Clifton Hill

Clifton Hill
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Clifton Hill: najlepsze atrakcje w pobliżu

Clifton Hill – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara i odkryj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami. Ciesz się historycznymi i zakulisowymi komentarzami swojego lokalnego i licencjonowanego przewodnika. Twój dzień rozpocznie się od bezpłatnego odbioru z centralnych hoteli i lokalizacji w centrum Toronto i Mississauga i przylotu w Niagara Falls około 10:00, aby cieszyć się 4 godzinami latem lub 3 godzinami zimą czasu wolnego na zwiedzanie wodospadów. Dodaj atrakcje do swojego pakietu wycieczki, aby zobaczyć to, co najlepsze w wodospadzie Niagara. Wybierz się na tę wycieczkę latem i wybierz się na rejs łodzią Hornblower, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią, formalnie zwaną Służąca Mgły. Zbliż się do wąwozu Niagara, wodospadu American Falls, wodospadu Bridal Veil i poczuj mgłę kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Możesz cieszyć się tą wycieczką nawet zimą, kiedy łódź nie płynie. Dodaj inne słynne atrakcje do swojej wycieczki, w tym Skylon Tower, Journey Behind the Falls lub Niagara's Fury.  Odkrywaj Clifton Hill, by bawić się solo i z całą rodziną, korzystając z atrakcji takich jak Niagara SkyWheel, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zapakuj lunch na piknik nad wodospadami lub zamów w lokalnej restauracji. Następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez Niagara Parkway z narracją. Zatrzymaj się i rób zdjęcia przy kultowych atrakcjach po drodze, takich jak Niagara Whirlpool Rapids, kwiatowy zegar i elektrownia Niagara. Następnie wybierz się na wycieczkę i degustację syropu klonowego i spróbuj Przysmaki inspirowane kuchnią kanadyjską, takie jak domowe krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara. Wróć do swojego pierwotnego miejsca w Toronto około 17:00 i ciesz się pełnym wieczorem w miasta z czasem na obiad i czasem na zaplanowanie wieczornej imprezy dla siebie.

Z Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcją rejsu

Z Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcją rejsu

Pozwól, aby wodospad Niagara zaparł Ci dech w piersiach podczas tej 1-dniowej wycieczki z Toronto. Miej mnóstwo wolnego czasu na robienie zdjęć i podziwianie oszałamiających atrakcji miasta. Zrób zdjęcia Whirlpool Rapids i skosztuj syropu klonowego i krówek. Zacznij dzień od wygodnego i bezproblemowego odbioru z centrum Toronto. Zrelaksuj się w wygodnym autobusie z fascynującą narracją o historii wodospadów podczas podróży do Niagary. Zdobądź więcej, wybierając opcję wycieczki po mieście Niagara lub uzyskaj pełny pakiet, wybierając opcję obejmującą atrakcję Journey Behind the Falls, która jest głębokim na 125 stóp i długim na 600 stóp tunelem sięgającym za wodospad. Nie zapomnij o lunchu z widokiem na wodospad Niagara . Spędź 3 godziny wolnego czasu na zwiedzanie wodospadu Niagara we własnym tempie. Następnie skosztuj lokalnego syropu klonowego, przejedź się wzdłuż Niagara Parkway i zobacz stację hydroenergetyczną Sir Adam Beck. Zdobądź okazję do zrobienia kilku niezapomnianych zdjęć na Niagara Parkway. Zakończ wycieczkę wizytą w Queenston Heights, aby zobaczyć historyczne tereny bitewne i podziwiać widoki na rzekę Niagara.

