Citadella

Zarezerwowano ponad 200 razy w ubiegłym tygodniu

Citadella
Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Citadella: najlepsze atrakcje w pobliżu

Citadella – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: Wieczorny rejs z napojami i muzyką na żywo

Budapeszt: Wieczorny rejs z napojami i muzyką na żywo

Weź udział w tym rejsie po mieście. Przepłyń pod wszystkimi 6 głównymi mostami Budapesztu i zobacz wiele miejsc o dużym znaczeniu historycznym oraz kulturowym. Dopasuj tę atrakcję do swoich upodobań, sięgając po ulubione napoje. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada – m.in. wino, piwo, koktajle oraz napoje bezalkoholowe. Gwarancją niezapomnianej atmosfery będzie muzyka wykonywana na żywo przez 3 muzyków wielokrotnie nagradzanego zespołu ludowego Rajkó. Budapeszt nazywany jest często jednym z najpiękniejszych miast Europy, ale widziany z rzeki robi jeszcze większe wrażenie.W Budzie położonych jest mnóstwo zabytków z listy światowego dziedzictwa UNESCO – od mostu Łańcuchowego po Uniwersytet Technologii i Ekonomii. Znajdują się tu także: łaźnie Gellérta, Góra Gellérta wraz z pomnikiem Wolności i cytadelą, Zamek Królewski oraz Baszta Rybacka. Po drugiej stronie rzeki można podziwiać słynne budowle takie jak gmach parlamentu i bazylika św. Stefana. W trakcie tej wycieczki możesz delektować się napojami w klimatyzowanej kabinie statku, po czym udasz się na górny pokład, by podziwiać nocną panoramę Budapesztu. Podczas występu używany będzie oryginalny węgierski instrument – cymbały. Iście węgierskie połączenie instrumentów smyczkowych z cymbałami zapewni wspaniałą atmosferę na pokładzie. Chcesz usłyszeć ulubioną piosenkę w zupełnie nowej aranżacji? Podczas występu będzie można poprosić o zagranie utworów na życzenie.

Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

Przejdź pod niektórymi z najbardziej znanych mostów w Budapeszcie, takimi jak Most Elżbiety, podczas tego rejsu widokowego w Budapeszcie. Podziwiaj widoki na promenadę nad Dunajem. Wejdź na pokład wygodnej łodzi i rozpocznij rejs po Dunaju. Zobacz Most Łańcuchowy z lwami stróżami, Most Elżbiety z dużym posągiem z brązu i Most Wolności, który słynie z połączenia Centralnej Hali Targowej z uzdrowiskiem Gellerta. Podziwiaj urok malowniczej promenady nad Dunajem i poczuj dreszczyk emocji, widząc Pałac Królewski i Parlament z wody. Podziwiaj zabytki miasta, takie jak plac Vigadó i posąg świętego Gellerta na szczycie Wzgórza Gellerta. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu wyjścia.

Budapeszt: Rejs po Dunaju z węgierską kolacją i muzyką na żywo

Budapeszt: Rejs po Dunaju z węgierską kolacją i muzyką na żywo

Wybierz się w rejs po majestatycznym Dunaju i poznaj Budapeszt z innej perspektywy. Ciesz się tradycyjną węgierską kolacją i słuchaj muzyki ludowej na żywo, podziwiając zabytki i światła miasta. Wyrusz z centrum miasta i wsiądź na Gróf (hrabia) Széchényi, największy zabytkowy statek pływający obecnie po Dunaju. Podziwiaj eleganckie drewniane wnętrza i designerskie dywany, idealne miejsce na zdjęcia z podróży. Twórz wspomnienia na całe życie, płynąc wzdłuż rzeki, podziwiając widoki. Podziwiaj Parlament, Most Łańcuchowy, Zamek Królewski i Cytadelę z wody. Zrelaksuj się i delektuj węgierskimi specjałami. Posłuchaj muzyki na żywo w wykonaniu 4 członków wielokrotnie nagradzanej orkiestry ludowej Rajkó. Posłuchaj lokalnych i międzynarodowych przebojów i nie zapomnij złożyć zamówienia na przyjęcie. Kolacja w formie bufetu obejmuje wszystkie węgierskie must have: Zupa gulaszowa w stylu Alfölda Tradycyjna paprykarz wołowy z domowymi kluskami Węgierskie wariacje na temat strudla (deser) Napoje: Jeden drink powitalny Szklanka piwa, wina, wody mineralnej lub napoju bezalkoholowego

