Wybierz daty

Chichen Itza

Cofnij się w czasie do mezoamerykańskiego Meksyku i zachwyć się licznymi piramidami oraz świątyniami tego majańskiego miasta z listy UNESCO.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Chichen Itza: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Chichen Itza? Kliknij tutaj.

Chichen Itza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4200 opinii

Jedna z najtańszych wycieczek do Chichen Itza. Odbiór był na czas i wysłali czas odbioru dzień wcześniej pocztą elektroniczną. Chociaż językiem podanym podczas wycieczki jest hiszpański, mówią również po angielsku. Edwin był naprawdę dobry. Nie zatrzymali autobusu w Valladolid. To tylko panoramiczny widok na miasto z autobusem. Lunch w formie bufetu był serwowany o godzinie 9:30. To jedyna wada wycieczki, a jedzenie nie było tak dobre. Ogólnie dobrze. Najlepsza cena za 12-godzinną wycieczkę

Bardzo fajna wycieczka. Przewodnik dużo wyjaśnił i mówił bardzo jasno i wyraźnie. Chociaż wycieczka trwa cały dzień, jest warta swojej ceny. Zapakowałbym tyle, żeby się napić, ale można też kupić na śniadanie lub w Chichén Itzá. Wycieczka do cenote na koniec była przyjemnym ochłodzeniem. Chciałbym zarezerwować ponownie natychmiast.

Niestety nie zatrzymujemy się w Valladoid, bardzo urokliwym mieście z epoki kolonialnej. Za mało czasu w Cenote, szkoda, bo naprawdę wyjątkowe przeżycie. Przez wady za dużo czasu na posiłki i zakupy. Ale wycieczka jest naprawdę interesująca, z wizytą w świątyni Majów.

To świetna wycieczka, a Chichen Itza rekompensuje niesamowite wrażenia! Pamiętaj tylko, że jest to duża wspólna wycieczka, co oznacza, że towarzyszy Ci wiele osób, trochę czasu na odbiór i dowóz oraz kilka przystanków w miejscach takich jak sklep z pamiątkami

Our guide Frank is the best. Perfect balance between jokes and knowledge.