Dodaj daty

Chorwacja Środkowa
Wycieczki całodniowe do:

Liczba znalezionych atrakcji: 589
Sortuj wg::
Chorwacja Środkowa

Chorwacja Środkowa

Chorwacja Środkowa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chorwacja Środkowa? Kliknij tutaj.

Chorwacja Środkowa: Co mówią inni?

To było wspaniałe doświadczenie. Kierowca / przewodnik był bardzo pouczający i zapewnił nam rozrywkę przez cały dzień. Lokalizacje w Czarnogórze były oszałamiające, więc czas spędzony w Perast wydawał się krótki, szczególnie po rejsie łodzią na wysepki. Przydałoby się trochę więcej czasu w mieście. Czas w Kotorze był optymalny. W każdym razie ta wycieczka jest wysoce zalecana każdemu, kto ma dodatkowy dzień w Dubrowniku.

Cóż za wspaniała wycieczka! Świetnie się bawiłem! Pan Zack, kierowca i przewodnik, był absolutnie niesamowity. Jest przyjazny, pełen szacunku, dowcipny i bardzo dużo wie o okolicy. Nigdy nie pożałujesz wzięcia udziału w tej wycieczce.

Piękne miejsce, które trzeba zobaczyć ze wspaniałymi zabytkami. Przewodnik jest bardzo pouczający i uważny. Dużo spacerów, ale idzie to w płynnym tempie, dzięki czemu możesz cieszyć się parkiem.

Świetna wycieczka z przewodnikiem po miejscu dziedzictwa kulturowego UNESCO z grupą innych przyjaznych podróżników, być może trochę droga jak na tę usługę.

wszystko było świetnie, wszystkie zajęcia są bardzo dobre