Budapeszt: Rejs po centrum Budapesztu z nieograniczoną ilością alkoholu

Budapeszt: Rejs po centrum Budapesztu z nieograniczoną ilością alkoholu

Odkryj zabytki Budapesztu z wody podczas tego rejsu krajoznawczego. Zrelaksuj się przy wybranych drinkach z otwartego baru podczas żeglugi. Podziwiaj widoki na Brązowe Buty, fortecę Cytadelę i Węgierski Teatr Narodowy. Wejdź na pokład statku w sercu miasta i wyrusz na panoramiczną wycieczkę krajoznawczą po stolicy Węgier. Przejedź obok jednych z najbardziej prestiżowych hoteli w Budapeszcie, Brązowych Butów i Izby Parlamentu. Rób zdjęcia, przechodząc przez Wzgórze Gellerta, Dzielnicę Zamkową, Cytadelę i Węgierski Teatr Narodowy. Miej nieograniczony dostęp do napojów, takich jak wina domowe, piwo beczkowe, szampan (słodki i wytrawny), napoje bezalkoholowe, herbata, kawa i woda mineralna. Rozgrzej się na wieczór w Budapeszcie lub weź imprezę na pokład z opcją zakupu shotów na pokładzie. Zakończ wycieczkę w punkcie wejścia na pokład.

Budapeszt: Kolacja przy świecach i rejs po rzece z muzyką na żywo

Budapeszt: Kolacja przy świecach i rejs po rzece z muzyką na żywo

Spędź magiczny wieczór podczas kolacji przy świecach na pokładzie jednego z najbardziej eleganckich i nowoczesnych statków wycieczkowych w Budapeszcie. Posłuchaj muzyki na żywo, wypij świątecznego drinka powitalnego i podziwiaj błyszczące zabytki miasta wzdłuż Dunaju. Gdy wejdziesz na pokład, poprowadź go do swojego stolika, aby otrzymać powitalnego drinka. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się, delektując się 4-daniową kolacją, słuchając muzyki na żywo w wykonaniu lokalnych węgierskich artystów. Podczas posiłku skorzystaj z chowanych okien, które zapewniają najlepsze możliwe możliwości fotografowania kultowego węgierskiego parlamentu, który nocą świeci jak klejnot z topazem. Kontynuuj wzdłuż wód i podziwiaj nocne widoki na czarujący Zamek Królewski, wielką Statuę Wolności i imponującą Cytadelę na szczycie Wzgórza Gellerta. Przepłyń obok innych słynnych zabytków wzdłuż rzeki, takich jak Wyspa Małgorzaty, Pałac Sztuki (MUPA), Teatr Narodowy i sala koncertowa Vigado. Przejedź pod oświetlonymi mostami Łańcuch, Margit i Erzsébet i obserwuj, jak peszteńska promenada ożywa dźwiękami ulicznych muzyków i ludzi jedzących posiłki w restauracjach z patio.

