Lotnisko Rzym-Ciampino

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lotnisko Rzym-Ciampino: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Rzym-Ciampino? Kliknij tutaj.

Lotnisko Rzym-Ciampino: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 846 opinii

Kupiliśmy bilet na podróż i powrót (Ciampino - Dworzec Termini w Rzymie) za 7 € (świetna cena). Autobus jest świetny. Przystanek autobusowy jest łatwy do znalezienia. Harmonogram można zobaczyć na stronie (informacje na bilecie). Asystent w powrocie do Ciampino (1 września 11:20) był okropny, krzyczał do pasażerów (było nas bardzo mało, ale ludzie mieli kilka pytań).

Bardzo dobrze oznakowane, po prostu podążaj za znakami na autobusy i idź na peron (y). Był to autobus 1 lub 3. Jest kierowca i przewodnik getyourguide w koszulce, bilet można wziąć bezpośrednio. Autokar jest klimatyzowany i posiada indywidualne gniazda USB. Przeniesienie nastąpiło dość szybko.

Świetna jakość, ponieważ zrobiliśmy transfer w obie strony z lotniska Ciampino do Termini i odwrotnie, 22 € za 2 osoby. Transport był czysty, szybki, a wszyscy podróżni musieli nosić maski na czas podróży.

Zarezerwowane bez problemów, kierowcy nie stali co prawda z horagiewkami czy wymyślnymi koszulkami ale można ich było odnaleźć bez problemu. Mało stresu w obcym mieście i duża wygoda.

Przybyłem na lotnisko przed spodziewanym, a autobus był dobry. Bez problemów.