Atrakcje i wycieczki Chochołów

Chochołów – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Chochołów

Chochołów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chochołów? Kliknij tutaj.

Chochołów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 824 opinii

Ta wycieczka jest zdecydowanie warta swojej ceny, ale przygotuj się na długi dzień, zdecydowanie weź ze sobą trochę wody. Nasz kierowca Maciej był bardzo pomocny i dał nam wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się każdą czynnością bez pośpiechu, dostosował się również do wszystkich naszych potrzeb i pozwolił nam wybrać, ile czasu spędzamy na każdej czynności. Wszystko to poza zapierającą dech w piersiach scenerią w drodze do miejsc docelowych, która zapewnia niesamowite wrażenia, gorąco polecamy tę wycieczkę każdemu, kto lubi zabawę, cały dzień w bardzo rozsądnej cenie. Na pewno zarezerwujemy ponownie z connectkrakow - Will i Beth?

Absolutnie genialny dzień! Nasz przewodnik, Gregory, był bardzo przyjazny i pomocny, udzielając wspaniałych rekomendacji i rozmów, dzięki czemu całe doświadczenie było jeszcze lepsze. Był bardzo elastyczny, jeśli chodzi o to, jak długo chcieliśmy spędzić w różnych lokalizacjach, więc w żadnym momencie nie czuliśmy się pospieszani. Wszędzie widoki były oszałamiające i ten dzień był zdecydowanie naszym ulubionym dniem wakacji.

Ta podróż była niesamowita! Nasz młody kierowca dołożył wszelkich starań, aby edukować nas o kulturze i ludziach w okolicy. Ponieważ muzeum tatrzańskie niestety nie było otwarte, zorganizował nam różne opcje. Zakopane jest niesamowite i takie piękne. Możemy tylko polecić tę wycieczkę!

Świetna wycieczka, spacer po koronach drzew jest koniecznością! kąpiele termalne były bardzo zajęte, ale fajne popołudnie, Milo nasz kierowca był bardzo pomocny i przyjazny i dał nam wiele lokalnych zaleceń dotyczących jedzenia. poleciłbym ten wyjazd innym

fantastyczna wycieczka, którą kierowca opowiedział o zabytkach i historii różnych platsee