Budapeszt: Rejs krajoznawczy po Dunaju

Budapeszt: Rejs krajoznawczy po Dunaju

Przekonaj się, dlaczego Budapeszt nazywany jest Perłą Dunaju podczas tej wycieczki na pokładzie ekskluzywnego statku Gróf Széchényi.Przepłyniesz pod 6 mostami Budapesztu i zobaczysz najsłynniejsze zabytki miasta. Wskocz na pokład i wyrusz, aby zobaczyć takie zabytki jak potężny gmach parlamentu, most Łańcuchowy, Zamek Królewski, Baszta Rybacka na wzgórzu Zamkowym i Góra Gellerta, zwieńczona majestatyczną cytadelą. Drewniane wnętrze statku, designerskie dywany i pokładowy bar zapewniają poczucie komfortu i luksusu. Nie zapomnij zwiedzić dolnego piętra z maszynownią. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podziwiając historyczne piękno brzegu Dunaju i zabytki.

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Zamień Budapeszt w swój plac zabaw i wybierz jedną z 6 opcji wycieczek na hulajnodze elektrycznej w małej grupie dla maksymalnie 15 osób. Wycieczka z przewodnikiem na hulajnodze elektrycznej zabierze Cię po mieście z taką swobodą, jak żaden inny środek transportu - z poważnym czynnikiem zabawy. Wybierz jedną z wielu różnych tras. Wybierz ekspresową wycieczkę, aby odkryć to, co najlepsze w mieście, zdecyduj się na tematyczną eksplorację Budapesztu lub nie spiesz się z obszerną wycieczką po mieście. A dla smakoszy przygotowano nawet półdniową wycieczkę z degustacją potraw. Hulajnogi elektryczne MonsterRoller wyposażone są w koła o szerokości 9,5 cala, niską platformę i zerową emisję spalin. Prowadzenie przypomina bardziej surfowanie niż jazdę na rowerze i sprawia, że jazda na nich jest łatwiejsza niż na rowerze, ale równie stabilna i wytrzymała jak na hulajnodze.

Budapeszt: Rejs z muzyką na żywo i pokazem tańca ludowego

Budapeszt: Rejs z muzyką na żywo i pokazem tańca ludowego

Delektuj się wystawną kolacją w formie bufetu podczas rejsu statkiem po Dunaju w romantycznej atmosferze Budapesztu nocą. Słuchaj muzyki na żywo i podziwiaj oświetloną panoramę miasta. Ciesz się wieczornymi widokami miasta przy muzyce na żywo podczas romantycznej kolacji na pokładzie. Rozpocznij i zakończ swoją podróż na terminalu promowym Academia. Zobacz zabytki, takie jak kultowy Dom Parlamentu, historyczny Most Łańcuchowy, Zamek Buda i Baszta Rybacka na Wzgórzu Zamkowym. Zrelaksuj się słuchając muzyki salonowej na żywo w wykonaniu 3 członków Rajkó Folk Orchestra and Ensemble. Podczas występu zaprezentowany zostanie wspaniały oryginalny węgierski instrument, słynny "cymbał". Przykładowe menu kolacji w formie bufetu: Zupy Zupa gulaszowa (G, L) Zupa krem z sezonowych warzyw (Vn, G, L) Danie główne Filet z indyka gotowany w sosie (G, L) Gulasz wołowy z czerwonym winem Villány (G, L) Tradycyjna kapusta faszerowana (indyk) (G, L) Warzywa pieczone w piekarniku (G, V) Kuskus warzywny (L, V) Dodatek: Ryż (G, L, Vn) Pierogi (L, V) Pieczone ziemniaki z pietruszką (G, L, Vn) Deser: Wariacje na temat strudla (L, Vn) Somlói Galuska trifle (V) Miska owoców Sałatka: Sałatka mieszana z pesto (L, G, Vn) Sałatka makaronowa z jogurtem (L, G, V) Dodatek: Sałatka ogórkowa z kwaśną śmietaną (L, G, Vn) Napoje: jeden drink powitalny i szklanka piwa, wina, wody mineralnej lub napoju bezalkoholowego. Otrzymasz również bezpłatną butelkę wody. Menu może ulec zmianie. Menu degustacyjne Wine & Dine: 5 win z różnych regionów połączonych do perfekcji z 5 tradycyjnymi posiłkami Regiony: Balatonfüred-Csopaki; Balatonboglár; Villányi; Nagy-Somlói; Tokaj-Hegyaljai Połączenia: Krem z bakłażana z chlebem na zakwasie; Pierś z kaczki i mus ze słodkich ziemniaków; Gulasz wołowy; Faszerowana kapusta; Deser Somlói Cream