Toronto: Falls Day Tour z rejsem łodzią i jeziorem Niagara

Toronto: Falls Day Tour z rejsem łodzią i jeziorem Niagara

Wyrusz z Toronto na całodniową wycieczkę z przewodnikiem nad wodospad Niagara. Podziwiaj majestatyczne wodospady z różnych stron i korzystaj z czasu wolnego na zwiedzanie w swoim tempie. Spraw, by wycieczka była jeszcze ciekawsza, i weź udział w rejsie statkiem. Wyjedź z Toronto wcześniej rano i wróć szybciej, biorąc udział w zabawnej i spokojnej wycieczce nad wodospad Niagara. Odpręż się w komfortowym, klimatyzowanym autokarze pod opieką doświadczonego lokalnego przewodnika. Twoja przygoda rozpoczyna się od spotkania z przewodnikiem w dogodnie położonym miejscu zbiórki w centrum. Po tym wyruszysz w 90-minutową podróż do regionu Niagara. Po drodze kierowca autokaru podzieli się ciekawostkami na temat okolicy. Zatrzymaj się w Niagara-on-the-Lake i samodzielnie zwiedź to zabytkowe miasto. Podziwiaj widoki na rzekę Niagara i luksusowe domy wzdłuż malowniczej drogi Niagara Parkway.  W drodze do wodospadu Niagara zatrzymaj się na robienie zdjęć przy zegarze kwiatowym, elektrowni wodnej, bystrzy Whirlpool Rapids i przełomie Niagary. Podnieś standard biletu, by wyruszyć w dostępny tylko w sezonie rejs „Voyage to the Falls” statkiem pod sam wodospad (musisz wybrać opcję Wycieczka z przewodnikiem i rejs Voyage to the Falls, aby rejs był wliczony w cenę). Przewodnik zaprowadzi Cię do miejsca rozpoczęcia rejsu, dzięki czemu będziesz mieć priorytetowy dostęp do strefy wejścia na pokład.  W okresie, gdy rejs jest niedostępny, w zamian wjedziesz na taras widokowy wieży Skylon Tower, z którego można podziwiać wspaniałe widoki.  W zależności od wybranej opcji możesz skorzystać z 3 godzin czasu wolnego na zwiedzenie pobliskich atrakcji. Do Toronto wrócisz w sam raz na odpoczynek przed wieczornymi planami.

Z Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem łodzią

Z Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem łodzią

Doświadcz najwyższej wygody dzięki naszej usłudze odbioru dostępnej we wszystkich hotelach w centrum Toronto lub na lotnisku Toronto Pearson. Po odbiorze zrelaksuj się w komfortowym, klimatyzowanym mini-autokarze, wyruszając w podróż do zapierającego dech w piersiach wodospadu Niagara. Podczas całej podróży możesz cieszyć się pouczającym komentarzem, który zagłębia się w bogatą historię tego obszaru i kluczową rolę odgrywaną przez rdzennych mieszkańców. Dowiedz się, dlaczego geografia Półwyspu Niagara jest tak wyjątkowo urzekająca. Po dotarciu do Niagara Whirlpool, podziwiaj inspirujący spektakl jednego z najbardziej intensywnych spływów w Ameryce Północnej. Następnie przygotuj się na niezapomnianą przygodę, wsiadając na pokład Hornblower na wycieczkę łodzią "Voyage to the Falls". Poczuj moc, energię i majestat wodospadu Niagara z bliska i daj się oczarować ogromnej wysokości wodospadu Horseshoe Falls i ogromnej ilości wody spływającej kaskadowo z jego korony. Podróżując malowniczą drogą Niagara Parkway, będziesz świadkiem siły rzeki Niagara zbliżającej się do wodospadu. Po drodze podziwiaj spokojny krajobraz Wysp Dufferin. Skorzystaj z czasu wolnego nad wodospadem Niagara na kolację lub poznaj tętniące życiem atrakcje Clifton Hill. Gdy nadejdzie zmierzch, zobacz wodospady oświetlone w hipnotyzującej gamie kolorów. Wybierz naszą wycieczkę na kolację i rozkoszuj się wspaniałymi doznaniami kulinarnymi w hotelu Sheraton on the Falls. Delektuj się bufetem Fallsview, podziwiając panoramiczne widoki wodospadu Niagara oświetlonego nocą. Nie przegap spektakularnych fajerwerków nad wodospadem Niagara, które rozświetlają nocne niebo. Po zakończeniu wycieczki opuść wodospad Niagara i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Toronto, gdzie odwieziemy Cię do hotelu. To kompleksowe doświadczenie gwarantuje, że nie tylko będziesz świadkiem cudów natury Niagary, ale także będziesz cieszyć się wygodą płynnego transportu i opcjonalnego posiłku, aby spędzić naprawdę niezapomniany dzień.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z podróżą za wodospadem

