Dodaj daty

Clifton Hill

Clifton Hill

Clifton Hill – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

1. Toronto: Wycieczka 1-dniowa z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara i odkryj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami. Ciesz się historycznymi i zakulisowymi komentarzami swojego lokalnego i licencjonowanego przewodnika. Twój dzień rozpocznie się od bezpłatnego odbioru z centralnych hoteli i lokalizacji w centrum Toronto i Mississauga i przylotu w Niagara Falls około 10:00, aby cieszyć się 4 godzinami latem lub 3 godzinami zimą czasu wolnego na zwiedzanie wodospadów. Dodaj atrakcje do swojego pakietu wycieczki, aby zobaczyć to, co najlepsze w wodospadzie Niagara. Wybierz się na tę wycieczkę latem i wybierz się na rejs łodzią Hornblower, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią, formalnie zwaną Służąca Mgły. Zbliż się do wąwozu Niagara, wodospadu American Falls, wodospadu Bridal Veil i poczuj mgłę kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Możesz cieszyć się tą wycieczką nawet zimą, kiedy łódź nie płynie. Dodaj inne słynne atrakcje do swojej wycieczki, w tym Skylon Tower, Journey Behind the Falls lub Niagara's Fury.  Odkrywaj Clifton Hill, by bawić się solo i z całą rodziną, korzystając z atrakcji takich jak Niagara SkyWheel, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zapakuj lunch na piknik nad wodospadami lub zamów w lokalnej restauracji. Następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez Niagara Parkway z narracją. Zatrzymaj się i rób zdjęcia przy kultowych atrakcjach po drodze, takich jak Niagara Whirlpool Rapids, kwiatowy zegar i elektrownia Niagara. Następnie wybierz się na wycieczkę i degustację syropu klonowego i spróbuj Przysmaki inspirowane kuchnią kanadyjską, takie jak domowe krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara. Wróć do swojego pierwotnego miejsca w Toronto około 17:00 i ciesz się pełnym wieczorem w miasta z czasem na obiad i czasem na zaplanowanie wieczornej imprezy dla siebie.

Wodospad Niagara, Kanada: Karnet na 6 atrakcji Clifton Hill

2. Wodospad Niagara, Kanada: Karnet na 6 atrakcji Clifton Hill

Zrób sobie przerwę od zwiedzania wspaniałych kaskad wodospadu Niagara i ciesz się mnóstwem atrakcji na ulicy Clifton Hill. Wypróbuj ekscytujące przejażdżki, gry i atrakcje, wszystkie zawarte w karnecie Fun Pass. Najpierw odwiedź 6 najlepszych rodzinnych atrakcji, w tym Niagara SkyWheel z zapierającym dech w piersiach widokiem na wodospad Niagara w dzień i w nocy. Następnie zmierz się z multisensoryczną przygodą Zombie Attack z grafiką 6D lub zagraj w golfa z czarodziejami lub dinozaurami. Następnie możesz zobaczyć gwiazdy klasyków filmowych i aktualnych hitów w Movieland Wax Museum. Wybierz się w szaloną podróż przez Toy Store 4D Ride i przepędź duchy w Ghostblasters Dark Ride. -Wstęp do Niagara SkyWheel -Wstęp do Zombie Attack -Wstęp do Muzeum Figur Woskowych Movieland -wstęp do Dinosaur Adventure Golf lub Wizards Golf -wstęp na przejażdżkę Ghostblaster's Dark Ride -Wstęp do Toy Store 4D Ride

Z Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcją rejsu

3. Z Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcją rejsu

Niech wodospad Niagara zapiera dech w piersiach podczas tej jednodniowej wycieczki z Toronto. Miej dużo wolnego czasu na robienie zdjęć i podziwianie wspaniałych atrakcji miasta. Rób zdjęcia Whirlpool Rapids i zafunduj sobie degustację syropu klonowego i krówki. Rozpocznij dzień od wygodnego i bezproblemowego odbioru z centrum Toronto. Zrelaksuj się w wygodnym autobusie z fascynującą narracją o historii wodospadów podczas podróży do Niagary. Zdobądź więcej, wybierając opcję wycieczki obejmującą rejs po mieście Niagara lub skorzystaj z pełnego pakietu, wybierając opcję obejmującą atrakcję Journey Behind the Falls, która ma 125 stóp głębokości i 600 stóp długości tunel, który sięga za wodospady. Spędź 3 godziny wolnego czasu, zwiedzając wodospad Niagara we własnym tempie. Następnie skosztuj lokalnego syropu klonowego, przejedź wzdłuż Niagara Parkway i zobacz stację Sir Adam Beck Hydro Generation. Skorzystaj z okazji do zrobienia niezapomnianych zdjęć na Niagara Parkway. Zakończ wycieczkę wizytą w Queenston Heights, aby zobaczyć historyczne pola bitew i podziwiać widoki na rzekę Niagara.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z podróżą za wodospadem

4. Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z podróżą za wodospadem

Podziwiaj jeden z najbardziej kultowych cudów natury na świecie - wodospad Niagara! Podczas pieszej wycieczki Twój przyjazny przewodnik opowie Ci, jak ponad 168 000 metrów sześciennych przepływa przez wodospad... w każdej minucie! To nie tylko niesamowity widok, ale wodospad Niagara ma również wspaniałą historię, o której dowiesz się podczas wycieczki. Będziesz także cieszyć się spacerem obok innych atrakcji, które sprawiają, że wodospad Niagara jest jednym z wiodących punktów turystycznych na świecie, w tym Skylon Tower, Clifton Hill i Niagara Casino. Po zakończeniu pieszej wycieczki skorzystaj z 20-minutowej przerwy (czas wolny) przed wizytą w Journey Behind the Falls! W tej spektakularnej atrakcji będziesz cieszyć się ekscytującym doświadczeniem 125 stóp pod wodospadem. Stojąc na dolnym pokładzie, będziesz zahipnotyzowany 2800 metrami sześciennymi wody, które spadają obok ciebie w każdej sekundzie. Załóż płaszcz przeciwdeszczowy, zrób niezapomniane selfie i posłuchaj grzmiącego ryku wodospadów!

Z Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem łodzią

5. Z Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem łodzią

Doświadcz najwyższej wygody dzięki naszej usłudze odbioru dostępnej we wszystkich hotelach w centrum Toronto lub na lotnisku Toronto Pearson. Po odbiorze zrelaksuj się w komfortowym, klimatyzowanym mini-autokarze, wyruszając w podróż do zapierającego dech w piersiach wodospadu Niagara. Podczas całej podróży możesz cieszyć się pouczającym komentarzem, który zagłębia się w bogatą historię tego obszaru i kluczową rolę odgrywaną przez rdzennych mieszkańców. Dowiedz się, dlaczego geografia Półwyspu Niagara jest tak wyjątkowo urzekająca. Po dotarciu do Niagara Whirlpool, podziwiaj inspirujący spektakl jednego z najbardziej intensywnych spływów w Ameryce Północnej. Następnie przygotuj się na niezapomnianą przygodę, wsiadając na pokład Hornblower na wycieczkę łodzią "Voyage to the Falls". Poczuj moc, energię i majestat wodospadu Niagara z bliska i daj się oczarować ogromnej wysokości wodospadu Horseshoe Falls i ogromnej ilości wody spływającej kaskadowo z jego korony. Podróżując malowniczą drogą Niagara Parkway, będziesz świadkiem siły rzeki Niagara zbliżającej się do wodospadu. Po drodze podziwiaj spokojny krajobraz Wysp Dufferin. Skorzystaj z czasu wolnego nad wodospadem Niagara na kolację lub poznaj tętniące życiem atrakcje Clifton Hill. Gdy nadejdzie zmierzch, zobacz wodospady oświetlone w hipnotyzującej gamie kolorów. Wybierz naszą wycieczkę na kolację i rozkoszuj się wspaniałymi doznaniami kulinarnymi w hotelu Sheraton on the Falls. Delektuj się bufetem Fallsview, podziwiając panoramiczne widoki wodospadu Niagara oświetlonego nocą. Nie przegap spektakularnych fajerwerków nad wodospadem Niagara, które rozświetlają nocne niebo. Po zakończeniu wycieczki opuść wodospad Niagara i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Toronto, gdzie odwieziemy Cię do hotelu. To kompleksowe doświadczenie gwarantuje, że nie tylko będziesz świadkiem cudów natury Niagary, ale także będziesz cieszyć się wygodą płynnego transportu i opcjonalnego posiłku, aby spędzić naprawdę niezapomniany dzień.

