Wybierz daty

Cloud Gate

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Cloud Gate: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cloud Gate? Kliknij tutaj.

Cloud Gate: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1413 opinii

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Ciekawa wycieczka, nawet jeśli jest tylko centrum, które jest ciekawe Zrobić przy dobrej pogodzie (inaczej uważaj na odlatujące czapki i tam smagający deszcz) Przyjazny personel, ale AUDIOPRZEWODNIK TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM I HISZPAŃSKIM (Uwaga, w Bigbusach w Europie mamy tłumaczenia w około 6 do 7 języków)

Wycieczka była doskonała! Zaczęło się w samą porę, miła równowaga opowieści o gangsterach i duchach. Kia, jako nasz przewodnik, wykonała świetną robotę, aby informacje były bardzo wciągające. Wycieczka zabierze Cię do miejsc, których sam być może nie widziałeś. Warte czasu i pieniędzy.

Nagranie było w porządku. Chciałbym usłyszeć od ludzkiego przewodnika podczas pobytu w mieście. Nasze nagranie nie powiodło się, więc usłyszeliśmy od naszego kierowcy, że była świetna! Uważaj, jeśli kupisz nocną przejażdżkę, działa tylko w weekendy.