Z Wiednia: jednodniowa wycieczka grupowa do Budapesztu

Z Wiednia: jednodniowa wycieczka grupowa do Budapesztu

Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Budapeszt i zwiedzaj stolicę Węgier, zwłaszcza dzielnicę zamkową i węgierski parlament. Przejdź przez mosty i odkryj ulice w stylu barokowym, a potem czas wolny. Spaceruj ulicami dzielnicy zamkowej z opcjonalną wizytą w kościele Macieja. Zobacz XIX-wieczną Basztę Rybacką i zajrzyj do wyjątkowego wnętrza Ruszwurmu, najstarszej kawiarni w mieście. Spójrz na węgierski parlament z różnych perspektyw, przejdź przez najważniejsze aleje, takie jak Aleja Andrássy'ego, lokalne Pola Elizejskie. Rób zdjęcia z historycznymi węgierskimi przywódcami na Placu Bohaterów, w Bazylice św. Stefana i poznaj wiele tajemnic Budapesztu. Ciesz się wolnym czasem w centrum Budapesztu pod koniec zwiedzania. Poświęć trochę czasu na spacer i spróbowanie węgierskich potraw, takich jak tradycyjny gulasz. Następnie ciesz się bezproblemowym transferem z powrotem do Wiednia.

Budapeszt: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Budapeszt: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Poznaj 1000 lat historii Węgier, oglądając najważniejsze miejsca w mieście. Ta 3-godzinna wycieczka po mieście z przewodnikiem rozpoczyna się w naszym biurze zwiedzania. W drodze do Budyńskiej strony Dunaju zobaczysz wszystkie główne atrakcje wzdłuż Dunaju. Twoim pierwszym przystankiem będzie dzielnica zamkowa, gdzie możesz udać się na krótki spacer, aby zobaczyć główne atrakcje okolicy. Odwiedzisz Stare Miasto, idealne miejsce, aby podziwiać spektakularne widoki na okolicę. Przechodząc przez Most Elżbiety na stronę Pesztu, mijamy słynną Centralną Halę Targową i największą w Europie synagogę, a następnie przejazd do Parku Miejskiego. Po drodze miń największe uzdrowisko termalne w Europie i budapeszteńskie zoo, a następnie zatrzymaj się na Placu Bohaterów, gdzie znajdziesz posągi słynnych węgierskich królów. Trasa kontynuuje się stąd Aleją Andrássy’ego do centrum Pesztu, mijając Operę i Bazylikę św. Szczepana.

Citadella – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: Wieczorny rejs z napojami i muzyką na żywo