Wodospad Niagara, Kanada: teatr przygodowy i połączenie SkyWheel

6. Wodospad Niagara, Kanada: teatr przygodowy i połączenie SkyWheel

Wypróbuj wyjątkowe wrażenia filmowe w The Niagara Adventure Theatre. Cofnij się do czasów, gdy rdzenni mieszkańcy czcili duchy piorunów i kiedy pierwsi Europejczycy napotkali ten dziki cud natury. Najpierw poznaj śmiałków, którzy rzucili wyzwanie furii wodospadu Niagara dzięki biletowi do kina. Posłuchaj o Wielkim Blondynie, który w 1860 roku ukończył niebezpieczny spacer po linie przez rzekę, do Annie Taylor, 63-letniej nauczycielki, która jako pierwsza przeszła nad wodospadem Niagara w beczce. Następnie idź ulicą do serca Clifton Hill i szybuj nad wodospadami na słynnym Niagara SkyWheel. Jedź całkowicie zamkniętymi gondolami Niagara SkyWheel, klimatyzowanymi, zapewniającymi komfort i przyjemność przez cały rok. Na koniec podziwiaj panoramę SkyWheel i podziwiaj widoki na wodospady Horseshoe, American Falls, rzekę Niagara i inne punkty orientacyjne. Podziwiaj błyszczące światła Clifton Hill i otaczającą panoramę Niagary podczas wieczornej przejażdżki.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z rejsem do wodospadu

7. Wodospad Niagara: Wycieczka piesza z rejsem do wodospadu

Dołącz do wciągającego doświadczenia wodospadu Niagara podczas tej wycieczki z idealnym połączeniem historii, emocji i wejścia do głównej atrakcji, słynnego na całym świecie rejsu statkiem Voyage to the Falls. Spotkaj się z przewodnikiem w Niagara Parks Welcome Centre (5146 Murray Street Niagara Falls, obok Queen Victoria Place). Rozpocznij pieszą wycieczkę, kierując się w dół do kanadyjskiego wodospadu podkowy, aby zobaczyć z bliska i osobiście wodospad Niagara, zatrzymując się i dowiadując wszystkiego o wielu historycznych zabytkach w okolicy. Następnie wybierz się na przejażdżkę słynną na całym świecie łodzią! Ta wycieczka zapewnia widoki pod każdym kątem i zapewni wspomnienia na całe życie. Poznaj ponad 20 innych popularnych atrakcji wodospadu Niagara z przewodnikiem po drodze. Posłuchaj hipnotyzujących opowieści i poznaj interesujące fakty na temat historii wodospadu Niagara. Otrzymaj ekskluzywną plakietkę z dostępem do zniżek w wysokości 150 USD na okoliczne atrakcje po zakończeniu wycieczki.

Z Toronto: Wieczorna wycieczka Gray Line nad wodospad Niagara

8. Z Toronto: Wieczorna wycieczka Gray Line nad wodospad Niagara

Kierując się wzdłuż Niagara Parkway, wycieczka będzie miała różne przystanki na zdjęcia, w tym zegar kwiatowy, elektrownię, Queenston Heights i Whirlpool. Po dotarciu do wodospadu Niagara opcjonalnie możesz wybrać się na przejażdżkę helikopterem nad wodospadem, atrakcje i kolację z widokiem na wodospad. Czas wolny jest przeznaczony na zwiedzanie Niagary w ciągu dnia i oglądanie zachodu słońca oraz świateł LED oświetlających wodospady. Obszary obejmują: Clifton Hill, Table Rock & Casino ** Uaktualnij swój pakiet, aby objąć ekskluzywną iluminację wieży wodospadu Niagara. Wycieczka obejmuje: - Wizytę w lokalnej winiarni na bezpłatną degustację wina - Licencjonowany przewodnik po parkach Niagara - Czas wolny na samodzielne zwiedzanie - Fajerwerki (tylko w wybrane noce) - Dodatkowe atrakcje opcjonalne - Dodatkowe opcjonalne posiłki Wybierz jedną z poniższych opcji, aby znaleźć idealną wycieczkę dla siebie: - Tylko wycieczka - Wycieczka + Podróż za wodospadami - Wycieczka + Podróż za wodospadami i swobodna 3-daniowa kolacja w Table Rock Cafe - Pakiet VIP: Wycieczka + Podróż za wodospadem + 3-daniowa wykwintna kolacja w Table Rock House + ekskluzywny dostęp do wieży iluminacji, w której przejmiesz kontrolę nad światłami oświetlającymi wodospad.

