Chorwacki Teatr Narodowy

Chorwacki Teatr Narodowy

Chorwacki Teatr Narodowy – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Split: Elektryczna wycieczka tuk-tukiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Split: Elektryczna wycieczka tuk-tukiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Wskocz do elektrycznego tuk-tuka i odkryj najważniejsze atrakcje Splitu podczas wycieczki z przewodnikiem. Dowiedz się o mieście od licencjonowanego lokalnego przewodnika i ciesz się cichą, ekologiczną przejażdżką. Wybierz się na krótką pieszą wycieczkę po Pałacu Dioklecjana, zobacz Chorwacki Teatr Narodowy i nie tylko. Po wejściu na pokład w pełni elektrycznego tuk-tuka w miejscu spotkania wyrusz na wycieczkę po Splicie. Zrób swój pierwszy krótki postój na plaży Bacvice, a następnie przejedź przez rynek miejski i park Dzardin w kierunku centrum miasta. W samym centrum miasta podziwiaj z zewnątrz Chorwacki Teatr Narodowy, a także deptak Marmontova. Wysiądź z tuk-tuka i udaj się na krótką, około 15-minutową pieszą wycieczkę po Pałacu Dioklecjana. Następnie udaj się w stronę tarasu Vidilica, z którego roztacza się najpiękniejsza panorama miasta i portu w Splicie. Następnie udaj się na wzgórze Marjan i podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże i pobliskie wyspy. Ze wzgórza Marjan przejdź do parku Sustipan, gdzie możesz wybrać się na spacer i cieszyć się spokojem. Kontynuuj do ostatniego przystanku na placu „Prokorative” i głównej promenadzie w Splicie: Riva. Możesz zakończyć wycieczkę w tym miejscu lub wrócić do pierwotnego punktu początkowego.

Ze Splitu: Wodospady Krka z rejsem wycieczkowym i pływaniem

Ze Splitu: Wodospady Krka z rejsem wycieczkowym i pływaniem

Rozpoczynając dzień w Splicie, udamy się do Parku Narodowego Krka, gdzie odkryjemy jego główną atrakcję, oszałamiająco piękny wodospad Skradinski Buk, jedno z absolutnie obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w Chorwacji. Podczas pobytu tutaj otrzymasz 30-minutową wycieczkę z przewodnikiem po Skradinski Buk i jego różnych młynach wodnych oraz wielokrotnie nagradzanej wiosce etno. Następnie masz kilka godzin wolnego czasu na zrobienie niesamowitych zdjęć dziewiczych wodospadów Skradinski Buk. To jedyna w swoim rodzaju okazja, której nie możesz przegapić. Tutaj możesz także odkrywać formacje trawertynowe w basenach Skradinski Buk i rozkoszować się krystalicznie czystymi wodami rzeki Krka i dalmatyńskim słońcem. Przechodząc do naszego następnego celu, jest to malowniczy rejs statkiem ze Skradinskiego Buku do miasta Skradin. Tutaj możesz spędzić 1,5 godziny w Skradinie, spacerując po mieście lub pływając na pięknej plaży. Następnie wskocz z powrotem do autobusu, aby wrócić do Splitu.

Zagrzeb: 3-godzinna klasyczna wycieczka rowerowa

Zagrzeb: 3-godzinna klasyczna wycieczka rowerowa

Odkryj podstawowe zabytki i atrakcje, jakie Zagrzeb ma do zaoferowania swoim gościom. Lokalni przewodnicy opowiedzą Ci wszystko, co musisz wiedzieć o współczesnym Zagrzebiu oraz o tym, jak ludzie żyją i spędzają czas. Wybierz poranną lub popołudniową wycieczkę. Rozpocznij swoją przygodę w sklepie dostawcy, gdzie będzie czekał na Ciebie przewodnik i rower. Poznaj wspaniałe stare budynki Górnego Miasta i nagrodź się przyjemnym zjazdem w kierunku Dolnego Miasta. Poznaj szczegóły niesamowitych wydarzeń i ludzi, którzy ukształtowali Zagrzeb jako piękną stolicę Europy Środkowej. Zatrzymaj się na przerwę w połowie wycieczki, aby napić się darmowego espresso jak miejscowi i z miejscowymi! Dowiedz się o najlepszych miejscach na kolację, zakupy, romantyczne spacery, modne miejsca i inne możliwości zwiedzania.

