Wycieczka całodniowa

Z La Spezii: Cinque Terre Tour pociągiem z Limoncino

Organizator atrakcji: Shore Emotion

Z La Spezii: Cinque Terre Tour pociągiem z Limoncino

Organizator atrakcji: Shore Emotion

Od 253,17 zł za osobę

Odkryj wioski Cinque Terre podczas jednodniowej wycieczki z terminalu rejsowego La Spezia. Wskocz do pociągu i zatrzymaj się, aby zwiedzić Vernazzę, Monterosso i Riomaggiore z przewodnikiem.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, hiszpański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj centrum miasta La Spezia podczas spaceru z portu na dworzec kolejowy
 • Spędź relaksujący dzień w „le Cinque Terre” w towarzystwie profesjonalnego pilota wycieczek
 • Odkryj Vernazzę, najbardziej kolorowe i najważniejsze wioski z Cinque Terre
 • Skosztuj limoncino, typowego trunku tego regionu, w tradycyjnym sklepie
Pełny opis

Po przybyciu do portu La Spezia spotkaj się ze swoim przewodnikiem w terminalu wycieczkowym. Wybierz się na 20-minutowy spacer, aby dotrzeć do dworca kolejowego, z którego rozpoczniesz swoją przygodę. Podczas spaceru odkryjesz piękne centrum miasta La Spezia. Pociągi są niewątpliwie idealnym środkiem transportu do zwiedzania okolicy, w zaledwie 15 minut, przejeżdżając przez wyżyny Morza Liguryjskiego, dotrzesz do Vernazzy, jednej z najbardziej kolorowych wiosek w okolicy.

Tutaj możesz spędzić wolny czas w tej malowniczej wiosce, charakteryzującej się pastelowymi domami z pięknym widokiem na krystalicznie czystą wodę. Drugim przystankiem będzie Monterosso, największa z wiosek Cinque Terre, która posiada również przepiękną plażę charakteryzującą się drobnym białym piaskiem oraz czystym i przejrzystym morzem. Tutaj czeka na Ciebie niespodzianka, przystanek na degustację pysznego Limoncino w tradycyjnym sklepie.

Ten wyśmienity likier jest idealny do wzniesienia toastu za cudowny dzień, który spędzasz zanurzony w naturze, kolorach i smakach tej fascynującej i wyjątkowej krainy. Po wolnym czasie w Monterosso wsiądź do pociągu do Riomaggiore, ostatniego przystanku przed powrotem do La Spezia.

Ta mała wioska, podobnie jak pozostałe cztery, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże, a także przebłyski codziennego życia rybaków z ich tradycyjnymi łodziami, które zobaczysz przywiązane do portu. Ponadto, jeśli zatrzymujesz się w La Spezia, wybierz najlepszy dla siebie punkt wyjścia: port wycieczkowy lub dworzec kolejowy.

Wliczone w cenę
 • Wielojęzyczny pilot wycieczek
 • smak Limoncino
 • czas wolny w Vernazzy, Riomaggiore i Monterosso
 • Cinque Terre Card (codzienny bilet na pociągi, których będziesz potrzebować jechać z jednej wioski do drugiej)
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Terminal wycieczkowy, Largo Michele Fiorillo – po przybyciu do portu La Spezia, natychmiast po zakończeniu rejsu wsiądź do autobusu wahadłowego, który zabierze Cię do terminalu, gdzie będzie czekał na Ciebie przewodnik. Gdy znajdziesz się przed terminalem rejsowym, znajdź swojego przewodnika, który będzie ubrany w niebieski T-shirt z napisem „Shore Emotion Crew”.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Wygodne obuwie
  • Kapelusz przeciwsłoneczny

  Niedozwolone

  • Zwierzęta
  • Bagaż lub duże torby

  Co trzeba wiedzieć

  • Zaleca się zabranie stroju kąpielowego i wygodnych butów
  • Kolejność podróży może ulec zmianie
  • Ta aktywność obejmuje Cinque Terre Card (potrzebną do przejazdu pociągiem z jednej wioski do drugiej)
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 178 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,4/5
  • Transport
   4,2/5
  • Jakość/cena
   4,1/5
  • Bezpieczeństwo
   4,7/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Ogólnie podobało nam się to doświadczenie, nawet jeśli nie zrozumieliśmy, że to wycieczka „pociągiem”! Aby uniknąć spaceru z portu do stacji 45min: wyjdź ze stacji. Nasza przewodniczka Sonia była naprawdę miła: prowadziła nas perfekcyjnie, pokazując nam kluczowe punkty dla każdej wyspy. To bardzo „nieśmiałe”: 15 minut pociągiem, aby dostać się na pierwszą Ziemię, na 1 godzinę wizyty… ledwie czas na lądowanie… tak samo na drugą i nieco ponad 2 godziny na ostatnią. Wyjeżdżaliśmy wieczorem, więc w końcu nam się udało: ale jeśli masz więcej czasu, może to być trochę napięty harmonogram. Nawet jeśli to powtórzę, przewodnik i wyjaśnienia były idealne: nie żałowaliśmy. Zgadzam się z komentarzem: osoba, która przyjmuje nas do degustacji Limoncello absolutnie nie jest handlarzem. Woleliśmy robić zakupy wyżej: w dodatku trafiliśmy na bardzo przyjaznych kupców!

  Czytaj dalej

  13 sierpnia 2022

  Bardzo dobra organizacja przez cały dzień. Na każdym przystanku mieliśmy czas wolny, co pozwalało nam zwiedzać każde miasto tak, jak chcieliśmy. Degustacja Limoncilio była pośpieszna i pozbawiona uroku. Pani w sklepie była zimna i nie odzywała się przez cały czas. Należy unikać okresu lipiec/sierpień ze względu na bardzo duży napływ turystów.

  Czytaj dalej

  28 lipca 2022

  Zwiedzanie z przewodnikiem zrealizowano w poniedziałek 11 lipca 2022 r. Zwiedzanie rozpoczęło się od spaceru do miejsca spotkania ze stacją kolejową La Spezia, z której skorzystał nasz przewodnik, aby opowiedzieć nam historię miasta, w języku angielskim, hiszpańskim , włoski i francuski! Udało nam się szybko pojechać pociągiem do naszej pierwszej wioski Riomaggiore. Następnie odwiedź Vernazzę i wreszcie Monterosso. Dla każdej wioski nasz przewodnik opowiedział nam miejsca do zobaczenia i każdy mógł swobodnie zorganizować swoją wizytę.

  Czytaj dalej

  24 lipca 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 208416