Chochołowskie Termy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Chochołowskie Termy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chochołowskie Termy? Kliknij tutaj.

Chochołowskie Termy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 68 opinii

Naprawdę cudowne doświadczenie, było tak łatwe od początku do końca, miał świetnego przewodnika, który zabrał nas z naszego hotelu, zabrał nas do łaźni termalnych, oprowadził nas po trasie z przewodnikiem, zabrał nas w recepcji, przygotował nas i dał nam wszystkie informacje, których potrzebowaliśmy przed wyjściem na zewnątrz i czekaniem, aby zabrać nas ponownie do domu! Nie mogę winić żadnego dnia! Nasz kierowca Albert był cudowny, świetny angielski i bardzo przyjazny, przepraszał nawet za ruch w godzinach szczytu! Gorąco polecam ten dzień.

To było niesamowite doświadczenie, widoki nie do pobicia na spacerze po koronach drzew, a kąpiele termalne były naprawdę relaksującym popołudniem i chociaż tłoczno było wciąż dużo miejsca i czasu na wszystko. Wszyscy pracownicy byli niesamowici, nasz kierowca był kompetentny i przyjazny, opiekując się nami przez cały dzień i, co ważniejsze, bezpiecznie przewożąc nas. Polecam podejść do przygody na szczycie drzewa, ale upewnij się, że masz odpowiednie obuwie na warunki pogodowe, my też wróciliśmy, ale możesz dostać wyciąg narciarski.

Bardzo relaksujący dzień, a ceny napojów i jedzenia to świetny stosunek jakości do ceny. Uwielbiałem kąpiele termalne i sauny, jednak za spa trzeba dodatkowo zapłacić. Nasz instruktor Tom był niesamowity, oprowadził nas po okolicy i pomógł nam w szafkach przed opuszczeniem nas na relaks. Jedynym problemem jest to, że jazda samochodem zajęła 2 godziny, ale widoki po drodze są piękne.

Transport z i do naszego miejsca noclegowego był długi, ale nasz kierowca skrócił go. Rafael sprawił, że czuliśmy się bardzo komfortowo i podzielił się wieloma wspaniałymi informacjami na temat obszarów, przez które przejeżdżaliśmy. Kąpiele termalne były absolutnie niesamowite, ogólnie spędziliśmy najlepszy czas i nie mogliśmy narzekać na żadną część tej podróży.

Bardzo podobał nam się nasz dzień w pięknym Zakopanem i niesamowitych kąpielach termalnych. Thomas, nasz kierowca, był po prostu najlepszą osobą, która zabrała nas na dzień, w którym był pouczający miły i tak przyjazny, naprawdę dostaliśmy wspaniałego przewodnika, dzięki czemu nasz czas był doskonały, jeszcze raz dziękuję Thomas.