Clifton Hill

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Clifton Hill: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Clifton Hill? Kliknij tutaj.

Clifton Hill: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 615 opinii

Wiele informacji od naszego uroczego przewodnika, który naprawdę się nami opiekował. Wycieczka do wodospadów Niagara dała mnóstwo czasu, aby się tym zająć. Godzina w Niagara nad jeziorem była trochę za krótka, a degustacja wina była po prostu degustacją wina w fantazyjnej sali sprzedaży fabryki wina. Nie jest to prawdziwa wycieczka po winnicy, proces winiarski itp. W sumie bardzo przyjemna wycieczka, którą poleciłbym każdemu odwiedzającemu ten obszar.

Kierowca był kompetentny i przyjazny. Wolałbym więcej czasu w Niagara-by-the-Lake, a mniej w Niagara. O tej porze roku nie ma kolejek na przejażdżkę łodzią. Małe miasteczko nie było zatłoczone - miejsce na lunch, Tide & Vine, miało świetną zupę ziemniaczaną i bułkę z homarem. Nie wybrałbym też degustacji wina. To była degustacja w ich przestrzeni handlowej.

Cieszę się, że udało mi się pojechać do Niagara Falls, mimo że to ostatnia chwila. Dzięki Queens Tour za to, że tak się stało, autobus przyjechał na czas, pojechał na kilka przystanków i wrócił do miasta przed 17:00.

Bardzo miły i kompetentny przewodnik/kierowca, doskonała organizacja, brak niepotrzebnych przestojów.

naprawdę dobra jakość bardzo pouczający doskonały przewodnik