Split: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Splitu

Split: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Splitu

Poznaj Split we własnym tempie dzięki interaktywnej pieszej wycieczce scavenger hunt odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być używana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne, skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Splitu. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień. W wypełnionym historią mieście Split najpierw odwiedzisz piękny Chorwacki Teatr Narodowy. Następnie unikalny Grgur Ninski, a następnie niezastąpioną Złotą Bramę. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry świętego Domniusza. Jako piąty przystanek znajdziesz Peristil. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Pałac Dioklecjana. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Świątyni Jowisza. Ponadto będziesz także podziwiać Plac Ludowy. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Split Riva. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prokuratywa. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: 2,5-godzinna wycieczka rowerowa po najważniejszych atrakcjach

Zagrzeb: 2,5-godzinna wycieczka rowerowa po najważniejszych atrakcjach

Czy jest coś lepszego niż wygodne siedzenie i jazda przez Zagrzeb na rowerze z lekkim powiewem w twarz? Poznaj chorwackie miasto w najbardziej ekscytujący sposób, z bliska i poczuj się jak miejscowy. Odkryj zabytki zarówno blisko, jak i daleko, ponieważ Twój przewodnik zabierze Cię do najpiękniejszych i najbardziej historycznych zabytków Zagrzebia. Odbywają się częste przystanki, każdy tak długo, jak chcesz. Poznaj historię tego historycznego miasta, przelatując obok budynków i ulicami, które istnieją od wieków. Ta trasa obejmuje zarówno śródmieście, jak i przedmieścia. Poznaj Plac Marszałka Tito, jeden z największych i najpiękniejszych placów w Chorwacji, w którym mieści się Chorwacki Teatr Narodowy i Uniwersytet w Zagrzebiu. Zajrzyj do Studni Życia i odkryj Zieloną Podkowę. Przejdź się ulicą Tkalčićeva i przejdź przez Krwawy Most wraz z wieloma innymi podczas tej wycieczki rowerowej po Zagrzebiu.

Wycieczka segwayem po Splicie

Wycieczka segwayem po Splicie

Poczuj wiatr we włosach, szybując do przodu na swoim własnym Segwayu podczas tej 2-godzinnej wycieczki po Splicie. Zarówno szybki, jak i przyjemny Segway to wyjątkowy i niezwykły sposób na zwiedzanie miasta. Poczuj dreszczyk emocji, podekscytowanie i całkowitą radość z podróżowania po mieście na jednym z tych fantastycznych wynalazków. Twój Segway reaguje na najmniejsze ruchy. W oparciu o zaawansowaną technologię żyroskopową nauczysz się poruszać swoim Segwayem prawie w mgnieniu oka i zanim się zorientujesz, będziesz zwiedzać miasto. Podczas podróży przez Split Twój przewodnik eksperta pomoże wskazać najważniejsze miejsca w okolicy. Odwiedź Pałac Dioklecjana z jego wystawną fasadą i niesamowitą sztuką. Odwiedź Chorwacki Teatr Narodowy, w którym przez cały rok odbywają się przedstawienia operowe, baletowe i teatralne. Następnie udaj się na wzgórze Marjan, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca i zabytki Splitu. Twoja 2-godzinna wycieczka może być zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby i pragnienia grupy, więc przyjdź i zobacz Split z zabawnej i wyjątkowej perspektywy!

Split: Gra i wycieczka po mieście

Split: Gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje zwiedzania miasta z zabawą w grę City Exploration podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Splicie. Znajdź atrakcje z łatwością dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdej lokalizacji, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. W wypełnionym historią mieście Split najpierw odwiedzisz piękny Chorwacki Teatr Narodowy. Następnie unikalny Grgur Ninski, a potem niezastąpioną Złotą Bramę. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry świętego Domniusza. Jako piąty przystanek znajdziesz Peristil. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Pałac Dioklecjana. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Świątyni Jowisza. Ponadto będziesz także podziwiać Plac Ludowy. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Split Riva. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prokuratywa. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Split: Pierwszy spacer odkrywczy i spacer czytelniczy

Split: Pierwszy spacer odkrywczy i spacer czytelniczy

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Dowiedz się kilku wstępnych informacji o każdym miejscu i ciekawych historii o mieście w ogóle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcje i udaj się do lokalizacji początkowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji.> Przeczytaj informacje dotyczące atrakcji i kontynuuj spacer do następnego punktu kontrolnego. Zanotuj, co Ci się podobało, a co nie i stwórz swoją listę atrakcji na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Przerwij go na lunch, napij się drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. W wypełnionym historią mieście Split najpierw odwiedzisz piękny Chorwacki Teatr Narodowy. Następnie unikalny Grgur Ninski, a potem niezastąpioną Złotą Bramę. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry świętego Domniusza. Jako piąty przystanek znajdziesz Peristil. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Pałac Dioklecjana. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Świątyni Jowisza. Ponadto będziesz także podziwiać Plac Ludowy. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Split Riva. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prokuratywa. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Wycieczka po kulturze i opowieściach z warsztatami kreatywnymi