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z podróżą za wodospadem

Odkryj to, co najlepsze w Niagarze dzięki naszej pieszej wycieczce z przewodnikiem i wstępowi do Journey Behind the Falls. Od kultowej architektury po widok wodospadów z bliska i nie tylko, będziesz cieszyć się niezapomnianą wizytą w tym cudzie natury. Rozpocznij dzień od spotkania z przewodnikiem przy Skylon Tower, gdzie możesz zrobić jedne z najlepszych panoramicznych zdjęć regionu. Przejdź obok SkyWheel, przejdź się malowniczym szlakiem Fallsview Trail i podziwiaj widok na wodospad Horseshoe Falls - a wszystko to słuchając zabawnych i pouczających historii od swojego przewodnika. Po zakończeniu wycieczki pieszej zatrzymaj się na 20-minutową przerwę przed wizytą w Journey Behind the Falls. Załóż poncho przeciwdeszczowe i zjedź windą do serca wodospadu Niagara. Ciesz się wyjątkowym widokiem wodospadu z tarasu widokowego, gdzie woda spada z prędkością 65 kilometrów na godzinę! Następnie kontynuuj swoją przygodę z naszą aplikacją do zwiedzania. Dzięki dołączonym wycieczkom z przewodnikiem będziesz poruszać się we własnym tempie i wygodnie z poziomu smartfona.

Toronto: Wycieczka 1-dniowa nad wodospad Niagara z degustacją wina i transferem

Toronto: Wycieczka 1-dniowa nad wodospad Niagara z degustacją wina i transferem

Wyrusz z Toronto na wycieczkę z przewodnikiem do hipnotyzującego wodospadu Niagara. Odbierz z miejsca zakwaterowania, posłuchaj pouczającego komentarza swojego przewodnika, odwiedź miasto Niagara-on-the-Lake i skosztuj lokalnego wina lodowego. Rozpocznij dzień wygodnym odbiorem i rozpocznij podróż do wodospadu Niagara, ucząc się po drodze wnikliwych faktów. Ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie wodospadów i okolic oraz podziwiaj ich zapierające dech w piersiach piękno i moc. Poznaj urocze miasteczko Niagara-on-the-Lake i skosztuj wina lodowego, z którego słynie wodospad Niagara, w wielokrotnie nagradzanej winiarni w Niagara. Wybierz opcję rejsu Voyage to the Falls i podziwiaj ten wspaniały naturalny punkt orientacyjny z bliska z łodzi

Wodospad Niagara: Karnet krajoznawczy z 3 atrakcjami i wycieczką

Wodospad Niagara: Karnet krajoznawczy z 3 atrakcjami i wycieczką

Odkryj to, co najlepsze w wodospadzie Niagara dzięki naszemu karnetowi turystycznemu. Dzięki trzem atrakcjom i wycieczce z przewodnikiem w cenie, w pełni wykorzystasz swoją wizytę w tym wspaniałym cudzie natury. Rozpocznij dzień w Skylon Tower, gdzie wjedziesz windą na szczyt tarasu widokowego. Ciesz się oszałamiającym panoramicznym widokiem i nie zapomnij zrobić wielu zdjęć. Następnie spotkaj się z przyjaznym przewodnikiem, który zabierze Cię na profesjonalną pieszą wycieczkę po regionie. Posłuchaj ciekawych historii i poznaj lokalną historię podczas spaceru wokół wodospadów. Będziesz mijać kultowe punkty orientacyjne, takie jak Clifton Hill i Niagara SkyWheel, a także spacerować wzdłuż Fallsview Avenue. Zatrzymaj się na 20-minutową przerwę przed rozpoczęciem ekscytującej wizyty w Journey Behind the Falls, gdzie otrzymasz bezpłatne poncho przeciwdeszczowe. Zjedziesz windą 125 stóp do serca wodospadu Niagara, gdzie odkryjesz 130-letnie tunele. Wejdź na zewnętrzny taras widokowy, gdzie może zrobić się trochę mokro, gdy będziesz cieszyć się wyjątkowym widokiem wodospadu z dołu - gdzie woda grzmi z prędkością 65 kilometrów na godzinę! A dzięki biletowi do elektrowni Niagara, którą możesz zwiedzać we własnym tempie, dowiesz się, jak ogromna moc wodospadów została wykorzystana do produkcji energii elektrycznej. Ta niedawno odnowiona atrakcja oferuje interaktywne eksponaty, odrestaurowane artefakty i wiele więcej.