Budapeszt: Wieczorny rejs z napojami i muzyką na żywo

Weź udział w tym rejsie po mieście. Przepłyń pod wszystkimi 6 głównymi mostami Budapesztu i zobacz wiele miejsc o dużym znaczeniu historycznym oraz kulturowym. Dopasuj tę atrakcję do swoich upodobań, sięgając po ulubione napoje. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada – m.in. wino, piwo, koktajle oraz napoje bezalkoholowe. Gwarancją niezapomnianej atmosfery będzie muzyka wykonywana na żywo przez 3 muzyków wielokrotnie nagradzanego zespołu ludowego Rajkó. Budapeszt nazywany jest często jednym z najpiękniejszych miast Europy, ale widziany z rzeki robi jeszcze większe wrażenie.W Budzie położonych jest mnóstwo zabytków z listy światowego dziedzictwa UNESCO – od mostu Łańcuchowego po Uniwersytet Technologii i Ekonomii. Znajdują się tu także: łaźnie Gellérta, Góra Gellérta wraz z pomnikiem Wolności i cytadelą, Zamek Królewski oraz Baszta Rybacka. Po drugiej stronie rzeki można podziwiać słynne budowle takie jak gmach parlamentu i bazylika św. Stefana. W trakcie tej wycieczki możesz delektować się napojami w klimatyzowanej kabinie statku, po czym udasz się na górny pokład, by podziwiać nocną panoramę Budapesztu. Podczas występu używany będzie oryginalny węgierski instrument – cymbały. Iście węgierskie połączenie instrumentów smyczkowych z cymbałami zapewni wspaniałą atmosferę na pokładzie. Chcesz usłyszeć ulubioną piosenkę w zupełnie nowej aranżacji? Podczas występu będzie można poprosić o zagranie utworów na życzenie.

Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

Budapeszt: Rejs widokowy z widokiem na Parlament

Przejdź pod niektórymi z najbardziej znanych mostów w Budapeszcie, takimi jak Most Elżbiety, podczas tego rejsu widokowego w Budapeszcie. Podziwiaj widoki na promenadę nad Dunajem. Wejdź na pokład wygodnej łodzi i rozpocznij rejs po Dunaju. Zobacz Most Łańcuchowy z lwami stróżami, Most Elżbiety z dużym posągiem z brązu i Most Wolności, który słynie z połączenia Centralnej Hali Targowej z uzdrowiskiem Gellerta. Podziwiaj urok malowniczej promenady nad Dunajem i poczuj dreszczyk emocji, widząc Pałac Królewski i Parlament z wody. Podziwiaj zabytki miasta, takie jak plac Vigadó i posąg świętego Gellerta na szczycie Wzgórza Gellerta. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu wyjścia.

Budapeszt: Rejs po Dunaju z węgierską kolacją i muzyką na żywo

Budapeszt: Rejs po Dunaju z węgierską kolacją i muzyką na żywo

Wybierz się w rejs po majestatycznym Dunaju i poznaj Budapeszt z innej perspektywy. Ciesz się tradycyjną węgierską kolacją i słuchaj muzyki ludowej na żywo, podziwiając zabytki i światła miasta. Wyrusz z centrum miasta i wsiądź na Gróf (hrabia) Széchényi, największy zabytkowy statek pływający obecnie po Dunaju. Podziwiaj eleganckie drewniane wnętrza i designerskie dywany, idealne miejsce na zdjęcia z podróży. Twórz wspomnienia na całe życie, płynąc wzdłuż rzeki, podziwiając widoki. Podziwiaj Parlament, Most Łańcuchowy, Zamek Królewski i Cytadelę z wody. Zrelaksuj się i delektuj węgierskimi specjałami. Posłuchaj muzyki na żywo w wykonaniu 4 członków wielokrotnie nagradzanej orkiestry ludowej Rajkó. Posłuchaj lokalnych i międzynarodowych przebojów i nie zapomnij złożyć zamówienia na przyjęcie. Kolacja w formie bufetu obejmuje wszystkie węgierskie must have: Zupa gulaszowa w stylu Alfölda Tradycyjna paprykarz wołowy z domowymi kluskami Węgierskie wariacje na temat strudla (deser) Napoje: Jeden drink powitalny Szklanka piwa, wina, wody mineralnej lub napoju bezalkoholowego