Zagrzeb: Wycieczka po kulturze i opowieściach z warsztatami kreatywnymi

Daj się porwać opowieściom i stylowi życia Zagrzebia podczas tej urzekającej pieszej wycieczki. Zanurz się w bogatej kulturze miasta, a następnie uwolnij swoją kreatywność w warsztacie - tworząc pocztówki i zakładki do książek, ucząc się chorwackich zwrotów i zanurzając się w lokalnym stylu życia podczas tej wszechstronnej przygody w Zagrzebiu. Ta 3-godzinna wycieczka z warsztatami rozpoczyna się przed Chorwackim Teatrem Narodowym. Wycieczka obejmuje przejazd kolejką linową, 1-godzinną pieszą wycieczkę z licencjonowanym przewodnikiem, materiały do zwiedzania, napoje i przekąski. Wybierz się na najkrótszą przejażdżkę kolejką linową, poznaj lokalną scenę artystyczną, posłuchaj miejskich legend i zabawnych anegdot, które dodadzą wieczorowi niepowtarzalnego smaku. Podczas wycieczki i warsztatów nauczysz się podstawowych chorwackich zwrotów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu pocztówki. Warsztaty obejmują zasady "zero odpadów", ponieważ użyjemy papieru z recyklingu i starych broszur do tworzenia kolaży zawierających symbole Zagrzebia. Czy wyślesz pocztówkę do rodziny lub przyjaciół, czy wolisz zachować ją jako pamiątkę - to zależy od Ciebie. Zakładka będzie przypominać stare, zapomniane chorwackie średniowieczne pismo - glagoljicę. To trudne, ale nie martw się - użyjemy tylko jednego symbolu - pierwszej litery Twojego imienia. Dużo zabawy, nowi przyjaciele, mała grupa i coś nowego i innego podczas Twojej wizyty w Zagrzebiu! Do zobaczenia wkrótce!

Liczba znalezionych atrakcji: 9

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Split: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 800
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Chorwacki Teatr Narodowy: najlepsze atrakcje w pobliżu

Chorwacki Teatr Narodowy – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Split: Elektryczna wycieczka tuk-tukiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Split: Elektryczna wycieczka tuk-tukiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Wskocz do elektrycznego tuk-tuka i odkryj najważniejsze atrakcje Splitu podczas wycieczki z przewodnikiem. Dowiedz się o mieście od licencjonowanego lokalnego przewodnika i ciesz się cichą, ekologiczną przejażdżką. Wybierz się na krótką pieszą wycieczkę po Pałacu Dioklecjana, zobacz Chorwacki Teatr Narodowy i nie tylko. Po wejściu na pokład w pełni elektrycznego tuk-tuka w miejscu spotkania wyrusz na wycieczkę po Splicie. Zrób swój pierwszy krótki postój na plaży Bacvice, a następnie przejedź przez rynek miejski i park Dzardin w kierunku centrum miasta. W samym centrum miasta podziwiaj z zewnątrz Chorwacki Teatr Narodowy, a także deptak Marmontova. Wysiądź z tuk-tuka i udaj się na krótką, około 15-minutową pieszą wycieczkę po Pałacu Dioklecjana. Następnie udaj się w stronę tarasu Vidilica, z którego roztacza się najpiękniejsza panorama miasta i portu w Splicie. Następnie udaj się na wzgórze Marjan i podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże i pobliskie wyspy. Ze wzgórza Marjan przejdź do parku Sustipan, gdzie możesz wybrać się na spacer i cieszyć się spokojem. Kontynuuj do ostatniego przystanku na placu „Prokorative” i głównej promenadzie w Splicie: Riva. Możesz zakończyć wycieczkę w tym miejscu lub wrócić do pierwotnego punktu początkowego.

Ze Splitu: Wodospady Krka z rejsem wycieczkowym i pływaniem

Ze Splitu: Wodospady Krka z rejsem wycieczkowym i pływaniem

Rozpoczynając dzień w Splicie, udamy się do Parku Narodowego Krka, gdzie odkryjemy jego główną atrakcję, oszałamiająco piękny wodospad Skradinski Buk, jedno z absolutnie obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w Chorwacji. Podczas pobytu tutaj otrzymasz 30-minutową wycieczkę z przewodnikiem po Skradinski Buk i jego różnych młynach wodnych oraz wielokrotnie nagradzanej wiosce etno. Następnie masz kilka godzin wolnego czasu na zrobienie niesamowitych zdjęć dziewiczych wodospadów Skradinski Buk. To jedyna w swoim rodzaju okazja, której nie możesz przegapić. Tutaj możesz także odkrywać formacje trawertynowe w basenach Skradinski Buk i rozkoszować się krystalicznie czystymi wodami rzeki Krka i dalmatyńskim słońcem. Przechodząc do naszego następnego celu, jest to malowniczy rejs statkiem ze Skradinskiego Buku do miasta Skradin. Tutaj możesz spędzić 1,5 godziny w Skradinie, spacerując po mieście lub pływając na pięknej plaży. Następnie wskocz z powrotem do autobusu, aby wrócić do Splitu.