Wodospad Niagara, Kanada: teatr przygodowy i połączenie SkyWheel

Wodospad Niagara, Kanada: teatr przygodowy i połączenie SkyWheel

Wypróbuj wyjątkowe wrażenia filmowe w The Niagara Adventure Theatre. Cofnij się do czasów, gdy rdzenni mieszkańcy czcili duchy piorunów i kiedy pierwsi Europejczycy napotkali ten dziki cud natury. Najpierw poznaj śmiałków, którzy rzucili wyzwanie furii wodospadu Niagara dzięki biletowi do kina. Posłuchaj o Wielkim Blondynie, który w 1860 roku ukończył niebezpieczny spacer po linie przez rzekę, do Annie Taylor, 63-letniej nauczycielki, która jako pierwsza przeszła nad wodospadem Niagara w beczce. Następnie idź ulicą do serca Clifton Hill i szybuj nad wodospadami na słynnym Niagara SkyWheel. Jedź całkowicie zamkniętymi gondolami Niagara SkyWheel, klimatyzowanymi, zapewniającymi komfort i przyjemność przez cały rok. Na koniec podziwiaj panoramę SkyWheel i podziwiaj widoki na wodospady Horseshoe, American Falls, rzekę Niagara i inne punkty orientacyjne. Podziwiaj błyszczące światła Clifton Hill i otaczającą panoramę Niagary podczas wieczornej przejażdżki.

Niagara: Wycieczka za wodospad z łodzią i wieżą Skylon

Niagara: Wycieczka za wodospad z łodzią i wieżą Skylon

Dołącz do wciągającego doświadczenia wodospadu Niagara podczas tej wycieczki z idealną mieszanką historii, emocji i wstępu do najważniejszych atrakcji. Bądź pierwszy za wodospadem rano, a następnie wybierz się na słynny na całym świecie rejs łodzią Voyage to the Falls, a także uzyskaj dostęp do Skylon Tower, z której możesz korzystać w dowolnym momencie podczas pobytu. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Niagara Parks Welcome Centre (5146 Murray Street Niagara Falls, obok Queen Victoria Place). Rozpocznij wycieczkę pieszą, kierując się w dół do kanadyjskiego wodospadu podkowy, aby zobaczyć z bliska i osobiście wodospad Niagara, zatrzymując się i dowiadując wszystkiego o wielu historycznych zabytkach w okolicy. Następnie wybierz się na przejażdżkę słynnym na całym świecie rejsem wycieczkowym! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia na całe życie. Odkryj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj hipnotyzujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Otrzymaj ekskluzywną plakietkę z dostępem do zniżek w wysokości 150 USD na okoliczne atrakcje po zakończeniu wycieczki.

