Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Chur

Chur – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Chur

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Chur?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Chur obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Chur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chur? Kliknij tutaj.

Chur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1065 opinii

Niesamowite doświadczenie, gorąco polecam każdemu, kto planuje jechać. Powiedziano nam, że autobus odbierze nas z podanej lokalizacji o 7:15 i powiedziano nam, abyśmy przyjechali tam o 7:00. Autobus przyjechał około 5 minut spóźniony, co sprawiło, że moja rodzina wątpiła, czy firma jest legalna. Gdy wsiedliśmy do autobusu, przywitała nas nasza przewodniczka sara, która była bardzo przyjazna. Pomogła nam w wielu rzeczach podczas całej podróży. Trwało to około 13 godzin i cieszyliśmy się każdą chwilą. Widoki na Alpy były po prostu oszałamiające, jezioro como również nas wszystkich oszołomiło. Jedzenie było niesamowite w St. Moritz, a za czekoladki można było umrzeć. Przewodnik przekazał nam wszystkie informacje dotyczące jedzenia na przystankach. Szczerze mówiąc sara była najlepszym przewodnikiem, o jaki mogliśmy prosić. Ogólnie było to 5-gwiazdkowe doświadczenie?

Doskonała jednodniowa wycieczka. Nie siedzieliśmy w oficjalnym pociągu panoramicznym Bernina Express, jak reklamowano. Jechaliśmy zwykłym pociągiem osobowym, ale w pewnym sensie okazało się to lepsze, ponieważ udało nam się otworzyć okna i uzyskać prawdziwy widok, powąchać powietrze i robić niesamowite zdjęcia bez oślepiania – coś, czego byśmy nie t udało się zrobić w pociągu panoramicznym. Widoki były spektakularne, a nasz przewodnik był doskonały - niesamowicie kompetentny i pełen humoru. Kierowca autobusu był również bardzo zręczny i ostrożny, gdy zawiózł nas niepewną i bardzo wąską krętą drogą w dół góry z St. Moritz. Weź ze sobą lekką kurtkę i lekki sweter, bo w górach robi się chłodno. Wysoce zalecane!

Chciałbym ponownie odwiedzić tę trasę, wspaniałego przewodnika Andreasa i jego partnera, kierowcę. widoki z okna były po prostu niesamowite przez całą podróż)) również zatrzymałem się nad jeziorem Lario (Como), odwiedziłem wioskę rybacką, popłynąłem łodzią wzdłuż Lario, a następnie poszedłem zjeść śniadanie w lokalnej kawiarni. po dotarciu do St. Moritz spacerowaliśmy, robiliśmy zakupy, pomimo ostrzeżeń, że w Szwajcarii wszystko jest dwa razy droższe niż we Włoszech))) po spacerze wsiedliśmy do czerwonego pociągu i pojechaliśmy na przejażdżkę oddziałem Bernina Express. Polecam wszystkim tę wycieczkę, przynajmniej odpocznijcie duszę :))

Świetnie się bawiliśmy podczas tej wycieczki grupowej. Przewodnik był cudownie przyjazny i kompetentny, a sceneria zarówno podczas rejsu łodzią, jak i jazdy pociągiem nie dała się przebić. Myślę, że nasza trasa miała około dwudziestu innych ludzi, co było w porządku, aby móc łatwo przemieszczać się między lokalizacjami. Nie ma dużo wolnego czasu na spacery po różnych przystankach, ale w St. Moritz mieliśmy około godziny, co było cudowne. Zdecydowanie polecamy tę wycieczkę!

Dobra wycieczka, bardzo punktualna. Pociągi ekspresowe Bernina są stare, nie mają panoramicznych okien. Znakomity przewodnik Andrea.