Budapeszt: Rejs po centrum Budapesztu z nieograniczoną ilością alkoholu

Budapeszt: Rejs po centrum Budapesztu z nieograniczoną ilością alkoholu

Odkryj zabytki Budapesztu z wody podczas tego rejsu krajoznawczego. Zrelaksuj się przy wybranych drinkach z otwartego baru podczas żeglugi. Podziwiaj widoki na Brązowe Buty, fortecę Cytadelę i Węgierski Teatr Narodowy. Wejdź na pokład statku w sercu miasta i wyrusz na panoramiczną wycieczkę krajoznawczą po stolicy Węgier. Przejedź obok jednych z najbardziej prestiżowych hoteli w Budapeszcie, Brązowych Butów i Izby Parlamentu. Rób zdjęcia, przechodząc przez Wzgórze Gellerta, Dzielnicę Zamkową, Cytadelę i Węgierski Teatr Narodowy. Miej nieograniczony dostęp do napojów, takich jak wina domowe, piwo beczkowe, szampan (słodki i wytrawny), napoje bezalkoholowe, herbata, kawa i woda mineralna. Rozgrzej się na wieczór w Budapeszcie lub weź imprezę na pokład z opcją zakupu shotów na pokładzie. Zakończ wycieczkę w punkcie wejścia na pokład.

Budapeszt: Kolacja przy świecach i rejs po rzece z muzyką na żywo

Budapeszt: Kolacja przy świecach i rejs po rzece z muzyką na żywo

Spędź magiczny wieczór podczas kolacji przy świecach na pokładzie jednego z najbardziej eleganckich i nowoczesnych statków wycieczkowych w Budapeszcie. Posłuchaj muzyki na żywo, wypij świątecznego drinka powitalnego i podziwiaj błyszczące zabytki miasta wzdłuż Dunaju. Gdy wejdziesz na pokład, poprowadź go do swojego stolika, aby otrzymać powitalnego drinka. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się, delektując się 4-daniową kolacją, słuchając muzyki na żywo w wykonaniu lokalnych węgierskich artystów. Podczas posiłku skorzystaj z chowanych okien, które zapewniają najlepsze możliwe możliwości fotografowania kultowego węgierskiego parlamentu, który nocą świeci jak klejnot z topazem. Kontynuuj wzdłuż wód i podziwiaj nocne widoki na czarujący Zamek Królewski, wielką Statuę Wolności i imponującą Cytadelę na szczycie Wzgórza Gellerta. Przepłyń obok innych słynnych zabytków wzdłuż rzeki, takich jak Wyspa Małgorzaty, Pałac Sztuki (MUPA), Teatr Narodowy i sala koncertowa Vigado. Przejedź pod oświetlonymi mostami Łańcuch, Margit i Erzsébet i obserwuj, jak peszteńska promenada ożywa dźwiękami ulicznych muzyków i ludzi jedzących posiłki w restauracjach z patio.

Budapeszt: Rejs krajoznawczy po Dunaju

Budapeszt: Rejs krajoznawczy po Dunaju

Przekonaj się, dlaczego Budapeszt nazywany jest Perłą Dunaju podczas tej wycieczki na pokładzie ekskluzywnego statku Gróf Széchényi.Przepłyniesz pod 6 mostami Budapesztu i zobaczysz najsłynniejsze zabytki miasta. Wskocz na pokład i wyrusz, aby zobaczyć takie zabytki jak potężny gmach parlamentu, most Łańcuchowy, Zamek Królewski, Baszta Rybacka na wzgórzu Zamkowym i Góra Gellerta, zwieńczona majestatyczną cytadelą. Drewniane wnętrze statku, designerskie dywany i pokładowy bar zapewniają poczucie komfortu i luksusu. Nie zapomnij zwiedzić dolnego piętra z maszynownią. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podziwiając historyczne piękno brzegu Dunaju i zabytki.