Wodospad Niagara: Wieczorna wycieczka z kolacją w wieży Skylon

Wodospad Niagara: Wieczorna wycieczka z kolacją w wieży Skylon

Rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem po wodospadzie Niagara od wygodnego odbioru z miejsca zakwaterowania i wyrusz na odkrywanie najlepszych zabytków i platform widokowych po kanadyjskiej stronie wodospadu. Odwiedź kanadyjski wodospad Horseshoe Falls, podziwiaj Queen Victoria Park, przejedź wzdłuż Clifton Hill i doświadcz naturalnego fenomenu rzeki Niagara, oglądając Whirlpool Rapids. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami z punktu widokowego Table Rock House i podróżuj wzdłuż Niagara Parkway Scenic Drive, zatrzymując się po drodze w zależności od pory roku. Po około godzinie zwiedzania udaj się do Skyon Tower i udaj się szklaną windą na kolację z widokiem na wodospad Niagara. Skorzystaj z wolnego czasu po kolacji i odwiedź taras widokowy piętro wyżej. Podziwiaj rozległe widoki na wodospad, dzielnicę winiarską Niagara, Wielki Wąwóz i nie tylko. Zakończ wieczór na wysokim poziomie, robiąc kolejny przystanek w drodze powrotnej do miejsca zakwaterowania. Zobacz wodospady oświetlone w kolorowym pokazie, z świecącymi wodami zrównoważonymi przez nocne niebo, aby uzyskać spektakularny efekt. Odwiedź to miejsce zimą, aby zobaczyć Festiwal Świateł lub obejrzyj jeden z regularnych pokazów fajerwerków organizowanych przez Parki Niagara przez cały rok, w tym specjalne okazje, takie jak Sylwester, Dzień Kanady lub 4 lipca.

Wodospad Niagara w Kanadzie: Najciekawsze atrakcje

Clifton Hill: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Clifton Hill: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Clifton Hill? Kliknij tutaj.

Clifton Hill: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(934 recenzji)

Kaleb (mam nadzieję, że mam właściwe imię) był naszym przewodnikiem tego dnia i był niesamowity. Od jazdy po ciekawostki, które podawał przez całą podróż, miały fundamentalne znaczenie, aby dowiedzieć się więcej o Kanadzie i zapewnić sobie lepsze wrażenia. Samo miasto nieco odbiegało od oczekiwań. Nie spodziewaliśmy się miasta typu park rozrywki, w którym wszystko jest plastikowe lub blisko. Mam nadzieję, że miasto położone w pobliżu tak niesamowitego miejsca przyrodniczego było bardziej dopasowane do otoczenia, ale po raz kolejny tego oczekiwaliśmy. Po stronie wycieczki 10/10 dla przewodnika, niestety przyjechaliśmy w czasie, gdy łodzie nie działały, ale zobaczenie wodospadów w zupełności wystarczy, ponieważ są niesamowite. Zrobiłbym to jeszcze raz w mgnieniu oka.

Moja wizyta w wodospadzie Niagara była niezapomnianym przeżyciem, które pozostawiło mnie z zachwytem i zachwytem. Od chwili, gdy po raz pierwszy ujrzałem ogromne masy wody spadające nieustannie po skałach z imponującą siłą, wiedziałem, że to widok, którego nigdy nie zapomnę. Surowa energia i ogrom wodospadów były przytłaczające, ale jednocześnie w tym naturalnym spektaklu było niesamowite piękno.

Bardzo podobała mi się ta wycieczka. Zostaliśmy odebrani na czas, a nasz przewodnik Salvatore był świetny w opowiadaniu nam o okolicy i wskazówkach, gdy dotarliśmy na różne przystanki, aby zmaksymalizować nasze doświadczenie. Gorąco polecam tę wycieczkę, jeśli masz dzień i chcesz zobaczyć wodospad Niagra, a nie chcesz odbywać długiej jazdy z Toronto.

Jest to wygodne, ponieważ cię odbierają i wywożą, ale przewodnik skupia się głównie na rozmowach o samych tamach i szczegółach technicznych, które marnują czas na cieszenie się naturalnym pięknem wodospadów, co mówi samo za siebie. Musisz także pokonać duże odległości od miejsca, w którym cię wywożą do centrów handlowych.

Czuliśmy, że mamy wystarczająco dużo czasu, aby rozejrzeć się i zwiedzić wodospady. „Bio-przerwy” w ciągu dnia były idealnie zorganizowane, aby się zmieścić. Tak więc spędziliśmy wspaniały dzień! Dzięki! PS: Przystanek z syropem klonowym był dość pouczający – pamiętaj: nie musisz niczego kupować! ;-)