco 7. Bazylika Sant'Ambrogio 8. Cenacolo di Leonardo 9. Santa Maria delle Grazie 10. Chiesa di San Maurizio al Monastero Maggiore 11. Pinacoteca di Brera 12. Teatro alla Scala 13. Galleria Vittorio Emanuele II 14. Biblioteka Ambrozjańska 15. Chiesa di Santa Maria presso San Satiro 16. Muzeum katedry w Mediolanie 17. Katedra w Mediolanie 18. Katedra w Mediolanie 19. Via Monte Napoleone 20. Villa Necchi Campiglio Wszystko, czego potrzebujesz, to słuchawki i urządzenie mobilne, aby rozpocząć zwiedzanie.

Monumentalny cmentarz w Mediolanie Zwiedzanie z przewodnikiem

Monumentalny cmentarz w Mediolanie Zwiedzanie z przewodnikiem

Cmentarz Monumentalny w Mediolanie jest jednym z najbardziej charakterystycznych i nieznanych miejsc w mieście. Uważany za prawdziwy skansen, po wejściu na cmentarz nie ma słów, aby opisać piękno tego miejsca, w którym współistnieje spokój i sztuka. Dowiedz się o grobach najważniejszych mediolańskich rodzin. Zobacz, jak rodzina Campari zbudowała grobowiec podobny do Ostatniej Wieczerzy autorstwa Leonarda Da Vinci. Dołącz do tej 1,5-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po tym niezwykłym miejscu. Twój przewodnik pokaże Ci najważniejsze budynki i opowie historię cmentarza. Przygotuj się na odkrycie tego nieoczekiwanego miejsca w sercu Mediolanu.

Wycieczka rowerowa do Mediolanu

Wycieczka rowerowa do Mediolanu

Nasi lokalni przewodnicy poprowadzą Cię przez zawiły labirynt ulic miasta, sprawiając, że podróż będzie płynna i przyjemna. Ta wycieczka w małej grupie oferuje spokojną i przyjemną przejażdżkę po Mediolanie, wspaniałym centrum mody i finansów we Włoszech. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Mediolan po raz pierwszy, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem, naszym celem nie jest przytłoczenie Cię niekończącymi się szczegółami. Zamiast tego podkreślamy kultowe zabytki Mediolanu, dostarczając Ci niezbędnych informacji, które zwiększą Twoje zrozumienie i uznanie. Po drodze dzielimy się wieloma zabawnymi historiami, zapewniamy wiele okazji do zrobienia wspaniałych zdjęć i zapewniamy wygodny 3-biegowy rower, a także najwyższej klasy osobistą obsługę ze strony przewodnika i zespołu wsparcia. Mediolan to złożony gobelin historii i nowoczesności. W przeciwieństwie do Wenecji, która wydaje się zamrożona w czasie, Florencji znanej z jednej epoki lub Rzymu o głębokich korzeniach kulturowych, Mediolan jest dynamiczną mieszanką starego i nowego. To miejsce, w którym włoska tradycja przecina się z europejskimi innowacjami. Dołącz do nas podczas tej wycieczki, aby odkryć wyjątkowy urok Mediolanu, zakochać się w mieście tak jak my (w kółko!) i cieszyć się niezapomnianym i pełnym zabawy doświadczeniem!

Mediolan: Wycieczka piesza po monumentalnym cmentarzu

Mediolan: Wycieczka piesza po monumentalnym cmentarzu

Odkryj makabryczną stronę Mediolanu podczas tej pieszej wycieczki grupowej po monumentalnym cmentarzu. Znajdź miejsca spoczynku postaci historycznych, które uczyniły Mediolan wielkim pod względem ekonomicznym i artystycznym. Odwiedź cmentarz, na którym spoczywają Alessandro Manzoni, Franca Rame, Enzo Iannacci, Filippo Tommaso Marinetti, Arturo Toscanini i Alda Merini. Posłuchaj swojego przewodnika, który opowie Ci, jak łączy się tutaj historia artystyczna, gospodarcza, społeczna i religijna miasta. Przejdź się po Famedio, które początkowo pomyślano jako kościół, ale przekształcono w miejsce przechowywania grobowców bogatych i sławnych mieszkańców Mediolanu. Przekonaj się, że to miejsce to nie tylko cmentarz, ale skansen.