Zagrzeb: 3-godzinna klasyczna wycieczka rowerowa

Zagrzeb: 3-godzinna klasyczna wycieczka rowerowa

Odkryj podstawowe zabytki i atrakcje, jakie Zagrzeb ma do zaoferowania swoim gościom. Lokalni przewodnicy opowiedzą Ci wszystko, co musisz wiedzieć o współczesnym Zagrzebiu oraz o tym, jak ludzie żyją i spędzają czas. Wybierz poranną lub popołudniową wycieczkę. Rozpocznij swoją przygodę w sklepie dostawcy, gdzie będzie czekał na Ciebie przewodnik i rower. Poznaj wspaniałe stare budynki Górnego Miasta i nagrodź się przyjemnym zjazdem w kierunku Dolnego Miasta. Poznaj szczegóły niesamowitych wydarzeń i ludzi, którzy ukształtowali Zagrzeb jako piękną stolicę Europy Środkowej. Zatrzymaj się na przerwę w połowie wycieczki, aby napić się darmowego espresso jak miejscowi i z miejscowymi! Dowiedz się o najlepszych miejscach na kolację, zakupy, romantyczne spacery, modne miejsca i inne możliwości zwiedzania.

Split: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Splitu

Split: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Splitu

Poznaj Split we własnym tempie dzięki interaktywnej pieszej wycieczce scavenger hunt odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być używana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne, skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Splitu. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień. W wypełnionym historią mieście Split najpierw odwiedzisz piękny Chorwacki Teatr Narodowy. Następnie unikalny Grgur Ninski, a następnie niezastąpioną Złotą Bramę. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry świętego Domniusza. Jako piąty przystanek znajdziesz Peristil. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Pałac Dioklecjana. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Świątyni Jowisza. Ponadto będziesz także podziwiać Plac Ludowy. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Split Riva. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prokuratywa. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: 2,5-godzinna wycieczka rowerowa po najważniejszych atrakcjach

Zagrzeb: 2,5-godzinna wycieczka rowerowa po najważniejszych atrakcjach

Czy jest coś lepszego niż wygodne siedzenie i jazda przez Zagrzeb na rowerze z lekkim powiewem w twarz? Poznaj chorwackie miasto w najbardziej ekscytujący sposób, z bliska i poczuj się jak miejscowy. Odkryj zabytki zarówno blisko, jak i daleko, ponieważ Twój przewodnik zabierze Cię do najpiękniejszych i najbardziej historycznych zabytków Zagrzebia. Odbywają się częste przystanki, każdy tak długo, jak chcesz. Poznaj historię tego historycznego miasta, przelatując obok budynków i ulicami, które istnieją od wieków. Ta trasa obejmuje zarówno śródmieście, jak i przedmieścia. Poznaj Plac Marszałka Tito, jeden z największych i najpiękniejszych placów w Chorwacji, w którym mieści się Chorwacki Teatr Narodowy i Uniwersytet w Zagrzebiu. Zajrzyj do Studni Życia i odkryj Zieloną Podkowę. Przejdź się ulicą Tkalčićeva i przejdź przez Krwawy Most wraz z wieloma innymi podczas tej wycieczki rowerowej po Zagrzebiu.

Wycieczka segwayem po Splicie

Wycieczka segwayem po Splicie

Poczuj wiatr we włosach, szybując do przodu na swoim własnym Segwayu podczas tej 2-godzinnej wycieczki po Splicie. Zarówno szybki, jak i przyjemny Segway to wyjątkowy i niezwykły sposób na zwiedzanie miasta. Poczuj dreszczyk emocji, podekscytowanie i całkowitą radość z podróżowania po mieście na jednym z tych fantastycznych wynalazków. Twój Segway reaguje na najmniejsze ruchy. W oparciu o zaawansowaną technologię żyroskopową nauczysz się poruszać swoim Segwayem prawie w mgnieniu oka i zanim się zorientujesz, będziesz zwiedzać miasto. Podczas podróży przez Split Twój przewodnik eksperta pomoże wskazać najważniejsze miejsca w okolicy. Odwiedź Pałac Dioklecjana z jego wystawną fasadą i niesamowitą sztuką. Odwiedź Chorwacki Teatr Narodowy, w którym przez cały rok odbywają się przedstawienia operowe, baletowe i teatralne. Następnie udaj się na wzgórze Marjan, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca i zabytki Splitu. Twoja 2-godzinna wycieczka może być zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby i pragnienia grupy, więc przyjdź i zobacz Split z zabawnej i wyjątkowej perspektywy!

