Atrakcje i wycieczki
Chorwacja

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Chorwacja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chorwacja? Kliknij tutaj.

Chorwacja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 37 289 opinii

Jeśli ktoś szuka ekstremalnych wrażeń to nie to miejsce . Natomiast jeśli chcesz spędzić cudnie cały dzień na łodzi ( polecam górny pokład ) w spokoju oglądać wyspy, zwiedzić park, ,jeść lunch w uroczej zatoce i popływać w lazurowej wodzie, to właśnie wycieczka idealna. Na powitanie Rakija, potem buła z serem i martadelą, do tego litry wina białego i czerwonego , woda i soki. na Lunch na wyspie smażona ryba i pierś z kurczaka plus sałatka i chleb z dokładkami....i oczywiście wino....piękne widoki. cudowna obsługa i klimatyczna łódka. Przed chwilą zakończyła się nasza wycieczka i polecam serdecznie tak bardzo jak bardzo bym chciała ją jutro powtórzyć. :)

Mały problem w dniu przyjazdu, ponieważ kierowca nie mógł zeskanować naszego biletu zrobionego wcześniej w internecie. Bardzo baliśmy się nie wsiąść do autobusu, a po wymianie z agentem w kiosku platanus w hali lotniska i po tym, jak zadzwoniła nie wiem dokąd, w końcu udało nam się wziąć ten samochód! Zadzwoniłem więc po przewodnika przed naszym powrotem, ponieważ bałem się, że będzie tak samo, a oni zajęli się wszystkim, byli bardzo wrażliwi, zrobili to, co trzeba było zrobić, a dla naszego powrotu nie mieliśmy problemów. Bardzo zadowolony z zespołu przewodników, który nie zawiedzie swoich klientów po opłaceniu aktywności.

Gorąco polecam! Przewodnicy naprawdę pozytywni, doświadczeni, stworzyli bardzo przyjazną atmosferę. Dzięki ich opiece czułam się także bardzo bezpiecznie! Widoki piękne, wrażenia niezapomniane, były momenty bardziej ekstremalne, ale nadal w granicach rozsądku. Bardzo udany dzień!

Rejestracja była nieskomplikowana i były szczegółowe informacje o wycieczce. Dzięki organizacji na miejscu. Zapytaj nas telefonicznie, czy chcielibyśmy zostać odebrani z hotelu. Więc nie musieliśmy jechać autobusem do miejsca zbiórki. 10 punktów za usługę!!

This is one of the nicest place I ever seen! Our guide Jelena was very professional, helpful and caring. It was an unforgettable experience.