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem odkrywająca rzymskie dziedzictwo

Mediolan: Wycieczka z przewodnikiem odkrywająca rzymskie dziedzictwo

Zanurz się w niezrównanym odkrywaniu starożytnego rzymskiego Mediolanu dzięki naszej ekskluzywnej audioprzewodnikowi z przewodnikiem, opowiadającemu o niezwykłym dziedzictwie "Mediolanum". Korzystając ze smartfona i osobistych słuchawek, płynnie połącz sztukę i historię, wędrując po urokliwych ulicach miasta. Podczas spaceru odkryjesz początki Mediolanu, sięgające celtyckiej populacji, zanim został podbity przez rzymskie legiony. Od tego momentu tak skromna osada przeszła do historii jako Mediolanum. Pomimo dzisiejszej industrializacji, miasto nadal oferuje niesamowite i cenne dowody wspaniałej przeszłości, które czekają na odkrycie. Odkryjesz zarówno słynne, jak i ukryte miejsca przez pryzmat czasów starożytnego Rzymu, sugerując piękny kontrast między starym Mediolanum a nowoczesnym Mediolanem. Ambrożego, 📍Muzeum Alda Levi, 📍Kościół San Lorenzo, 📍Civic Roman Museum, 📍Pozostałości pałacu cesarskiego Maksymiana, 📍Duomo Mediolanu i inne ukryte miejsca. (Uwaga: wstęp jest opcjonalny i NIE jest wliczony w cenę, wybierz wejście na własny koszt) Odległość między przystankami wynosi od 5 do 7 minut spacerem, tworząc idealną półdniową eksplorację dla entuzjastów chcących odwiedzić każdą lokalizację, przy czym każde miejsce wymaga od 5 do 30 minut.

Mediolan: Unikalna audioprzewodnik z przewodnikiem po Alessandro Manzoni

Mediolan: Unikalna audioprzewodnik z przewodnikiem po Alessandro Manzoni

Zanurz się w niezrównanej eksploracji Mediolanu dzięki naszej ekskluzywnej wycieczce audio z przewodnikiem, opowiadającej o niezwykłym życiu Alessandro Manzoniego i jego książce: "The Betrothed". Jego wyjątkowość językowa osiągnęła najwyższy poziom dzięki słynnemu dziełu, opublikowanemu w latach 1825-1827 n.e., kładąc podwaliny pod nowy styl romansu we Włoszech. Korzystając ze smartfona i osobistych słuchawek, płynnie połącz literaturę i historię, wędrując ulicami miasta. Podczas spaceru odblokujesz historię Renzo i Lucii, dwojga głównych bohaterów powieści, kiedy Mediolan był pogrążony w okresie zawirowań w XVII wieku. Przemierzając mediolańskie ulice, odkryjesz na nowo miejsca i tematy ściśle związane z najbardziej poczytną powieścią wśród włoskich klasyków. Przejdź przez kultowe miejsca, w tym: Lazzaretto, 📍Porta Venezia, 📍Duomo w Mediolanie, 📍Dom Manzoniego, 📍Kościół San Fedele, 📍Cimitero Monumentale i inne ukryte lokalizacje. (Uwaga: wejście jest opcjonalne, jeśli to możliwe, wybierz wejście na własny koszt) Odległość między przystankami wynosi od 5 do 10 minut spacerem, tworząc idealną całodniową eksplorację dla entuzjastów chcących odwiedzić każdą lokalizację, przy czym każde miejsce wymaga od 5 do 40 minut.

Mediolan: BIG Skyline Tour zabytkowym Fiatem 500 (2 godz., 2 przystanki)

Mediolan: BIG Skyline Tour zabytkowym Fiatem 500 (2 godz., 2 przystanki)

Poznaj Mediolan w klasycznym Fiacie 500 i dostrzeż niektóre z najważniejszych atrakcji miasta podczas tej 2-godzinnej wycieczki. Zobacz panoramę miasta z innej perspektywy! Spotkaj się z kierowcą i wskocz do klasycznego czerwonego Fiata 500 w samym sercu miasta lub ciesz się wygodą spotkania z kierowcą w hotelu (tylko wybrane hotele). Zapoznaj się z architekturą i wieżami miasta, oglądając kilka ważnych punktów zainteresowania, w tym wieżę San Babila, Torre al Parco autorstwa Vico Magistretti, Diamentową Wieżę oraz Solaria i Aria Tower. Podziwiaj królewską willę Belgiojoso, zamek Sforzów, ogrody Montanelli, luksusową dzielnicę mody, wieżę Rasini, łuk Portaluppi... Zrób kilka zdjęć podczas krótkiego postoju w dzielnicy Garibaldi Skyline lub odwiedź okolicę z kultowymi pionowymi wieżami, pilot wycieczki będzie czekał na Ciebie w samochodzie. Odkryj nowoczesną dzielnicę City Life z 3 kultowymi wieżami zaprojektowanymi przez trzy gwiazdy architektury: Zaha Hadid, Isozaky, Libeskind. Zrób sobie pamiątkowe zdjęcia! Plan zwiedzania może ulec zmianie z powodu ruchu drogowego lub wskazań władz miejskich.