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Zamień Budapeszt w swój plac zabaw i wybierz jedną z 6 opcji wycieczek na hulajnodze elektrycznej w małej grupie dla maksymalnie 15 osób. Wycieczka z przewodnikiem na hulajnodze elektrycznej zabierze Cię po mieście z taką swobodą, jak żaden inny środek transportu - z poważnym czynnikiem zabawy. Wybierz jedną z wielu różnych tras. Wybierz ekspresową wycieczkę, aby odkryć to, co najlepsze w mieście, zdecyduj się na tematyczną eksplorację Budapesztu lub nie spiesz się z obszerną wycieczką po mieście. A dla smakoszy przygotowano nawet półdniową wycieczkę z degustacją potraw. Hulajnogi elektryczne MonsterRoller wyposażone są w koła o szerokości 9,5 cala, niską platformę i zerową emisję spalin. Prowadzenie przypomina bardziej surfowanie niż jazdę na rowerze i sprawia, że jazda na nich jest łatwiejsza niż na rowerze, ale równie stabilna i wytrzymała jak na hulajnodze.

Budapeszt: Rejs z muzyką na żywo i pokazem tańca ludowego

Budapeszt: Rejs z muzyką na żywo i pokazem tańca ludowego

Delektuj się wystawną kolacją w formie bufetu podczas rejsu statkiem po Dunaju w romantycznej atmosferze Budapesztu nocą. Słuchaj muzyki na żywo i podziwiaj oświetloną panoramę miasta. Ciesz się wieczornymi widokami miasta przy muzyce na żywo podczas romantycznej kolacji na pokładzie. Rozpocznij i zakończ swoją podróż na terminalu promowym Academia. Zobacz zabytki, takie jak kultowy Dom Parlamentu, historyczny Most Łańcuchowy, Zamek Buda i Baszta Rybacka na Wzgórzu Zamkowym. Zrelaksuj się słuchając muzyki salonowej na żywo w wykonaniu 3 członków Rajkó Folk Orchestra and Ensemble. Podczas występu zaprezentowany zostanie wspaniały oryginalny węgierski instrument, słynny "cymbał". Przykładowe menu kolacji w formie bufetu: Zupy Zupa gulaszowa (G, L) Zupa krem z sezonowych warzyw (Vn, G, L) Danie główne Filet z indyka gotowany w sosie (G, L) Gulasz wołowy z czerwonym winem Villány (G, L) Tradycyjna kapusta faszerowana (indyk) (G, L) Warzywa pieczone w piekarniku (G, V) Kuskus warzywny (L, V) Dodatek: Ryż (G, L, Vn) Pierogi (L, V) Pieczone ziemniaki z pietruszką (G, L, Vn) Deser: Wariacje na temat strudla (L, Vn) Somlói Galuska trifle (V) Miska owoców Sałatka: Sałatka mieszana z pesto (L, G, Vn) Sałatka makaronowa z jogurtem (L, G, V) Dodatek: Sałatka ogórkowa z kwaśną śmietaną (L, G, Vn) Napoje: jeden drink powitalny i szklanka piwa, wina, wody mineralnej lub napoju bezalkoholowego. Otrzymasz również bezpłatną butelkę wody. Menu może ulec zmianie. Menu degustacyjne Wine & Dine: 5 win z różnych regionów połączonych do perfekcji z 5 tradycyjnymi posiłkami Regiony: Balatonfüred-Csopaki; Balatonboglár; Villányi; Nagy-Somlói; Tokaj-Hegyaljai Połączenia: Krem z bakłażana z chlebem na zakwasie; Pierś z kaczki i mus ze słodkich ziemniaków; Gulasz wołowy; Faszerowana kapusta; Deser Somlói Cream