Z Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

9. Z Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Podróżuj przez region Złotej Podkowy na Półwysep Niagara i dotrzyj do wodospadu. Podczas naszej podróży Twój przewodnik poinformuje Cię i zabawi bogatą historią i niesamowitymi faktami na temat otaczającego regionu i wodospadu. Podziwiaj różne widoki na jezioro Ontario, skarpę Niagara i kanał Welland. Nowością w sezonie 2023 jest przystanek w Maple Leaf Place na prezentację i degustację świeżego syropu! Po przybyciu do wodospadu rozpoczniesz wycieczkę łodzią, helikopterem lub inną wycieczką (dodatki dostępne w momencie rezerwacji) lub spędzisz trochę czasu na zwiedzaniu wodospadu. Rejs Niagara działa od maja do października. Gdy ta opcja nie jest dostępna, możemy zaoferować Ci wycieczkę Journey Behind the Falls, Skylon Tower lub Skywheel. Twój przewodnik zaprowadzi Cię do malowniczego punktu widokowego z niezrównanym widokiem na 3 grzmiące wodospady. Po wizycie nad wodospadem kontynuujemy podróż wzdłuż malowniczej Niagara Parkway, gdzie zobaczysz Queenston Heights, Floral Clock, Power Generating Station, Whirlpool Rapids Parkway prowadzi nas do Niagara-on-the-Lake, pięknego, osobliwego i historycznego miasta z mnóstwem atrakcji dla każdego. Przespaceruj się ulicami i odwiedź wyjątkowe butiki kulinarne i modowe lub przejedź się bryczką konną przez miasto przed powrotem do Toronto.

Wycieczka piesza po wodospadzie Niagara i bilet wstępu na wieżę Skylon

10. Wycieczka piesza po wodospadzie Niagara i bilet wstępu na wieżę Skylon

Ta przepustka obejmuje pieszą wycieczkę z przewodnikiem i bilet wstępu na taras widokowy Skylon Tower. Twoja wycieczka rozpoczyna się w Skylon Tower o 9:30 lub 12:30. Wejdź do przeszklonej windy, która wzniesie się 775 stóp nad kultowymi wodospadami Niagara! Na tarasie widokowym będziesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na 8000 mil kwadratowych Kanady i Stanów Zjednoczonych. Po spektakularnej 1-godzinnej wizycie w Wieży opuścisz ją i ponownie dołączysz do swojego przewodnika na pieszą wycieczkę z przewodnikiem. Posłuchaj, jak przedstawi Ci wszystkie obowiązkowe zabytki wodospadu Niagara, jednego z najbardziej fascynujących i spektakularnych cudów natury na świecie. Dowiedz się wszystkiego o historii wodospadu i jego drodze do stania się ikoną, którą jest dzisiaj. Będziesz także spacerować obok innych popularnych miejsc, w tym Clifton Hill, Table Rock i Niagara Casino. Nie zapomnij, że Twoja aplikacja Vox City zawiera wybór samodzielnych wycieczek pieszych i funkcji zwiedzania i może być używana o każdej porze dnia i nocy. Nasze wycieczki z przewodnikiem i samodzielne wycieczki obejmują wizytę w: American Falls Pole bitwy pod Fort George National Historic Site Królestwo ptaków Ogrody botaniczne Wodospad Bridal Veil Pomnik Brocksa Konserwatorium motyli Kanadyjska elektrownia Niagara Kasyno Niagara Wyspy Dufferin Falls Incline Railway Kasyno Fallsview Zegar kwiatowy Narodowe miejsce historyczne Fort George Fort Mississauga i Mississauga Point Kolejka linowa Hornblower Rejsy Hornblower Niagara Wodospad Podkowa Zagroda Laury Secord Living Water Wayside Chapel Mackenzie Printery Maple Leaf Place - doświadczenie z syropem klonowym Marineland Dom McFarlanda Wieża zegarowa pamięci Niagara nad jeziorem i cenotaf Muzeum Aptekarstwa Niagara Elektrownie wodospadu Niagara Muzeum historii wodospadu Niagara Dom sądowy Niagara on the Lake Kwiatowy pokaz parków Niagara Niagara Parkway Niagara Skywheel Pillar & Post Hotel Prince of Wales Queenston Heights Rainbow Bridge Teatr Royal George Shaw Festival Theatre Simcoe Park Wieża Skylon Skała Stołowa Whirlpool Aero Car Spacer po białej wodzie

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::

Clifton Hill: najlepsze atrakcje w pobliżu

Clifton Hill: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Clifton Hill? Kliknij tutaj.

Clifton Hill: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 934 opinii

Udana wycieczka! Król Kalep- zabrał z nami podróż i miał ciekawą historię do opowiedzenia o każdym domu w drodze do wodospadu Niagara. Po przyjeździe można wybrać się na wycieczkę łodzią, co jest naprawdę zalecane, po czym masz dobre 4 godziny na spacer wzdłuż wody i coś zjeść lub na inne wycieczki fakultatywne.

Przewodnik był bardzo kompetentny i przyjazny, udzielił wielu informacji, nie tylko o wodospadzie Niagara, ale w drodze i w drodze powrotnej, był także naprawdę dobrym kierowcą. Wodospady były spektakularne i imponujące, więc polecam przejażdżkę łodzią, to pozycja obowiązkowa.