Split: Gra i wycieczka po mieście

Split: Gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje zwiedzania miasta z zabawą w grę City Exploration podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Splicie. Znajdź atrakcje z łatwością dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdej lokalizacji, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. W wypełnionym historią mieście Split najpierw odwiedzisz piękny Chorwacki Teatr Narodowy. Następnie unikalny Grgur Ninski, a potem niezastąpioną Złotą Bramę. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry świętego Domniusza. Jako piąty przystanek znajdziesz Peristil. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Pałac Dioklecjana. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Świątyni Jowisza. Ponadto będziesz także podziwiać Plac Ludowy. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Split Riva. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prokuratywa. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Split: Pierwszy spacer odkrywczy i spacer czytelniczy

Split: Pierwszy spacer odkrywczy i spacer czytelniczy

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Dowiedz się kilku wstępnych informacji o każdym miejscu i ciekawych historii o mieście w ogóle. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcje i udaj się do lokalizacji początkowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji.> Przeczytaj informacje dotyczące atrakcji i kontynuuj spacer do następnego punktu kontrolnego. Zanotuj, co Ci się podobało, a co nie i stwórz swoją listę atrakcji na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Przerwij go na lunch, napij się drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. W wypełnionym historią mieście Split najpierw odwiedzisz piękny Chorwacki Teatr Narodowy. Następnie unikalny Grgur Ninski, a potem niezastąpioną Złotą Bramę. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do katedry świętego Domniusza. Jako piąty przystanek znajdziesz Peristil. Kontynuując spacer po mieście, znajdziesz interesujący Pałac Dioklecjana. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Świątyni Jowisza. Ponadto będziesz także podziwiać Plac Ludowy. Przedostatnim celem podróży jest godna pozazdroszczenia Split Riva. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest Prokuratywa. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Zagrzeb: Wycieczka po kulturze i opowieściach z warsztatami kreatywnymi

Zagrzeb: Wycieczka po kulturze i opowieściach z warsztatami kreatywnymi

Daj się porwać opowieściom i stylowi życia Zagrzebia podczas tej urzekającej pieszej wycieczki. Zanurz się w bogatej kulturze miasta, a następnie uwolnij swoją kreatywność w warsztacie - tworząc pocztówki i zakładki do książek, ucząc się chorwackich zwrotów i zanurzając się w lokalnym stylu życia podczas tej wszechstronnej przygody w Zagrzebiu. Ta 3-godzinna wycieczka z warsztatami rozpoczyna się przed Chorwackim Teatrem Narodowym. Wycieczka obejmuje przejazd kolejką linową, 1-godzinną pieszą wycieczkę z licencjonowanym przewodnikiem, materiały do zwiedzania, napoje i przekąski. Wybierz się na najkrótszą przejażdżkę kolejką linową, poznaj lokalną scenę artystyczną, posłuchaj miejskich legend i zabawnych anegdot, które dodadzą wieczorowi niepowtarzalnego smaku. Podczas wycieczki i warsztatów nauczysz się podstawowych chorwackich zwrotów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu pocztówki. Warsztaty obejmują zasady "zero odpadów", ponieważ użyjemy papieru z recyklingu i starych broszur do tworzenia kolaży zawierających symbole Zagrzebia. Czy wyślesz pocztówkę do rodziny lub przyjaciół, czy wolisz zachować ją jako pamiątkę - to zależy od Ciebie. Zakładka będzie przypominać stare, zapomniane chorwackie średniowieczne pismo - glagoljicę. To trudne, ale nie martw się - użyjemy tylko jednego symbolu - pierwszej litery Twojego imienia. Dużo zabawy, nowi przyjaciele, mała grupa i coś nowego i innego podczas Twojej wizyty w Zagrzebiu! Do zobaczenia wkrótce!

Split: Najciekawsze atrakcje

Chorwacki Teatr Narodowy: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Chorwacki Teatr Narodowy: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chorwacki Teatr Narodowy? Kliknij tutaj.

Chorwacki Teatr Narodowy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(118 recenzji)