Miasteczko Sztuki i Nauki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Miasteczko Sztuki i Nauki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miasteczko Sztuki i Nauki? Kliknij tutaj.

Miasteczko Sztuki i Nauki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2068 opinii

Nos encontramos con Amparo pl la entrada del oceanográfico puntualmente! Tuvimos una experiencia increíble, ya que Amparo tiene un vasto conocimiento sobre las exhibiciones del acuario. En todo momento nuestras preguntas fueron respondidas con la burmistrz diligencias. Luego del acuario fuimos al edificio de las naukas para explorar juntas las exhibiciones. Desde los detalles, comentarios hasta los tips de como volver a nuestro hotel, hicieron de este tour el mejor durante nuestra corta estadía w Walencji. Polecamy w 100%!!!

Niesamowite!!

Co za wspaniały sposób na spędzenie czasu na poznaniu wspaniałego miasta Walencji! Zwiedzanie zabytków, odkrywanie Turii, muzeów, a wszystko to przy jednoczesnym poznawaniu szczegółowej historii w sposób, który uczynił to wszystko tak urzekającym. Luis, nasz przewodnik, był niesamowity! ! Tak pełen wiedzy, taki uroczy i przystojny. Odpowiedzieli na wszystkie nasze pytania, a nawet polecili restaurację na najlepszą paellę. I wow, miał rację!!! Niesamowite. Wysoce zalecane!!

wycieczka rowerowa to fantastyczny sposób na zobaczenie miasta - możesz pokonać o wiele więcej ziemi niż pieszo i bardziej osobiście z przewodnikiem niż wskakiwać i wysiadać z autobusu miejskiego. nie ma mowy, abyśmy mogli zobaczyć tyle miasta, co my w około 3 godziny. a nasza przewodniczka Adelina była wspaniała - zatrzymała się przy wszystkich atrakcjach miasta i zapewniła świetne informacje o miejscach. i nie jest potrzebny e-rower, ponieważ trasa jest ładna i płaska.

Nasz przewodnik był niesamowity! Wykonała świetną robotę i miło było z nią przebywać!

Odbyliśmy piękną wycieczkę i wiele dowiedzieliśmy się o historii Walencji.