Dodaj daty

Chorwacja Środkowa
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 757
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Chorwacja Środkowa

Chorwacja Środkowa

Chorwacja Środkowa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chorwacja Środkowa? Kliknij tutaj.

Chorwacja Środkowa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(144 recenzji)

Wszystko poszło idealnie, mimo że padał deszcz, wyjątkowy występ Sanji sprawił, że wszyscy czuliśmy się komfortowo, a pozostali członkowie grupy byli dobrymi ludźmi. Poczułem się bardzo, bardzo szczęśliwy. Wino czerwone było bardzo smaczne. Kupiłem butelkę słodkiego wina za 20 euro. Niestety nie miałem wystarczającej ilości gotówki, ale niemiecki podróżnik pożyczył mi 4 euro. Wycieczka była idealna, siedziałam pomiędzy kierowcą a przewodnikiem, ciesząc się najlepszym widokiem i miejscami VIP. Pogoda w Splicie bardzo się zmieniła i mocno padało, ale i tak świetnie się bawiłem

To było wspaniałe! Pomimo deszczu Sanja bardzo ładnie prowadziła nas przez cały dzień. Park narodowy był bardzo piękny, a degustacja wina również była świetna! Kierowca również jechał naprawdę dobrze i przez cały czas czułeś się bezpiecznie. Szkoda, że rejs się nie odbył, choć trzeba było za niego zapłacić (przydałaby się informacja na stronie internetowej o godzinach otwarcia łodzi w sezonie). Wielkość grupy była świetna z 16 osobami. Wszystko było doskonale zorganizowane i czułeś się bardzo mile widziany. Wielkie dzięki dla Sanji za cudowny dzień!

To była wspaniała jednodniowa wycieczka ze Splitu. Krka jest bardzo piękna i na pewno warto ją odwiedzić. W Trogirze padał deszcz, więc nie mogliśmy się nim zbytnio cieszyć. Nasz przewodnik i kierowca byli niesamowici. Był bardzo energiczny i opowiedział nam krótką historię o wszystkim - Split, Trogir, elektrownia wodna w Krka.

Super! Sanja spisała się bardzo dobrze! Mieliśmy złą pogodę, ale i tak wrażenia były dobre! Wysoce polecany!

Bardzo miły spacer pomimo deszczowego dnia. Poradnik jest bardzo fajny. Fantastyczny park