Z Wiednia: jednodniowa wycieczka grupowa do Budapesztu

Z Wiednia: jednodniowa wycieczka grupowa do Budapesztu

Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Budapeszt i zwiedzaj stolicę Węgier, zwłaszcza dzielnicę zamkową i węgierski parlament. Przejdź przez mosty i odkryj ulice w stylu barokowym, a potem czas wolny. Spaceruj ulicami dzielnicy zamkowej z opcjonalną wizytą w kościele Macieja. Zobacz XIX-wieczną Basztę Rybacką i zajrzyj do wyjątkowego wnętrza Ruszwurmu, najstarszej kawiarni w mieście. Spójrz na węgierski parlament z różnych perspektyw, przejdź przez najważniejsze aleje, takie jak Aleja Andrássy'ego, lokalne Pola Elizejskie. Rób zdjęcia z historycznymi węgierskimi przywódcami na Placu Bohaterów, w Bazylice św. Stefana i poznaj wiele tajemnic Budapesztu. Ciesz się wolnym czasem w centrum Budapesztu pod koniec zwiedzania. Poświęć trochę czasu na spacer i spróbowanie węgierskich potraw, takich jak tradycyjny gulasz. Następnie ciesz się bezproblemowym transferem z powrotem do Wiednia.

Budapeszt: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Budapeszt: 3-godzinna wycieczka z przewodnikiem

Poznaj 1000 lat historii Węgier, oglądając najważniejsze miejsca w mieście. Ta 3-godzinna wycieczka po mieście z przewodnikiem rozpoczyna się w naszym biurze zwiedzania. W drodze do Budyńskiej strony Dunaju zobaczysz wszystkie główne atrakcje wzdłuż Dunaju. Twoim pierwszym przystankiem będzie dzielnica zamkowa, gdzie możesz udać się na krótki spacer, aby zobaczyć główne atrakcje okolicy. Odwiedzisz Stare Miasto, idealne miejsce, aby podziwiać spektakularne widoki na okolicę. Przechodząc przez Most Elżbiety na stronę Pesztu, mijamy słynną Centralną Halę Targową i największą w Europie synagogę, a następnie przejazd do Parku Miejskiego. Po drodze miń największe uzdrowisko termalne w Europie i budapeszteńskie zoo, a następnie zatrzymaj się na Placu Bohaterów, gdzie znajdziesz posągi słynnych węgierskich królów. Trasa kontynuuje się stąd Aleją Andrássy’ego do centrum Pesztu, mijając Operę i Bazylikę św. Szczepana.

Budapeszt: najciekawsze atrakcje

Citadella: atrakcje

Węgry: miasta

Citadella: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Citadella? Kliknij tutaj.

Citadella: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(6155 recenzji)

Muzyka była dobra i była to najlepsza łódka, więc miło było na niej zjeść, a wycieczka trwała niecałe 2 godziny, więc było relaksująco i miło. Grali bez przerwy w 4 miejscach i ty można było palić z przodu dziobu, a można było posiedzieć na zewnątrz po obu stronach i popatrzeć, ja mogłem cieszyć się scenerią z różnych miejsc. Drinkiem powitalnym było wino musujące lub sok pomarańczowy menu za podobną kwotę w porównaniu do koreańskiej restauracji i życzliwość obsługi wpłynęły na moje zadowolenie z podróży, a zdjęcia zrobione w pomieszczeniu wyglądały bardzo egzotycznie. Wyszedłem i zdjęcia zrobione na pokładzie również były naprawdę dobre Zdecydowanie poleciłbym ten statek, jeśli kiedykolwiek wybiorę się za granicę. Jest to największy statek. Gorąco go poleciłem, a oni zagrali w Arirang, pozostawiając we mnie wzruszające uczucie. Zdecydowanie wybierz się na ten statek.

Kolacja była wyśmienita, menu à la carte zostało dopracowane, a jakość serwowanych dań wyjątkowa. Obsługa z oddanym kelnerem była bardzo uprzejma, a rejs ze stolikami całkowicie na świeżym powietrzu pozwolił nam nie przegapić niczego z piękna Budapesztu. Doskonała organizacja. Nie przegap tego, jest warte swojej ceny.

Świetny obiad, miła obsługa i subtelna muzyka na żywo. Bardzo miły wieczór! To była przyjemność!

Atmosfera na łodzi, rejs wzdłuż Dunaju i kolacja były idealne na romantyczny wieczór!

Na szczęście górny pokład ma osłonę przeciwsłoneczną.