Wybierz daty

Circus Maximus

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 80
Sortuj według:
1 - 16 / 80

Circus Maximus: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Circus Maximus? Kliknij tutaj.

Circus Maximus: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 28 789 opinii

Miejsce spotkania było bardzo dobrze wyjaśnione i pokazane na mapie, autobus przyjeżdżał bardzo często, więc nigdy nie musieliśmy długo czekać, nawet jeśli przegapiliśmy jeden! To było wspaniałe! Trasa była ładnie zaplanowana, a także podobała mi się mapa, którą dają ci, gdy wsiadasz do autobusu! Dostarczono również słuchawki! Personel był bardzo przyjazny i miły! To był mój pierwszy raz, kiedy korzystałem z autobusu hop on hop off i było naprawdę świetnie i sprawiło, że nasze wakacje były łatwiejsze i lepsze!

To niesamowity sposób, aby usłyszeć i zobaczyć wszystkie główne niesamowite przystanki. Niektóre autobusy nawet jeżdżą w kółko, aby umożliwić Ci zrobienie zdjęć wszystkich fontann lub budynków :) Przewodniki też są bardzo dobre. Na szczycie autobusu wieje też przyjemny wiaterek. Odbywaliśmy wycieczki wcześnie rano. Bardzo dziękuję!

Uwielbiałem swobodę wyskakiwania z jakiejkolwiek atrakcji i robienia zdjęć, spacer po okolicy i wskakiwanie z powrotem, ponieważ przystanki są łatwe do znalezienia, a wszyscy przewodnicy są bardzo pomocni Autobus był wygodny i miał bardzo dobrą klimatyzację na dole

Wygodna forma podróży i zwiedzania, dobra częstotliwość i trasa.

Idealny do odkrywania miasta Rzym na początku pobytu