Mediolan: Nocna wycieczka zabytkowym Fiatem 500 (3 godz., 3 przystanki)

Mediolan: Nocna wycieczka zabytkowym Fiatem 500 (3 godz., 3 przystanki)

Odkryj Mediolan nocą w klasycznym Fiacie 500! Spotkaj się z kierowcą i wskocz do swojego klasycznego Fiata 500 w samym sercu miasta lub w hotelu (odbiór z hotelu: tylko wybrane hotele). Zapoznaj się z historią miasta i zobacz kilka interesujących miejsc, w tym katedrę Duomo, Corso Venezia, Muzeum Historii Naturalnej, operę La Scala, willę królewską Belgiojoso, zamek Sforzów, ogrody Montanelli, luksusową dzielnicę mody, Santa Maria delle Grazie, ogrody Guastalla, dzielnicę kanałów Navigli, Łuk Pokoju, Arenę, Chinatown, Monumentale Cimitery, nowoczesną dzielnicę Garibaldi Skyline z kultowym pionowym lasem i wiele więcej!!! Zrób kilka zdjęć podczas trzech przystanków lub odwiedź okolicę, pilot wycieczki będzie czekał na Ciebie w samochodzie. Plan zwiedzania może ulec zmianie ze względu na natężenie ruchu lub wskazania władz miejskich.

Monumentalny cmentarz w Mediolanie: odkryj nieoczekiwane

Monumentalny cmentarz w Mediolanie: odkryj nieoczekiwane

Cmentarz Monumentalny w Mediolanie, zwany także „Monumentale”, jest jednym z najbardziej nieznanych miejsc w mieście. Turyści odwiedzają główne miejsca, ale nie wiedzą, że istnieje nieoczekiwane miejsce, w którym sztuka i pokój współistnieją. Obserwując Cmentarz z zewnątrz, można podziwiać to kolosalne miejsce, ale w środku panuje spokój, cisza i spokój. Ci, którzy wyobrażają sobie to miejsce jako smutne, są w błędzie, ponieważ przedstawia się jako przyjemne miejsce do odwiedzenia, wypełnione napisami zachęcającymi do wspominania tych, którzy odeszli wcześniej, bogate w informacje i towarzyszące ciekawym detalom artystycznym, m.in. różnych stylów. Podczas tej 1-godzinnej wycieczki z przewodnikiem Twój przewodnik pokaże Ci i dogłębnie wyjaśni najważniejsze zachowane tutaj zabytki. Wśród nich jest Świątynia Sławy, najwspanialsza budowla na Cmentarzu, w której pochowany jest Alessandro Manzoni, czy grobowiec ku czci rodziny Campari, słynącej ze znanej marki aperitifów, przypominającej Ostatnią Wieczerzę Leonarda Da Vinci i wiele innych pomników.

Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Cimitero Monumentale w Mediolanie

Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Cimitero Monumentale w Mediolanie

Cimitero Monumentale (Cmentarz Monumentalny) jest jednym z najważniejszych miejsc pochówku we Włoszech. Dołącz do licencjonowanego przewodnika podczas prywatnej wycieczki po cmentarzu, aby podziwiać piękną sztukę nagrobną i zanurzyć się w zbiorowej pamięci mieszkańców Mediolanu. Wybierz opcję 2-godzinną na wycieczkę z przewodnikiem po Cimitero Monumentale. Wybierz się na spacer po monumentalnym ogrodzie snu, miejscu spoczynku setek zwykłych i honorowych mieszkańców Mediolanu, w tym pisarzy, artystów, muzyków, architektów, polityków, sportowców itp. Przemyślany komentarz Twojego prywatnego przewodnika ożywi pamięć o tych ludzi, przybliżając Cię do znanych nazwisk, takich jak Arturo Toscanini, Francesco Hayez i Alessandro Manzoni. Cmentarz znany jest zwłaszcza z obfitości artystycznych grobowców, pomników, współczesnych i klasycznych rzeźb włoskich, greckich świątyń, wyszukanych obelisków i innych oryginalnych dzieł czołowych artystów, takich jak Adolfo Wildt, Gio Ponti i Arturo Martini. To miejsce, w którym żałoba spotyka się z pięknem i podziwem. Podczas wycieczki z przewodnikiem zobaczysz najważniejsze atrakcje, takie jak neoklasyczna Famedio („Hall of Fame”), grobowiec rodziny Campari zatytułowany „Ostatnia wieczerza” oraz sekcje niekatolickie i żydowskie. Wybierz opcję 3-godzinną, aby zarezerwować prywatny transport podczas prywatnej wycieczki po Cimitero Monumentale. Ta opcja obejmuje 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem oraz 1-godzinny transfer w obie strony między miejscem zbiórki a miejscem zakwaterowania w Mediolanie. Ciesz się wygodnym odbiorem i dowozem bezpośrednio do miejsca zakwaterowania czystym, klimatyzowanym pojazdem.

Mediolan: Najciekawsze atrakcje

Cmentarz Cimitero Monumentale: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Cmentarz Cimitero Monumentale: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cmentarz Cimitero Monumentale? Kliknij tutaj.

Cmentarz Cimitero Monumentale: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0
(606 recenzji)